Şimdi Ara

telden anlayanlar bakabilirmi power entegresi veya anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
31
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar j500fn telefonun 6 ay sonra ısınmaya başladı ısınmadan önce yaptığım işlem otg ile USB bağlamaktı gormedi kablo kirikmis ve aşırı derecede ısınmaya başladı korktum patlayacak diye ve hızlıca şarjida bitiyordu teli kapattim sabah baktığımda hiç bir şekilde açılmıyor du sarjada takım ama nafile hiç tepki vermiyordu çok hızlı bir şekilde isiniyordu ama açılmiyordu j2 telefonun bataryasını kartonlar sıkıştırıp açtım telefonu ve hemen yine ısınmaya başlıyor açık kapalı fark etmiyor hemen isiniyordu ve bataryası bitiriyor herhalde dedim anakart bitik serviside malum evobt kalitesiz bir servis neyse gönderdim kargoyu gönderici ödemeli gonderiyoruz telefon 10 gün sonra geldi "elektronik devre değiştirildi" vs telefonu açtım sabah kullandım birşey yokken akşama yine aynı şeyi yaptı bu sefer tokattaki herhangi bir telefon cuya paramla yaptı riyim dedim verdim bir gün sonra gorustuk telefonun anakart inin arızalı olduğunu çıkma anakart getireceğini 200 TL ye olurunu soyledi ve serviste ekrani yapistirmislar kırılma riski var ne yapalım dedi şok ama anakart eğer j500fn ise istemiyorum j500f olsun dedim FN ler sorunlu olabilir hemde ülkesiz telefonlar güncelleme bile almıyor bi sorayim dedi bilmiyormuş ertesi gün de FN olduğunu söyleyince geri aldım telefonu kardeşi me verdim sök bak yap dedim ne olacaksa olsun bu arada telefoncular o haline değerlendiririz anakart arızalı ise 200 250 ye alıyorlar kardeşim
    Şarj entegresi bozuk dedi 32 TL netten alıp telefon cuda değişdirtelim diyor bakalım telefoncular bu ise ne diyecekler bu tip sorunlarda hemen anakart degistiriyorlar çoğu cihazın şarj entegresi bulunmuyor entegre arızalı olsada anakart i degistiriyorlar sorunlarınızı alabilirmiyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.