Şimdi Ara

Telefon hattı yan ankastreye alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Yazları internet kullanıyorum ama çok sıkıntılı. Benim sokağımdaki havai hat yaklaşık 30 metre ileriden kopmuş ve ek yapılmış.Bu kopma yüzünden bizim sokakta internet kullanan ben ve komşum en fazla 2mbit internet alabiliyoruz. Fakat arka sokağımdaki komşum 8mbit ile internete giriyor. Ben önümdeki direkteki ankastre yerine yaklaşık 30 metre arkamdaki direkteki ankastreden internet almak istiyorum.Bu sayede hızımı yükseltebileceğim. Peki ben ne yaparsam ttelekom ekiplerini 30 metre hat çekip böyle bir olaya ikna edebilirim? Telefon hattı yan ankastreye almaTelefon hattı yan ankastreye alma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miskindvd -- 15 Nisan 2018; 23:46:12 >

• modem arayüzüne girip hat değerlerini bulup atarmısın nerden gördün 8 mbit ile bağlandığını o kadar fark olmaz normal şartlarda.
  • 8mbit alan evde çocukluk arkadaşım var. Onlara gidip baktım modem arayüzüne.Arkadaşım 5 snr değeri ile 8mbit bağlanıyor ve kopmuyor. Bazen snr değeri 10 12 oluyor hız 7 ye düşüyor ama şimdiye kadar 7 den aşağı hız aldığını görmedim.Fakat ben 2 den 4e geçince bile kopmaya başlıyor.Bu sene gidince 2 yi bile bulamayabilirim. Kışın hatlar paslanıyor.Bırakın interneti bazı komşularımızın telefonları bile gidiyor.
    Telefon hattı yan ankastreye alma Telefon hattı yan ankastreye almaTelefon hattı yan ankastreye almaTelefon hattı yan ankastreye almaTelefon hattı yan ankastreye alma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.