Şimdi Ara

Telefon alıcam Nexus tarzı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 senedir nexus 4kullanıyorum. hani 1aylık araştırma sonucu bulunca düşünmeden aldım telefonu. Kampanyayla falan 900 veya 800 liraya almıştım. O zamanın en lüks telefonlarına kamera ve hafıza hariç bin basıyordu telefon. Şimdi trde olsa nexus 5x ve ya param yeterse nexus 6p alıcaktım fakat her yere mesaj attım aradım yok. Getirilmeside düşünülmüyor. Arkadaşlar Nexus tarzı fiyat 1500ü çok aşmasın bir telefon bulabilirmiyim.

Nexus tarzından kastım google nexusu çıkarırken ucuza yüksek android deneyimi diye yola çıktı. En iyi oyun telefonlarında nexus kendisinin 2 katı telefonlarla yarıştı hatta ilk 3-4ten ayrılmadı. Kamerası biraz kötü ama önemli değil diğer özellikleri bastırıyor artı fiyat/performans çok güzel. Önereceğiniz telefonlara bakıcam veya nexus5x veya 6p alabileceğim tr mağazası varsa önerirseniz sevinirim.

• Nexus 5x ve 6p'yi TR'de bulamazsın. Olsa olsa yurtdışından alıp getirenler satıyor. Çünkü bu telefonlar bizim piyasaya girmedi, girmeyecek. İlla android düşünüyorsunuz galiba?
  • arhavili_08 kullanıcısına yanıt
    dışarıdan uygulama atmak çok zor ioslara. ben fulliycem 2gblık oyunları telefona
  • nexus 5x bariz ısınıyor oyunlarda söylim gerçi tüm snapdragonlar böyle
  • Biraz daha sabredip Ekim-Kasım gibi çıkacak olan yeni seriyi alabilirsin. Gerçi ilk çıktığında fiyatlar yüksek olacaktır. Şu anda 5X ve 6P fiyatları ölmüş durumda.
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    türkiyeye çıkması zor göründüğü için z3 plus aldım 1600 liraya. nexus4ten geçince telefon uçak gibi geldi xd.
  • Bekleyip moto z al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmkânınız varsa yurtdışından alın. 6p'yi Amerikadan 450 dolara, 5x'i de ingiltereden 230 pounda aldım ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.