Şimdi Ara

telefon almaya niyetlenirken.Fiyatlar uçtu gitti. hepsb....da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hepsibu..... da sitesinden 9t 128 gb bakıyordum.3000 tl altıydı son 2-3 haftdadır bakıyordum.şimdi baktım. 4000 tl üzeri olmuş fiyatlar.

yeni ürünler çıktı fiyatlar ucuzlar diye bekledim.keşke alsaydım

• Aynen öyle oldu ne olacak bu fiyatlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolar az da olsa düştü fiyatlar tersine yükseldi
  • insanları zorla yurtdışı kayıta yönlendiriyorlar emeii
  • https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-9t-64-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000MK5PC

bu ne şakamı 64 gb 4289tl

lebrock hocam tam alayım dedim sabah sabah fiyatlar sizce normalmi.vallahi yazık dolar 10 kuruş arttı diye

• KIZILÖTESİİ kullanıcısına yanıt
    Fırsatçılığında bu kadarı.Dolarla da pek alakalı bir surum değil aslında bu.O fiyarlardan note 10 lite ile s10e satılıyolar.https://www.gittigidiyor.com/xiaomi-mi-9t_spp_547055?id=529463604&utm_source=epey&utm_medium=ocs&utm_campaign=21&utm_content=10235541851b6f11d61421eae1613e&utm_term=1774&scxid=14489-197538-2357-0

Burda 3300'e satılıyor.Ama yerinizde olsam bu parayı bu telefona vermezdim 3000 bile fazla bu cihaza.Onun yerine realme 6 pro veya note 9s tercih ederdim.

• kafam iyice karıştı.şimdi bir alternatif p40 lite veya oppo yada dediğiniz realmi serisi
  • KIZILÖTESİİ kullanıcısına yanıt
    Oppoda o fiyat segmentinde reno 2z var helio p90 mimarisini kullanan bir cihaz,redmi note 8 pro'da bile g90t kullanılıyor.O yüzden hiç bakmayın oppolara.P40 lite risk bana göre fena cihaz değil ama pek tercih etmem güncellik durumu sıkıntı çünkü.O fiyat segemntinde realme 6 pro ile note 9s en iyisi şuan.
  • 8 Mayıs sabah 10 da Samsung m31 aldım 2499 TL ye hepsi burada dan ki en ucuz burada idi. Aynı günün akşamı itibari ile fiyatı 2990.

İşin ilginci tüm telefonlarda olmuş artışlar. Allah tan erken davranıp almışım da ucuz yırttım diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm telefonlar uçmuş. Alacak telefon kalmamış.

• 200 dolar altındaki telefonlara ek vergi deniliyor ama 200 dolar üstüne de zam gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdal Baggal

200 dolar altındaki telefonlara ek vergi deniliyor ama 200 dolar üstüne de zam gelmiş
    190 dolarlık telefon 210 dolar olursa 210 dolarlik telefon da 230 olur 230 dolarlik telefon da 260 olur. Normal.

• buişin sonu nereye gider allah sonumuzu hayr eylesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.