Şimdi Ara

TELEDÜNYA HD SET TOP BOX Cihazı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
48.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tekindegil

hd stb cihazının tuner işlevi de var mı? ya da şöyle soriyim: hdmi girişi olan bir MONİTÖR'e hdmi-hdmi şeklinde bağlanırsa görüntü verir mi? (nerden uyduruyorsun derseniz; bazı receiver'larda bu mümkün olabiliyor bildiğim kadarıyla)

tabikı tunersiz stb mı olur ?ama yukarıda bahsedılen cıhazla sadece dvb-c yanı dıjıtal kablo yayınlarını seyredersın evet hdmi girişi olan monıtöre bağlamaman ıcın hıc bı sebep yok
  • samsung 40B652 lcd tv kullanıcısıyım.
    Normal anten kullanıyorum. Görüntü pek iyi olmadığı için teledünya abonesi olacağım.

Teledünya için kutu falan gerekiyormuş. Ama benim samsung 40b652 de bu kutu mevcutmuş galiba.

ayrıyaten başka hiç bir aygıt takmadan teledünya izlenir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omercarpan12

samsung 40B652 lcd tv kullanıcısıyım.
    Normal anten kullanıyorum. Görüntü pek iyi olmadığı için teledünya abonesi olacağım.

Teledünya için kutu falan gerekiyormuş. Ama benim samsung 40b652 de bu kutu mevcutmuş galiba.

ayrıyaten başka hiç bir aygıt takmadan teledünya izlenir mi?

samsung kullanıcıs olarak sana kısaca özetliyeyim.

1-önce teledünya abone merkezine gidip abone olacaksın, ptt şubeleri ya da 126 nolu telefondan
    2-a- hd kutu-yada- sd kutu yada modul acaksın (teledunya web sitesine göz at,modul için forumda çok bilgi var.)
    3-teledunyada sinem a ve hd kanllar için ayrıca ek ücret ödeyeceksın.
    4-normal teledunya aylık bedel 9.5 tl + sinema kanaları 15.00 tl = 24.00 tl civarı.
    5-Ben modul lcd işinden biraz anlarım dersen modul satın al o zman kutuya ihtıyaç yok,aman arkadaş ben anlamam başım agrımasın dersen 220.00 tlye teledunyadan hd kutu al.
    6-modulu forumda goldeş arkadaşsatıyor,ben ankara kayacenterden satın aldım,( modul için teledunyadan kart isteyeceksın)
    hadi hoşça kal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEMİRCİEFE -- 8 Kasım 2009; 17:27:38 >

• peki bu modül ne kadardır.
    bu linkte bir tane buldum. yoksa sen de bundan mı var.
    http://www.kayacenter.org/urun.php?uid=106
  • quote:

Orijinalden alıntı: omercarpan12

peki bu modül ne kadardır.
    bu linkte bir tane buldum. yoksa sen de bundan mı var.
    http://www.kayacenter.org/urun.php?uid=106

evet ben onu aldım kaya centerden....130 tl ye almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEMİRCİEFE -- 8 Kasım 2009; 20:27:23 >
  • Forumdan coldasice73 adlı arkadaş Neotion markalı modül satıyor. İlk 100 kişiye 100 TL kampanyası var. TechniSat modülden eksiği yok fazlası var. Biraz reklam gibi oldu ama aynı işe yarayan cihaz için 30 TL fazla vermek gereksiz.

http://forum.donanimhaber.com/m_33193544/mpage_13/tm.htm
  • zaten bu conax da havale ile 100 tl
  • Şu anda teledünya set top box kampanyası var. 444'lü numaradan arayıp üye olunursa HD STB yarı fiyatına veriyorlar. 110 TL gibi birşey. Sadece 12 ay taahhütlü olarak sinema paketlerinden birini seçme zorunluluğu var.
    Ayrıca şu anda kablotv, teledünya ve uydunet bağlantı ücreti alınmıyor.
    Kurulum ücreti vermeden, HD STB yi yarı fiyatına alınıp uygun fiyatlı bi ton kanal olması çok hoşuma gitti. Ayrıca dünya kupasını TRT HD ile HD olarak izleyeceğimi öğrenmek fazlaca keyiflendirdi.
  • Arkadaşlar,
    CONAX ta hd yayınları izleyebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal28

Arkadaşlar,

Eğer lcd tvnizin tuneri hd destekli ise seyredebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem3

Şu anda teledünya set top box kampanyası var. 444'lü numaradan arayıp üye olunursa HD STB yarı fiyatına veriyorlar. 110 TL gibi birşey. Sadece 12 ay taahhütlü olarak sinema paketlerinden birini seçme zorunluluğu var.
    Ayrıca şu anda kablotv, teledünya ve uydunet bağlantı ücreti alınmıyor.
    Kurulum ücreti vermeden, HD STB yi yarı fiyatına alınıp uygun fiyatlı bi ton kanal olması çok hoşuma gitti. Ayrıca dünya kupasını TRT HD ile HD olarak izleyeceğimi öğrenmek fazlaca keyiflendirdi.

Selam;

HD STB siparişimi verdim ben de. 105 TL 12 ay taksit + 5 adet Film kanalı...
    Acaba yanında HDMI Kablo geliyor mu? Hatta optik giriş - çıkış v.s. durumu nedir? 5 + 1 ses sitemine bağlanabilir mi?
    Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Düzeltme: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowSword -- 7 Haziran 2010; 12:24:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: unsal28

Arkadaşlar,

Eğer lcd tvnizin tuneri hd destekli ise seyredebilirsiniz.

Ben de SONY LCD televizyonum için CONAX Modül aldım, sonradan öğrendim ki bizim model HD desteklemiyormuş...
    Kullanılan TV modeli için önceden araştırmak olumlu olacaktır.
  • Arkadaşlar ,

Bende yaklaşık 3 aydır teledünya abonesiyim. HD set top box ı da kampanayadan aldım. Teledünyanın kampanya kapsamında verdiği Pozitek marka HD STB ' nin güncellemesi , sürüm upgrade ı oluyor mu ? Oluyorsa nasıl yapılıyor ? Bilgi verebilir misiniz ?

• Ben de SONY LCD televizyonum için CONAX Modül aldım, sonradan öğrendim ki bizim model HD desteklemiyormuş...

3550 destekliyor diye biliyorum. İlgili başlıkta arayabilirsin.
  • Teledünya HD Setup Box arıyorum arkadaşlar. Satmak isteyenler PM yada 0532.4128772 (Cenk KILIÇ) nolu cep telefonumdan irtibata geçebilirler... Herkese iyi forumlar.
  • Orijinalden alıntı: TMN

Ben de SONY LCD televizyonum için CONAX Modül aldım, sonradan öğrendim ki bizim model HD desteklemiyormuş...

3550 destekliyor diye biliyorum. İlgili başlıkta arayabilirsin.

Bizzat denedim maalesef HD desteklemiyor.
  • Aynen dostum.
    SONY BRAVIA KDL-40D3500 LCD TV var bende.
    TELEDÜNYA HD SET BOX aldım.
    tek kelime ile süper.
    digi plus dondurdum.
    digi plustan daha iii görüntü veriyor....
  • @ShadowSword , bugün kuruldu bizde ,hdmi kablo çıktı kendi içinden.

@ mhmty , kurulum yapan arkadaş güncelleme yaptı yanlış hatırlamıyorsam , menüde yazılım güncelleme bölümü var bir kontrole edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tymu

@ mhmty , kurulum yapan arkadaş güncelleme yaptı yanlış hatırlamıyorsam , menüde yazılım güncelleme bölümü var bir kontrole edin.

Evet , gördüm ama bir türlü yapamadım. Teledünya ile birlikte kablonet interneti kullanıorum. Kampanya kapsamında Motorola wireless modem vermişlerdi. Ondan kablo ile aktarmaya çalışıorum. Sorun internetten de olabilir die anatıorum bu kısmı. Lcd tv.imde NET TV özelliği var , onu da hala çalıştıramadım. Eternet kablosu ile tv ye bağlıorum ama bağlantıyı görmüyor. Buna benzer bir sorun olabilir sanırım . Akşam biraz daha kurcalayayım.

Saol.
  • Yanlışda görmüş olabilirm az önce baktım versiyon feb 2010 . yazılım güncellemeyi kablo üzerinden yapıyorda olabilir henüz yeni yazılımda olmayabilir :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.