Şimdi Ara

Tel ızgaraların fiyatını bilen var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ...Şu pahalı psu'larda kullanılan tel ızgaralar var bilirsiniz , sesi önemli ölçüde azaltıyor (bazı kasa kapaklarına da koyuyorlar) Bunları bilgisayarcılarda göremedim. 1-nerede bulurum , 2- fiyat bilgisi olan var mı ?...

• fan ızgarasından bahsediyorsan lord diablo nickli arkadaş satıyordu istersen ona bi sor...
  • Onlar sesi azaltıyor mu ?

Eğer tencere altlığına benzer olanını diyorsan bence azaltmaz ya neyse. Hatta bence her türlü fan ızgarası azaltmak bir yana arttırır.
  • Kardeş,hem sesi aazaltıyor hemde tozun geçmesini biraz azaltıyor denmeyecek akdar az
    tanesi 5 ykr=500 bin lira
    Ben sana gönderebilirm isteersen
    ama bir tane olmaz tabi
  • ben gittim aldım taktım,gözlemlerim.estetik olarak çok hoş duruyo,hava sirkülasyonunu düzensizleştirdiği için brz daha fazla ses çıkıyo ve buda daha az etkin hava akımı diyebiliriz bence.gerçi ben kasanın fan takılan yerlerindeki delikli süzgeç gibi yerleri de kestim.çok daha ii hava üflüo o şekilde

fiyat dersen adam ne atarsan at dedi 1ytl vermiştim.tüh bak 5oo e varmış kazıklanmışım hatta kendi kendimi kazıklamışım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g0g0g0g0 -- 4 Ağustos 2005, 15:33:22 >
  • arkadaslar ben istanbul besiktas civarinda oturuyorum. bu izgaralari en yakin nerden bulabilirim? iyi calismalar...
  • yane ızgaradan kasıt metal filitre ise sineklik gibi olanlardan açıkçası bilemiyorum.ama fan ızgarası arıyorsanız kablo girmesin icine felan die kadıkoyde yazıcıoglunda 1 ytl 75 kurus arası var.
  • yazıcı oglunun yanındaki pasajda ve yazıcı oğlunda var 2-3 milyon bişey ama ben kendi kasamın yanına önce o dandik lerden taktım baktım güzel gözükmüyo hemde üstüne bi toz tutucu takılmıyo gittim kozyatağı Carrefour un yanında bauhouse tan bi baca filitresi aldım (aliminyum) sonra onu sprey boya ile boyadım (turuncu) bide içine en ince sinekliklerden koydum misssss gibi oldu acayip tavsiye ederim :D

toplam bana 10-14 miyon arasına patladı

• Kardeş,ben 300 bin liraya ladım normal ızgararlaı işte hepimizin bildiği nbe 12 milyonu??? istanbulda öledir tabi 300 binliralık eşy 13 milyon şuan bak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.