Şimdi Ara

TELEFON ALIRKEN UZAK DURULMASI GEREKEN FİRMA! N11-> Newport-GG->Cepport-HB->MYS İLETİŞİM-İNTELLİCELL (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
36
Favori
46.000
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vekalet ücretinide karşı taraftan alabilir miyim doğrumu anlıyorum?
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    Bimere şikayet ettim bir sonuç çıkmadı tekrar edicem fırsat bulunca maliye ve zabıtayada şikayette bulunurum. Umarım incelerler.
  • mstfasngl kullanıcısına yanıt
    vekille takip edildiği için vekalet ücretide tahsil edilir lakin bu para sizin değil avukatınızındır.
  • rid.van R kullanıcısına yanıt
    Notere gidip vekalet verdiğim için 100 tl civarı avukat vekaleti masrafı oldu ondan mı bahsediyorsunuz acaba ?
  • mstfasngl kullanıcısına yanıt
    Hayır.
  • Allah ocaklarına ateş salsın bu kansız şerefsizlerin...İnşallah hakkını alırsın arkadaşım...
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Amin inşallah. Teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfasngl

Notere gidip vekalet verdiğim için 100 tl civarı avukat vekaleti masrafı oldu ondan mı bahsediyorsunuz acaba ?

Hayir. Davayi kazanirsaniz hakim bi vekalet ucreti takdir edecek davaciya odenmesi icin. O parayi cekme hakkiniz var ama avukatiniz size kuser. Cunku o parayi avukatlar aliyor. Adet boyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum bilgi için uyaptan baktım 300 lira vekalet yazmıs avukat dediğiniz gibi :)
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Av.Kanunu
    Madde 165 - Dava sonunda, kararla tarifeye dayanılarak karşı tarafa yüklenecek vekalet ücreti avukata aittir.
    küsmekle kalmaz :) zaten onun bu para.
  • geçmiş olsun hocam. gittigidiyor'daki cepport adlı satıcı mı bu ? birkaç defa gördüm telefon bakarken, iyiki birşey almamışım.

1500 tl'lik telefondan en az 300 - 400 tl rahat kazanıyordur. karımız 5 lira 10 lira demelerine inanmayın. 5 lira 10 liraya uğraşmaz kimse

yazın balkona plastik masa sandalye takımı alacaktık, bir dükkana gittik. önce 650 dedi, pazarlıkla 550 ye düştü, 550 den aşağı inersem zarar ederim, maliyeti 550 dedi. sonra dükkan sahibini tanıyan bir abi bulduk, 400 tlye bıraktı. hani zarar ederdin 550 altına dedim, pis pis güldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blekwolf -- 30 Ekim 2016; 15:38:47 >
  • blekwolf B kullanıcısına yanıt
    400 liradan bile kar etmiştir o :)

sakın almayın hocam cepport da onların firması evet aman uzak durun yarı fiyatına verseler gene zararlı çıkarsınız.
  • rid.van R kullanıcısına yanıt
    paramızı alalım, o firmada cebinden fazla para çıksında avukatta varsın alsın parasını uyap tan baktım yazmış zaten avukatlık ücreti ben bedavaya yapıyor sanıyordum benden para istemedi birşey istemiyorum dedi çünkü :)
  • hala alamadık paramızı :)
  • Çok geçmiş olsun hocam. Umarım tez zamanda paranı alırsın.
  • MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler güzel dileğiniz için sağolun :)
  • geçmiş olsun
  • 3 sene önce dubai bilişim mi,dubai iletişim mi,o tarz ismi olan bir satıcıdan note 2 almıştım, 3 yıl sorunsuz kullandım hiç garantilik işim olmadı,en son camını kırdım öyle gitti , geçtiğimiz aylarda da bir tane cepport tan,bir tane newporttan A5(2016) ve Note 5 aldım, sorunsuz kullanıyorum, garantilerine güvenerek almadım zaten, çirkefleşileceğinden eminim, jelatininde sıfır ürün verdi,elektronik şans işi, zamanında kvk telpa garantili telefonların da bir çoğunu kullanıcı hatası diye üstlenilmedi, dolayısı ile şansımı deneyip aldım, bozulmadı şimdilik ,sorun yok.Bozulursa da garantisi yokmuş gibi davranacağım,dışarıdan yaptırılacak birşeyse yaptıracağım.2300 lük dist. garantili alana kadar 1800e paralel ithalat almak mantıklı geldi bana. Aradaki 500 lira da telefonda sorun çıkarsa yaptırma parası.Önceki telefonumdaki gibi sorun çıkmazsa ,cebimde kalacak olan para. (Anakartı..vs yanar,yada telefon patlarsa üstüne soğuk su iç)

Size de geçmiş olsun, en azından paralel ithalat satan başka firmalara bakarım bundan sonra. Telefonla da muhattap olduğum kişilerin bu yüzlerini görmek,bizleri onlardan uzak tutacaktır haliyle. Umarım hakkınızı alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfasngl

paramızı alalım, o firmada cebinden fazla para çıksında avukatta varsın alsın parasını uyap tan baktım yazmış zaten avukatlık ücreti ben bedavaya yapıyor sanıyordum benden para istemedi birşey istemiyorum dedi çünkü :)

Karşı taraftan tahsil edecek ücretini hocam,bedava ne, bedavaya bizim bakkalın çırağı siparişimi bile getirmiyor ,avukat dava mı takip etsin
  • Okan_mersin kullanıcısına yanıt
    sirkecideki yerlerine gideseniz bir tane o telefonun kapalı jelatini dediğiniz vakumun ince naylon hali makinesi var içini açıyorlar içine kafalarına göre istediklerini koyuyorlar cıkartıyorlar kutuyu kapatıp makineya koyuyorlar makine sıfırmıs gibi jelatini basıyor :D siz aldınız açtınız kutuyu begenmediniz iade ettiniz kullanmadan. Telefonu tekrar alıp makineye sokuyorlar satıyorlar zaten içine avrupa yada baska ülkelerden nereden ithal ettilerse ona göre içindekini çıkartıp bize uygun sarj cihazı koyuyorlar insanlar bide sıfır kutu jelatini açılmamış falan diyorlar 3 sn kadar sürüyor üstüne sıfır jelatini koyması makinanın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.