Şimdi Ara

Telefon alacağım ama;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefon alacağım su an htc one m7 kullanıyorum, iyice bozuldu arka kamera pert batarya %30 a gelmeden bitiyor jack bozuldu vs vs. İlk çıktığında almıştım çok memnundum ama eskidi artık. Yine almışken en iyisini alayım diyorum. Önemli olan kriterler;

Ses kalitesi
    Kamera
    Batarya
    Olursa suya dayanıklılık

Htc 10 almayı düşünüyorum ama sizce snapdragon 835'leri beklemeli miyim?

• snapdragon 835li telefonlar yüksek fiyatlara giriş yapabilir hocam bu sefer performans çok fark yok ama şarj süresi konusunda baya atılım yapıldı 835de htc 10 güzel telefon suya dayanıklılık dışında istediğiniz bütün özelliklere sahip özellikle ses konusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

snapdragon 835li telefonlar yüksek fiyatlara giriş yapabilir hocam bu sefer performans çok fark yok ama şarj süresi konusunda baya atılım yapıldı 835de htc 10 güzel telefon suya dayanıklılık dışında istediğiniz bütün özelliklere sahip özellikle ses konusunda.

Hocam s835'lerin gelmesi bu s820 li telefonlarda bir düşüş yaratır diye düşünüyorum çünkü eli kulağında gibi. Tahminen s835'li telefonlar ne zaman piyasaya girecekler? Bu arada ben İspanya'dayım, Tr'deki kadar yüksek değil fiyatlar yani şu anki bütcem piyasadaki en iyi telefonları almaya yetiyor. iphone 7 plus alayım geçeyim diyordum onda da 3.5mm jack yokmuş direk soğudum.
  • Umut K. kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan en erken s8de s835 bekleniyor çünkü samsung ürettiği için ağırlıklı üretimi kendine yöneltmiş hatta piyasada şuan haberlerde lg g6nın bile s821 işlemci ile piyasa çıkacağı söyleniyor yani ilk etapta samsung galaxy s8 serisinde s835 göreceğiz Nisan ayında satışa başlamış olur 1-2 ay sonrada diğer cihazlarda kullanılmaya başlar qualcoom samsunga üretim yaptırdığı ve satışın çoğunu samsungtan beklediği için böyle olacak gibi gözüküyor.Eğer ispanyadan hemen dönmeyeceksen iphone 7 plus alabilirsin Türkiye geldiğinde yeni iphone zamlarıyla beraber iphone fiyatları çok yükseldi üstüne kar koyup satıp burdanda telefon alabilirsin.
  • skywalker06 kullanıcısına yanıt
    Yok 5 ay civari buradayim da, iphone 7 plus su jack muhabbeti olmadigi icin baya bos geldi bana. Bluetooth kulaklikla dinlemenin kalitesi de bir yere kadar. Zaten tum son cikan telefonlarin hepsi akici benim m7 bile gunluk islerimi fazlasiyla goruyor jacki kamerasi bozulmasa bataryasi eskisi gibi olsa hala kullanirim. Huawei nin telefonlari da guzel ama islemcisi nedir ne degildir bilmedigimden guvenemedim yoksa mate 9 guzel duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umut K. kullanıcısına yanıt
    jak giriş yok çevirici almak lighting çeviri alıp kulaklık takabiliyorsun tabi apple bunu kutu içeriğine koymayıp ayrı satıyor.Huawei kendi işlemcisi olan kirini kullanıyor rakipleriyle hemen hemen aynı çok bir fark olmuyor mate 9 güzel telefon ama bugün donanımhaber incelemesini yapmış izlediysen mesut çevik ön kamerasının sürekli netlemeye çalışması yüzünden bulanık çekebildiğinden özellikle dem vurdu bunun dışında telefonun yapabildikleri bence iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

jak giriş yok çevirici almak lighting çeviri alıp kulaklık takabiliyorsun tabi apple bunu kutu içeriğine koymayıp ayrı satıyor.Huawei kendi işlemcisi olan kirini kullanıyor rakipleriyle hemen hemen aynı çok bir fark olmuyor mate 9 güzel telefon ama bugün donanımhaber incelemesini yapmış izlediysen mesut çevik ön kamerasının sürekli netlemeye çalışması yüzünden bulanık çekebildiğinden özellikle dem vurdu bunun dışında telefonun yapabildikleri bence iyi.

Hocam öyle lighting çevirici vs ile uğraşmam telefon bu alt tarafı. Teşekkür ederim ilgilendiğin için.
  • bu arada huawei mate 9 baya cezbetti beni. muhtemelen onu alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

bu arada huawei mate 9 baya cezbetti beni. muhtemelen onu alıcam

Güzel seçim. DH incelemesi de mevcut mutlaka izleyin derim.

• mate 9 al bence de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.