Şimdi Ara

TELEDUNYA da HBB nasıl çalıştırabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung 55mu8000 tv aldım yeni. Teledünya Türksat conax modülü ile izliyorum. Fakat hbb uygulaması olan kanallarda ne yazık ki kırmızı tuşa basın gibi bir uyarı alamıyorum ? Acaba hbb uygulaması olan kanallar için bunu samsung- Conax modüllü teledunya da çalıştırabilmenin bir yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askinmutlu -- 30 Eylül 2017; 14:05:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• TV Ayarlarından HBB TV'yi aktif etmeniz gerekiyor.
  • Benim sony tvde ülke Türkiye olunca çalışmıyor, Almanya seçince çalışıyor. Eğer ayarlarda aktifse ve internet bağlantısında sıkıntı yoksa ülke değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Tvnin kayıt özelliği de aynı şekilde Türkiye seçilirse çalışmıyor. Ne alakası var anlamadım ama bu şekilde bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv ayarlarinda hbb aktif. Bazi samsunglarda ulke secme ayari var herhalde ama benim televizyonda ulke secme ile ilgili bir bolum goremedim ne yazik ki.

• özel developer menüsü var oraya girip ülke ayarını değiltirirsen video kaydı açılır. ancsk garantin gider.

• tv internete bağlı değilse hbb çalışmaz kayıt içinde usb bellek yada hdd takmak gerek...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.