Şimdi Ara

Telefon alıcam yorumlarınızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2-3 ay içerisinde telefon almayı düşünüyorum. Aklımda HTC One M9 - Xiaomi Mi5 - Meizu Mx5 - LG G4 - Asus Zenfone 2 var sıfır almayı düşünüyorum. Bu cihazların bana gelicek fiyatı aşağı yukarı hemen hemen aynı, yani fiyat konusundan + - değerlendirme yapmazsanız sevinirim. Meizu ve Xiaomi hakkında çok iyi yorumlar alıyorum fakat ithalatçı firma olarak delta getiriyor bunları alacağım yerde. Deltanın servis güvencesi hakkında hiç olumlu sonuç görmedim sürekli kullanıcıda suç bulup geçirmeye çalışıyolar. Daha öncesinde HTC One X kullanmıştım onun üstüne çok daha iyi telefonlar gördüm kullandım ama hiç biri htcnin verdiği o stabilliği tadı vermiyor. LG de ilgimi çekiyor. Ben öncelikle performans düşkünü bir insanım alacağım cihazı her türlü zorlarım benim için performans ön planda. Sese çok önem veririm. Kamera benim için pek önemli değil sadece ön kamerası biraz iyi olsun benim içim yeterli. En önemlisi ise pil ömrü. Beni gün sonuna kadar götürmesi çok önemli yani sürekli yanımda şarj cihazıyla gezmek istemiyorum. Biraz hor kullanan da bir insanım kasa kalitesi ve servis ağı da benim için önemli. Yazım biraz uzun oldu saçmalamış da olabilirim kusuruma bakmayın, bana bu cihazlar arasından seçim yapmam konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Bu cihazlardan en dişe dokunuru Htc One M9 olarak görünüyor.
    Xiaomi ve Meizu'nun cihazları, donanımsal olarak Htc'den her ne kadar iyi olsa da, garanti noktasında bir türlü güvenemiyorum bu cihazlara.
    Olası bir problemde, destek sağlayacak firma yarı yolda bırakır gibi hissediyorum.
    Htc'de ise bir M7 kullanıcı olarak Teleservice'den oldukça memnun olduğumu söyleyebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.