Şimdi Ara

telefon fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba arkadaşlar hatırlarsanız 800 tl bütçem var telefon alcam demiştim telfonu beklemeye aldım yaza kadar telefon fiyatları düşer mi örneğin 1000 tl lik telefon 800 tl ye iner mi şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: brgbugra

meraba arkadaşlar hatırlarsanız 800 tl bütçem var telefon alcam demiştim telfonu beklemeye aldım yaza kadar telefon fiyatları düşer mi örneğin 1000 tl lik telefon 800 tl ye iner mi şimdiden teşekkürler

Aslında biraz araştırsan 1000 Tl'lik telefonları 800 tlye falan bulursun. Sahibinden'e falan bak.
  • arkadaşım gmd almalımıyım ya da gmd 2 çıkar mı
  • yaza kadar elite 800-900 tl ye düşer lg samsng vs markların da yeni modelleri çıkacağı için s4 g2 vs modeller 1000 tl ye yaklaşır yaza kadar çok var hocam alacağın zaman düşünürsün gmd2 martta çıkıcak lite bilinmiyor elit te bu ay çıkıcak ne zaman belirsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strange01 -- 3 Şubat 2014; 20:00:08 >
  • Android cephesinde fiyatlar tabiki makul bir rakamda olsa düşer alternatifi çok fazla çünkü ürünlerin rekabet adına fiyatlar çekilebilir.Piyasa değeri çok çabuk düşüyor bildiğiniz gibi.Beklemenize değecek ürünler alabilirsiniz yaza :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.