Şimdi Ara

TELEFON ALICAM REPLIKA OLABILIRMI NASL ANLARIM ACIL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biliyorum burasi applee bolumu ama lutfen sizde yardimci olun
    HTC M8 M9 MODEL TELEFON SATAN BIRISI VAR
    TELEFONLAR YURTDISINDAN GETIRILMIS KACAK IMEL ATILMIS JELATINLI KUTULU SARJALETLI SIFIR
    ORJINAL HTC OLDUGUNU SOYLEDI BANA KENDIN INCELEYEBILIRSIN DEDI ICINE SINERSE ALIRSIN DEDI KISACASI 750 TL FIYAT HALIYLE GARANTI YOK SORUN YOK CAKMA IMEIL DE OYLE SORUN YARATILCAK BIRSEY DEGIL AMA TELEFON ORJINAL HTC MIR MALZEMESI İCERISINDEKI PARCALAR ISLETIM SISTEMI FILAN SIZCE NASILDIR VE REPLIKAMI ORJINALMI NASIL ANLASILIR ORJINAL OLDUGUNU NASIL ANLARIM
    LUTFEN YARDIMCI OLUN TESEKKURLER

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benimde apple ikinci el alırken suan sıkıntım var replika konusunda
  • Eğer orjinalliğini anlayamayacağınızdan şüpheniz varsa sizi kesin dolandırırlar, bence hiç bulaşmayın... Gerçi anlasanız burada bu soruyu sormazdınız bu nedenle dediğim gibi hiç bulaşmayın, ne kadar ucuz olursa olsun...
  • kesinlikle bulaşmayın hocam

• Hayir Benim sorunum Yurt disindan kaçak getirilmis olabilir cihaz cakma imeillide olabilir bunlar sorun degil cunku cakma imeilli turkmenistandan getirilmis samsung kullanan arkadasim vardi

Adam da incelersiniz orjinal dedi telefon icinize sinerse alirsiniz dedi Replika telefonlar oluyo hic gormedim acaba oyle bisey olabilirmi diye dusunuyorum ama elime alinca inceliycem Orjinal olup olmadigini replika anlamamin yolu varki antutu programi filan orda alacagi puan Sistem öz gostere bi program

• Aynı şekilde jelatinli imei atılmış m8i geçen yıl almıştım. 750tl den. Bunlar replika değil orijinal üründür. Ama sıfırlanmış cihazdır. Ölü piksel olur genelde ekranlarında he bide bendekinin imei si kapandı sonradan. Hiç bulaşma bence

• Aynı şekilde jelatinli imei atılmış m8i geçen yıl almıştım. 750tl den. Bunlar replika değil orijinal üründür. Ama sıfırlanmış cihazdır. Ölü piksel olur genelde ekranlarında he bide bendekinin imei si kapandı sonradan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.