Şimdi Ara

Teledünya mı? D-smart mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
3.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

Orijinalden alıntı: ergin967

buradan alabilirsiniz mesela başka alternatiflerde var ama bilindik bir yerden almakta fayda var teledünya kartını modüle modülü televizyona taktınızmı geriye kurulum kalır ondan sonrada 2 kumanda derdinden kurtulursunuz

http://www.hepsidijital.com/teledunya-icin-conax-neotion-hd-modul#0

Hocam sağolun, peki teledünyanın o beyaz kablosu ne olacak ? Şuan kablo cıhaza baglı modul alınca nasıl olacak o kablo ?

kabloyu kablo tv de olduğu gibi anten girişine takıyorsunuz. modülü de yandaki modül yerine kartı da içine takıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ergin967

buradan alabilirsiniz mesela başka alternatiflerde var ama bilindik bir yerden almakta fayda var teledünya kartını modüle modülü televizyona taktınızmı geriye kurulum kalır ondan sonrada 2 kumanda derdinden kurtulursunuz

http://www.hepsidijital.com/teledunya-icin-conax-neotion-hd-modul#0

Hocam sağolun, peki teledünyanın o beyaz kablosu ne olacak ? Şuan kablo cıhaza baglı modul alınca nasıl olacak o kablo ?

kabloyu kablo tv de olduğu gibi anten girişine takıyorsunuz. modülü de yandaki modül yerine kartı da içine takıyorsunuz.

Anten yerine hiç dikkat etmemiştim hocam, öyle bır yerı varsa sorun yok bende merak edıyordum nasıl olacak dıye :) teşekkur ederım.

Bir şey daha sorucam , yeni kart almam gerekıyormu teledunyadan ? Bızım kart çok eskı belkı 5 senedır kullanıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    yok sorun olmaz
  • quote:

yok sorun olmaz

Teşekkur ederım:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teledünya'da devam edeceksenizhttp://www.turksatkablo.com.tr/TV-Kampanya,310 bu kampanyadan 44 tl'ye HD kutu alabilirsiniz.

Teledünya daha mı iyi hocam ? D smartı açıkcası merak edıyoruMda , yıllardır teledünya kullanıyorum macera arıyorum bır yandanda :D görüntü kalitesi olarak hangısı önde peki teledünya dıyorlar dogru olabılır mı ?

ne tür kanallar istediğinize göre değişir hocam. sinema olarak dsmart daha iyiyken belgesel konusunda teledünya daha iyi. ilgilerinizi söylerseniz ona göre fikir verebilirim hocam.

Ben genelde hep belgesel seyresıyoruk, fakat öyle hayvanlardan ziyade, discovery channel dakileri tamirat tadılat bear gryls efsane avcılRı tarzı şeyleri sevıyorum, teledunya ust lakette dıscovery scı ve benzeri kanallarda var bu tarz kanalları sevıyorum.

Ailemde genelde planet sinema planet tüek ve pembeyi seyredıyor, sınemam paketımız var ama pek ozlemıyoruz ben genelde ınternetten guncel fılmlerı seyredıyorum tv den seyretmıyorum

Bşrde görüntü kalıtesı ıyı olsun ıstıyoruz hocam teledünya daha ıyı dıyorlar, uyduya göre dogruysa teledunyaya devam edıcem hd cıhaz alıp kampanyalarda var

Dediğin gibi amacın sadece belgesel ise diğer platformlarıda kullanan biri olarak HD ler aynı, teledünya setbox kullanacaksan SD ler daha iyi. belgesel içerik olarak diğer platformlara göre teledünya daha zengin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir Asi CaN

quote:

quote:

quote:

quote:

Teledünya'da devam edeceksenizhttp://www.turksatkablo.com.tr/TV-Kampanya,310 bu kampanyadan 44 tl'ye HD kutu alabilirsiniz.

Teledünya daha mı iyi hocam ? D smartı açıkcası merak edıyoruMda , yıllardır teledünya kullanıyorum macera arıyorum bır yandanda :D görüntü kalitesi olarak hangısı önde peki teledünya dıyorlar dogru olabılır mı ?

ne tür kanallar istediğinize göre değişir hocam. sinema olarak dsmart daha iyiyken belgesel konusunda teledünya daha iyi. ilgilerinizi söylerseniz ona göre fikir verebilirim hocam.

Ben genelde hep belgesel seyresıyoruk, fakat öyle hayvanlardan ziyade, discovery channel dakileri tamirat tadılat bear gryls efsane avcılRı tarzı şeyleri sevıyorum, teledunya ust lakette dıscovery scı ve benzeri kanallarda var bu tarz kanalları sevıyorum.

Ailemde genelde planet sinema planet tüek ve pembeyi seyredıyor, sınemam paketımız var ama pek ozlemıyoruz ben genelde ınternetten guncel fılmlerı seyredıyorum tv den seyretmıyorum

Bşrde görüntü kalıtesı ıyı olsun ıstıyoruz hocam teledünya daha ıyı dıyorlar, uyduya göre dogruysa teledunyaya devam edıcem hd cıhaz alıp kampanyalarda var

Dediğin gibi amacın sadece belgesel ise diğer platformlarıda kullanan biri olarak HD ler aynı, teledünya setbox kullanacaksan SD ler daha iyi. belgesel içerik olarak diğer platformlara göre teledünya daha zengin...

Teşekkür ederim hocam, teledünyaya devam edıyoruz,

• ulusal kanalların hd leri problem değilse teledünya alın.
    kanald hd ,star hd illa olsun diyorsanız dsmart alın.

bütçe müsait ise dsmart modül ve teledünya alın tek cihaz ile birlikte ikisinide kullanın.
    dvb-c ve dvb-s2 tunerli uydu alıcı almanız lazım tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

ulusal kanalların hd leri problem değilse teledünya alın.

bütçe müsait ise dsmart modül ve teledünya alın tek cihaz ile birlikte ikisinide kullanın.

Hocam bızım teledunya tahadütlüymüş ınternetı yaparken beraber yapmışız mecbur teledünya kullanıcaz valla kanald star tv gıbı kanallara evde bakan yok. :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

ulusal kanalların hd leri problem değilse teledünya alın.

Hocam bızım teledunya tahadütlüymüş ınternetı yaparken beraber yapmışız mecbur teledünya kullanıcaz valla kanald star tv gıbı kanallara evde bakan yok. :D

Belgesel Kanalları acısından telefonundan iyisi yok
    Tv de baskanbirsey izlenmiyor zaten

• Sevgili arkadaşlar kimse yanlış anlamasın , ancak kutu,kumanda ,harici gibi kelimeler duyunca nefret ediyorum ve şu uydu ve platform yöneticilerini (ki kendilerini dünyaya ithal olarak gönderildiklerini düşünürler) canlı yayında basketbol sopasıyla yumuşatmak istiyorum. Hala bu sorunlara bir beyin fırtınası estiremediler . İnsanlarımızı kutuya kumanda ya mahkum ediyorlar hala. Ve en önemlisi birtane TV ye daha doğrusu bir odaya. arkadaşım sen internet gibi bir sistem yapsana, tüm evi donatsana neden tek bir TV ye kuruyorsun ki? Yok olmaz kafaları ancak içinde "ek" olan ilave para ücret servis...v.s. ye çalışır. Hepsi aynı üstün zeka!!!!!!!
  • Tercihim Teledünya'dan yana,kendim de kullanıyorum
  • bu teledünya internet üzerinden mi yayın yapan dijital görüntü veren bir platform değil mi? tivibu denemiştik cok kötüydü o yüzden almadan vaz geçtik. d smarttan ben de kurtulmak istiyorum teledünya sardı beni o yüzden dilekçe verirsem apartmana bağlayacaklar iki hafta içerisinde ama baya bir şikayet okudum iki arada kaldım o yüzden
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    modülle kullanın kutu ile kullanacaksanız tv ve kutu +tv anten fişi ve elektrik fişi prize tekılı değilken tak... tv kullanım kılavuzundada yazar... cihazları elektrik bağlantısı olmadan tak...
  • arkadaşlar modülle kullanmayı düşünüyorum bende gel gelelim hd yayınları modül üzerinden izleyebilir miyim

televizyonum ise buhttp://www.cnet.com/products/panasonic-tx-p50u30e-50-plasma-tv/specs/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

D-Smart'ın Teledünya'dan farklı 3 belgesel kanalı varken Teledünya Üst Paket'te de 3 kanal fazla var ama bu kanallardan ikisi HD. Bir belgesel sever olarak Teledünya'daki kanallar bana fazlasıyla yetiyor. Eğer Teledünya harici bir seçenek yapacaksanız ve belgesel önceliğinizse Digitürk'e bakmanızı tavsiye ederim. Belgesel konusunda D-Smart yetersiz.

Şimdi digitürkede bakıcam, teledünya üst pakette baya belgesel var hemde hd ler, yenı fark ettım d söarttan pek farkı yok galıba ? Dıscovery channelın hd olanı yokmu hıcbırınde hd yok sanırım. Birde teledünya, uydudan daha mı iyi görüntü verıyor ?

Uydudan daha iyi görüntü vermez dada düşük olur.

• Teledunyaya ne zaman star tv hd - kanal d hd gelecek ? Bilgisi olan varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dewil_may_cry

arkadaşlar modülle kullanmayı düşünüyorum bende gel gelelim hd yayınları modül üzerinden izleyebilir miyim

televizyonum ise buhttp://www.cnet.com/products/panasonic-tx-p50u30e-50-plasma-tv/specs/

Tv niz de modul girişi var mı bilmiyorum. Ama hd yayınları izlersiniz ben izliyorum.Samsung led var bende kutu mutu yok dahili tuner var. Tek kumanda tek kablo rahat tahat izliyorum.
  • modülle sd ve hd yayınlar izlenebilmektedir.
  • Konuyu hortlatmış gibi olacak ama şu sıralar kesinlikle en iyisi dsmart
  • Teledünya kullanmaya devam ediyorum arkadaşlar. İnternetle beraber kampanya vardı bizde devam ettik bütün belgesle kanalları olduğu için memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.