Şimdi Ara

telefon fiyatları düşermi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen sene 900e almadığımz teller şimdi 1800 olmuş. vergimi bindi yoksa corona yuzunden mal gelmiyormu?
    elimdekini satmak istiyorum karar veremedim. sifir fiyatlar geri gelirmi dolar fazla yukselmedi geçen seneden buyana

• Coronada olması gerekenden daha fazla fiyatları yükselttiler büyük ihtimalle firsattan istifade... Yalniz seneye düşeceğini düşünüyorum.
  • Her sene daha da artıcak fiyatları.Çünkü yurtdışı fiyatlarıda iyice yükselmeye başladı cihazların.Yakında 15k'yı görür tepe modeller.Bence ihtiyaç varsa şimdiden alın yoksa bir daha alamayabiliriniz
  • 99 dolarlik a01 1550 lira

Ekonomi yok oldu abicim daha da düzelmez insanlar daha farkında değil basimiza ne geldiginin
  • hiç düşücek gibi durmuyo
  • Son çıkan modeller FHD yerine HD+ ekran filan ile geliyor. Bence dolar bazında fiyatlarda da bir artış var. Zaten dolar da artar yine artar yani. Bence en fazla 6 ay sabit kalır bu sürede indirim olursa olur. 1 senelik zamanda ise kesin artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyberXTR -- 26 Temmuz 2020; 9:40:42 >
  • 2 3 seneye anca ucuzlamaya başlar
  • bayramdan sonra artcagini dusunuyorum zira dolar patlamasi bekleniyor youtube ekonomi yorumculari diyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.