Şimdi Ara

Telefon'dan çekilen fotoğrafı saniyede bilgisayarda klasörde görmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Android (Huawei Mate 20 Lite) telefonumda çektiğim fotoğrafları saniyesinde Windows 10 işletim sistemli bilgisayarımda klasör içerisinde görebileceğim bir program veya uygulama var mı arkadaşlar? Webcam'de böyle bir olanak var çekilen bir fotoğrafı 1 saniyede resimler klasöründe görebiliyoruz fakat benim Webcam'im olmadığı için telefonla yapmak zorundayım. Bende böyle bir şey arıyorum arkadaşlar. Windows 10'da " telefonunuz " diye bir uygulama var fakat ondan tam randıman alamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• google photos ile senkronizasyonu acarsaniz aninda pcden gorebilirsiniz.
  • google photos ile senkronizasyonu acarsaniz aninda pcden gorebilirsiniz.
  • Telefona ftp server uygulaması kurup da ulaşabilirsiniz.Ben pc de "webdrive" uygulaması ile telefona ftp üzerinden bağlanıyorum.Telefonu network drive olarak göstertebiliyorum.
    Telefon'dan çekilen fotoğrafı saniyede bilgisayarda klasörde görmek

Ftp serverın sürekli açık kalması şarjdan yediği için sürekli açık bırakmıyorum.Webdrive ın offline modu bulunuyor.Ftp server ı açmasam bile telefonun içindekiler offline olarak kalıyor.İçine birşey attığımda veya birşey sildiğimde online a geçerse sildiğim yada attığım direk telefona senkronize oluyor.

Webdrive ile "google fotoğrafları" da disk olarak kullanabilirsiniz.

• paldov P kullanıcısına yanıt
    Bu dediğinizi nasıl yapacağım biraz detay verir misiniz ?
  • Bahcag kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam verdiğiniz bilgilerden ötürü.
  • Bahcag kullanıcısına yanıt
    uygulamayi kurun ve senkronizasyonu acin. sonra cekilen fotograflar otomatik olarak pcde siteden gozukecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.