Şimdi Ara

Telefon açılmıyor acil yardım MOTO G

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
4.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabal arkadaşlar motorola moto g telefon ile ilgili bir sorunum var bir türlü çözemedim. telefon çalışıyor ancak ekran siyah ve açılmıyor ne görüntü var nede ışık. power tuşuna basarak bekliyorum telefon resetleniyor açılış ekranı falan geliyor oralarda sıkıntı yok ama tam açılacakken tekrar kararıyor. 5.0 güncellemesinden sonramı böyle oldu accaba varmı yapabileceğim birşeyler

• cahitdikici kullanıcısına yanıt
    Eline bir fener alip ekrana tut üst taraftan 2 parmağınla aşağı çek parlaklık ayarını yükseltip ekran ayarlardan uyarlanan parlaklığı devre dışı bırak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saolasın valla dostum şaka gibi bir durum düzeldi :)
  • cahitdikici kullanıcısına yanıt
    lolilopun cilvelerinden birisi motorola ekran parlaklığını düzene sokmayı unutmuş yeni güncelleme ile düzeltilecekmiş sözde, geçmiş olsun.
  • Ben de de benzer bir durum oluştu.Lolipop güncellemesinden sonra oldu.Açılırken birden ekran karardı ve düzelmiyor.Nasıl düzeltebilirim ?Yardımcı olabilirmisiniz.Ekrana müdehale etme şansım yok malsef.Acil yardım edebilirmisiniz??*
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Eline bir fener alip ekrana tut üst taraftan 2 parmağınla aşağı çek parlaklık ayarını yükseltip ekran ayarlardan uyarlanan parlaklığı devre dışı bırak.

Benim ekran hiç tepki vermiyor detaylı anlatma şansınız var mı??
  • Dostum telefonu arandığında çalıyormuş vede caliyorsa acabiliyormusun ekranı gormeden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cahitdikici

Dostum telefonu arandığında çalıyormuş vede caliyorsa acabiliyormusun ekranı gormeden

yok kapandı açılırken logoyu geçip siyah ekranda kalıyor.yani pin girme ekranına gelmeden takılıyor.Malesefe recovery yaptım.veriler kayboldu :(
  • arkadaşlar benim sorunum da bi benzer durum. eşimin moto g'si açılmıyor. açılışta acil durum şifresi diye bi şey istiyo. böyle bir şey atadığımı hatırlamıyorum. n'apabilirim? teşekkürler..
  • telefona boot menüsünden factory reset at düzelir hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.