Şimdi Ara

Telefon Açıkken Sarj Olmuyor ve Windows Görmüyor Vibe P1m

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Lenovo Vibe P1m modeli telefon kullanıyorum.Sarj almıyordu önceden bataryası ve sarj soketi değişmişti,bir süre sonra aynı sorun olmaya başladı.Tekrar başka telefoncuya verdim.Soket değişimi yapıldığını söylememe rağmen onlar da soketi değiştirip verdiler.Şimdi kapalıyken sarj oluyor açıkken ışığı yanıyor(bazen sarj cihazından çıkartmama rağmen kırmızı ışığı yanık kalıyor)ama ne sarj oluyor ne de PC görüyor.USB hata ayıklamasını açtım fakat altında USB hata ayıklama uygulaması seçin yerine girdiğimde boş olduğunu gördüm.PC aygıt tanınamadı hatası veriyor(aygıt tanımlayıcı isteği başarısız oldu)yazıyor aygıt yöneticisinden baktığım zaman.Eskiden sarj olmuyordu ama PC görüyordu.Driverlerı da kurmama rağmen çözemedim sorunu.Hard reset de yaptım nafile.28 mb'lık sistem güncellemesini kurmuyor.Güncellemeyi indiriyorum yeniden başlatıyor "Sistem Güncelleniyor" yazıyor fakat hata verip recovery moda atıyor.Yardım edebilecek var mı?
    Orjinal ve yan sanayi adaptör ve kablolarla da denedim çözüm olmadı.

Bütün sorunları yazdım birazda karışık oldu ama sorunun neyden kaynaklandığını bilemediğim için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.