Şimdi Ara

teledünya taahhütüm ayın 4ünde bitiyor tavsiyeleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 yıldır teledünya üst paket kullanıcısıyım son verdiğim taahhüt 4 mayısta bitiyor Bİ DÜNYA TELEDÜNYA kampanyasında 2 yıl taahhüt verip sabit fiyat 15,5Tl den izlesem mi,yoksa çanak antenemi geçsem ( receiver alıp merkezi antenden kablo çektirmem gerekicek ) yoksa başka bir digital yayın platformumu tavsiye edersiniz. (d smart ,tivibu )
    Ayrıca interneti superonlinedan sağladığım için superonline taahhüt bitiş tarihim olan 10. aya kadar receiverla idare edip 10.ayda net+tv teledünya bağlatabilirim bu da bir olasılık sizin görüşleriniz neler . Tşkler

• quote:

Orijinalden alıntı: shane

MErhaba

2 yıldır teledünya üst paket kullanıcısıyım son verdiğim taahhüt 4 mayısta bitiyor Bİ DÜNYA TELEDÜNYA kampanyasında 2 yıl taahhüt verip sabit fiyat 15,5Tl den izlesem mi,yoksa çanak antenemi geçsem ( receiver alıp merkezi antenden kablo çektirmem gerekicek ) yoksa başka bir digital yayın platformumu tavsiye edersiniz. (d smart ,tivibu )
    Ayrıca interneti superonlinedan sağladığım için superonline taahhüt bitiş tarihim olan 10. aya kadar receiverla idare edip 10.ayda net+tv teledünya bağlatabilirim bu da bir olasılık sizin görüşleriniz neler . Tşkler

İlgi alanlarınıza göre başka platforma geçip geçmeme değişir. Sinema kanalları sizin için önemliyse başka platform düşünebilirsiniz. Belgesel önemliyse fiyat önemliyse Teledünya'da kalın derim. Hiçbiri önemli değil çoğunlukla ulusal kanalları izliyorum diyorsanız boşa para ödemeyin. Recevier alıp kablo çekin. Paranız cebinizde kalsın. Ne tür yayınları izlediğinizi söylerseniz fiyat konusunu da belitirseniz daha iyi öneride bulunabiliriz.

Taahhüt konusuna gelirsem tek başına Teledünya'ya taahhüt vermektense bekleyip uydunet ile taahhüt vermek daha mantıklı. superonline fiber mi ne kadar ücret ödüyorsunuz ödediğiniz ücrete göre değişir. interneti platformla birlikte almak daha avantajlı oluyor.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Belgesel izlemek istiyorum Teledunya burda yok fiyatta önemli ne yapayım hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Belgesel izlemek istiyorum Teledunya burda yok fiyatta önemli ne yapayım hocam?

Digiturk pahalı olur. Onu düşünmeyin derin. DSmart'ta fiyatlar değişken. Çok ucuza da satabiliyorlar çok pahalıya da. Aynı paketi biri 50-60 TL'den alırken aynı paketi 20-25 TL'ye alan da oluyor. İndirim yapabilirseniz onu düşünebilirsiniz. Ekonomik olsun diyorsanız en ucuzu Filbox. İçeriği az ama fiyat olarak uygun. Tivibu'nun da fiyatları fena değilmiş. Belgesel kanalları da mevcut 2 yıl taahhütle 19 TL'ye veriyorlarmış. Teledünya olmadığından onu da düşünebilirsiniz. Fiyat olarak iyiymiş Yine de Türk Telekom'a karşı olumsuz bir algım var onu da söyleyeyim.
  • arayıp teklif sunuyorlar 19TL'den sinema paketine 2+ olarak geçirme teklifi v.s. gelebilir...
  • emurat E kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer yaşadığınız yerde 1°w thor uyudusu yada 4.8°e astra 4a uydusu alınabiliyorsa çanak anteniniz fiyatları 100-200 tl arasında değişen powervu şifreyi kıran hd destekli uydu alıcısı alın bedava belgesel izleyin eğer imkanınız el veriyorsa yani bütçeniz müsaitse next machina serisi cihazında güncel keyler yüklü olduğunda ve sinyal seviyesi yeterliyse bu next machina serisi sorunsuz açmaktadır türkçe dil destekli ve HD discovery kanallarını machina serisi cihazların ikinci el fiyatları 350-400 tl arasında değişiyor sıfır fiyatları 650 tl'ye kadar olduğunu görmüştüm yaklaşık 6 ay önce bu kadar benim avsiyem bu :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

quote:

MErhaba

İlgi alanlarınıza göre başka platforma geçip geçmeme değişir. Sinema kanalları sizin için önemliyse başka platform düşünebilirsiniz. Belgesel önemliyse fiyat önemliyse Teledünya'da kalın derim. Hiçbiri önemli değil çoğunlukla ulusal kanalları izliyorum diyorsanız boşa para ödemeyin. Recevier alıp kablo çekin. Paranız cebinizde kalsın. Ne tür yayınları izlediğinizi söylerseniz fiyat konusunu da belitirseniz daha iyi öneride bulunabiliriz.

Taahhüt konusuna gelirsem tek başına Teledünya'ya taahhüt vermektense bekleyip uydunet ile taahhüt vermek daha mantıklı. superonline fiber mi ne kadar ücret ödüyorsunuz ödediğiniz ücrete göre değişir. interneti platformla birlikte almak daha avantajlı oluyor.

Super online 50 mbps 150 gb akk ayda 78 tl ödüyorum. tv yayını için verebiliceğim üst rakam teledünyaya vermeyi düşündüğüm 15,5 tldir. Daireme kablo çekme maliyetini araştırıp bir karara varmam gerekicek sanırım önce kablo çekme maliyetini araştırmalıyım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

quote:

MErhaba

Super online 50 mbps 150 gb akk ayda 78 tl ödüyorum. tv yayını için verebiliceğim üst rakam teledünyaya vermeyi düşündüğüm 15,5 tldir. Daireme kablo çekme maliyetini araştırıp bir karara varmam gerekicek sanırım önce kablo çekme maliyetini araştırmalıyım.

Kablo maliyetini size uygun mu diye araştırın. Bölgede uydunette sorun yaşanıp yaşanmadığını da öğrenin. Ben herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum da bazı bölgelerde sıkıntı yaşayanlar var. Uydunet Teledünya'ya beraber taahhüt ödeyeceğiniz ücret şimdikinden daha iyi. Maksimum Keyif düşünürseniz 50 Mbps’e kadar 250 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Üst Paket + Vixioon Sinema Paketi + Kablo TV'ye 80,99 ödersiniz. 25 mbps 50 mbps fark etmiyor diyorsanız 25 mbps fiyatlar daha ucuz. 3 ay fatura bizden kampanyası düşünürseniz de 50 mbps 250 akk+Teledünya Üst Paket +Altın Sinema(Teledünya'daki tüm kanallar) aylık 90,99 ödersiniz 3 ay fatura ödemeyeceğiniz için size maliyeti 80,88 TL'dir. Maksimum Keyfi'ten de avantajlı.
  • her ikisini sunan sağlayıcı kullanmak daha avantajlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.