Şimdi Ara

TELEFON ALIRKEN UZAK DURULMASI GEREKEN FİRMA! N11-> Newport-GG->Cepport-HB->MYS İLETİŞİM-İNTELLİCELL (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
37
Favori
45.997
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Size bir test mail yolladım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İntellicell den tahsilatı yaptık arkadaşlar.

• MYS'DEN DE İCRA TAKİBİ SONUCUNDA TAHSİLATIMIZI YAPTIK ARKADAŞLAR
  • Tüm cepport,newport,intellicell,mys, zedeler için son durak burası olduğunu söylemek isterim. Fatura bedelimi 2 gün önce icra yoluyla aldım.Avukatım Sayın Himmet KOCAYİĞİT'E TEŞEKKÜRLERİMİ sunuyorum.10 günde param hesabıma yattı..Tüm mağdur arkadaşlara'da söylemek isterim ki hiç uğraşmayın vekaletinizi Avukatınıza verin sizde bu firmada sakın olaki hakkınız olan paranızı bırakmayın.Bu firma sadece uğraştırmak için,acaba vazgeçermi diye düşünerek tüketicileri bıktırmak için böyle bir yol seçiyor...Eğer yardım almak isteyen arkadaşlarım varsa Himmet beyin numarası 0507 769 04 33...Herkese alah kolayılık versin..İnşallah her mağdur arkadaşım en kısa zamanda parasını alır....
  • Arkadaşlar bu yaşanan sorunlar ithalatçı garantisi nedeniyle yaşanan sorunlar değilmi ?
  • 300 500 tl icin ithalatci garantili cihazlar almayin arkadaslar. Alacaksanizda hepsiburada saticida heosiburada olsun, istanbul bilisim gibi buyuk firmalardan alin ki muhatabiniz olsun yoksa bole ugrasirsiniz

• xiaomi hikayesinde de çok bomba patlar yakında

bi tayfa var habire bu xiamoyi gazlıyor forumda ithalatçı garantili
  • arkadaşa tamamen katılıyorum. konuyla ilgili benim de başka bir şikayetim. Herhangi bir şekilde yardımcı olmadılar tüketci heyetine şikayet ettim ama görevli arkdaş yazdıklarımı doğru düzgün okumadığı için hiçbir sonuç çıkmadı
    https://www.sikayetvar.com/intellicel-iletisim-saglam-telefonu-bozdular
  • gigok kullanıcısına yanıt
    Cepport,Newport,MYS tic. Hepsi aynı firma gittigidiyorda n11 de heryerde satış yapıyorlar. Sakın ola ki 2 yıl garantili olduğunu düşünmeyin ilgi alaka hiçbirşey yok.Kanuna göre Paranı bile vermemek için elinden geleni yapıp Zaman'ı sürüklüyorlar.. En güzeli avukata verip icra takibi başlatmak ASLA vazgeçmemek .

• İyi ki bu konuyu acmıssın az kalsın cepporttan mi6 alacaktım. Ucuz kurtarmısım. Cok tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Battal2635

Cepport,Newport,MYS tic. Hepsi aynı firma gittigidiyorda n11 de heryerde satış yapıyorlar. Sakın ola ki 2 yıl garantili olduğunu düşünmeyin ilgi alaka hiçbirşey yok.Kanuna göre Paranı bile vermemek için elinden geleni yapıp Zaman'ı sürüklüyorlar.. En güzeli avukata verip icra takibi başlatmak ASLA vazgeçmemek .

bu dükkanları yazdım grdaşş sağolasın
  • fieryboys F kullanıcısına yanıt
    Sakın ola alma. Geçenlerde bir arkadaş n11 de cepport altına garantiyle ilgili birşey yazmış sorular sormuş .. Firma yetkilisi cepport denen saçma sapan cevap yazmış sonunada bağışmış Kanuni yol açıktır demiş.Desene biz hiç uğraştırmadan veriyoruz paralarını . Sakın ki almayın çukura düşmeyin ....

• benim cihaz 4. kez serviste e-devletten THH kaydı açtırayım değil mi.
  • Madem 4. kez serviste hata yapmamak adına paranı iade alabilmen için,bence mutlaka avukat yardımı almalısın....Sonra firmalar bisürü engel koyabilir önüne..tavsiyedir...
  • Battal2635 B kullanıcısına yanıt
    Söyledim firmaya thh gideceğim,git diyor yasal hakkını kullan. Dediğiniz gibi işi yokuşa sürme hastalığı var ki bu kadar kendinden emin.

• İnternetten hiç bişey almıyorum,tel veya TV alacaksamda gidip Migros Kipa metro gibi yerlerden alıyorum, küçük esnaf alınmasın ama onlarda da bişey almamaya dikkat ediyorum. işini iyi yapan az kişi var,en temiz ve risksiz böyle oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fieryboys

İyi ki bu konuyu acmıssın az kalsın cepporttan mi6 alacaktım. Ucuz kurtarmısım. Cok tesekkurler

https://www.n11.com/magaza/turuncumagaza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 23 Ekim 2017; 2:28:30 >
  • Huawei nin de garantisi müthiş kesinlikle, garantisinin bitmesine 4 gün kalan p6 yı gönderdim, pil hariç herşeyi değiştiler...

• Eskiden bir cazibesi vardı paralel ithalat telefonların telefonlar 600-700 liraydı ve paralel ithalatla güzel fiyatlara alınabiliyordu. Ipod touch çıktığında 800 liraydı doğubanktan 300 liraya almıştı daha sonra sattım birine taş gibi cihazdı. Şimdi 3-4 bin lira olmuş telefonlar 300-400 lira az vereceğim diye ne idüğü belirsiz yerlerden almayın o kadar para veriyorsunuz. İlla paralel ithalat olacaksa da istanbulbilişi ve incehesap gibi yerlerden almak lazım arkasında duruyorlar en azından.

Ayrıyetten de sıfır jelatinli telefon alıp da arızalı çıkıyorsa satan kişinin de suçu değildir bu firmaya söylemeniz lazım o adamda neticede sizin gibi almış. Vatandan 10 ay önce mate 9 almıştım alırken resmen söyledi ordaki danışman çocuk. Bir arıza çıkarsa biz ilgilenmiyoruz huawei teknik servise götürmeniz gerekiyor diye.
  • geçmiş olsun arkadaslar
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.