Şimdi Ara

Telefon almayı düşünüyorum.Yardımcı olursanız sevinirim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmtottroglu

quote:

Orijinalden alıntı: cyber518

quote:

Orijinalden alıntı: korayakkus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: korayakkus

Sony xperia sp yi incelemeden telefon alma derim.

İncelediğim kadarıyla gerçektende albenisi olan bir telefon ama fiyatı biraz fazla gibi geldi.

Bi kere alıyorsun sonuçta

aynen bir de uzun sure kullanayim diyorsun, s3 mini s advance gibi cihazlar simdiden guncelligini yitiriyor. S advance var bu arada bende

Hocam haklısında,uzun süreli dediğim nasipse 2-3 sene.Şöyle düzelteyim.Baba parasıyla son telefonum olacak diyelim.Bir öğretmen adayı olarak atanırsam,telefoncuya gideceğim bana en pahalısını verin diyeceğim ama şimdilik 2-3 senelik ömrü olan,orta karar bir şey olsa idare eder :D

sp pahalı diyorsan p ye bak. daha az performans alırsın ama seni idare eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şarj ve özellikle de fotoğraf makinesi performansına yakın bir performans gösteriyormuş.İyi çekim olanağı sunması da ,benim gibi r fotoğraf makinesi olmayanlar içinde ayrıca güzel bir nokta.
  • Sony xperia p 16 gb diyorsun galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtottroglu -- 18 Mayıs 2013; 15:08:28 >
  • Peki işletim sistemi olarak en tercih edileni,en az sorun çıkaranı hangisi oluyor?
  • quote:

Sony xperia p 16 gb diyorsun galiba.

evet. sp kadar iyi değil ama.yeterli bir telefon.

• Bence de Xperia P idare edebilir seni ama bataryası 1300 mAh bu yüzden şarjı 1 gün anca gidebilir kullanıma bağlı olarak ve sanırım vodafone hattında falan sorun çıkarıyor
  • S3 mını gec oyuncak o,s3 butcene uygunsa yuz ekle sp al cok daha ıyı bır telefon,ama daha hespalı ıstersen hazıran ayında xperıa L gelecek,tasarımı cok ıyı ve dengelı bır model muhtmelen 1000lıra altı olacak fıyatıda beklemeye deger,acelen varsa sp kesınlıkle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sheldor91

Bence de Xperia P idare edebilir seni ama bataryası 1300 mAh bu yüzden şarjı 1 gün anca gidebilir kullanıma bağlı olarak ve sanırım vodafone hattında falan sorun çıkarıyor

Tesadüfün böylesi,benim hatta Vodafone :) Ne gibi sorunlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

S3 mını gec oyuncak o,s3 butcene uygunsa yuz ekle sp al cok daha ıyı bır telefon,ama daha hespalı ıstersen hazıran ayında xperıa L gelecek,tasarımı cok ıyı ve dengelı bır model muhtmelen 1000lıra altı olacak fıyatıda beklemeye deger,acelen varsa sp kesınlıkle.

Hazirandan önce almayı düşünmüyorum zaten.O yüzden acelesi yok.1 ay önceden araştırmaya başladım.Bu Sony'i çok tavsiye eden oldu.Aklım o tarafa gitmeye başladı gibi.Sony'nin sadece bu modeli iş görür galiba demi?Diğer modellerine uğramaya gerek var mI?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sheldor91

Bence de Xperia P idare edebilir seni ama bataryası 1300 mAh bu yüzden şarjı 1 gün anca gidebilir kullanıma bağlı olarak ve sanırım vodafone hattında falan sorun çıkarıyor

Tesadüfün böylesi,benim hatta Vodafone :) Ne gibi sorunlar?

Bende şu an xperia p kullanıyorum ve hattım bir ay öncesine kadar vodafondu sorun hat çekmediği yada az çektiği zaman şebeke arıyor telefon ve telefon bekleme modunda bile kayda deger jarj düşüşleri oluyor. Xperia p de çok güzel telefon bataryayı sorun etmezsen.

• Cok ucuk beklentılerın olmadıgı ıcın yeterlı,hatta sp zıyadesıyle guclu bır telefon.L ıse bır parca daha mutevazı ama kesınlıkle yeterlı ve sony nın bıle kamera nıtelıgını one cıkardıgı bır tel sonymobile turkıyeden bakanbılırsın tasarım zaten aşmış,tek eksıgı suan fıyatı bellı degıl ama max 1000 beklenıyor takıp et derım bu telefonu bence,bende alacagım zaten nede olsa Sony kalıtesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Cok ucuk beklentılerın olmadıgı ıcın yeterlı,hatta sp zıyadesıyle guclu bır telefon.L ıse bır parca daha mutevazı ama kesınlıkle yeterlı ve sony nın bıle kamera nıtelıgını one cıkardıgı bır tel sonymobile turkıyeden bakanbılırsın tasarım zaten aşmış,tek eksıgı suan fıyatı bellı degıl ama max 1000 beklenıyor takıp et derım bu telefonu bence,bende alacagım zaten nede olsa Sony kalıtesi.

1000 lira olmasını beklediğin telefon Xperia™ Z mi?Açılış sayfasında hemen bu telefonun reklamı girdi de.Beklediğin telefon hangisi?Xperia L'ye baktım.Aslında en çok aradığım özellik bunda var.(Fotoğraf çekme kalitesi)Tüm iyi özelikleri fotoğrafa yığıp,diğer özeliklleri sallamadılarsa makul bir tercih gibi duruyor.Birde bu L ile Neo L arasında ne fark var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtottroglu -- 20 Mayıs 2013; 15:55:04 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.