Şimdi Ara

Tekzen calısma masası 49.90 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
7
Favori
15.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bugün THH'ye başvurdum bakalım akıbet ne olacak
  • Para iademi istedim

Çok güzel olacaktı bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    bu firma thh. ile ürün verirse bundan sonra bende alırım :)

başvuranların sonuçlarını görmek isterdim ama büyük ihtimal 3 ay kadar internetsiz kalacağımdan göremeyecek gibiyim
    tabi geldikten sonra yada internet bulursam bakmaya çalışacağım

galiba bu firma için thh. ilk defa olacak (yanlış bilmiyorsam)
  • Ellerinde olmayan ürünü iki kez stoklara koydukları gibi, üstüne iptal ettikleri ürünün parasını hemen değil de 7-10 iş günü içinde iade edeceklerini söylüyorlar. Utanmaz herifler.
  • az önce telefonla aradılar
    ücret iadesi yapacağız onaylıyor musunuz dedi
    evet dedim
  • 50TL kurtarmadı kesin bunları. Şimdi de hammadde ile ilgili problem varmış iptal edelim diyorlar. Kurnazlığı tekzen gibi bir firma bile yapabiliyormuş.
  • Tekzen calısma masası 49.90

Tekzen calısma masası 49.90

Sonra da firmaya arattırıyorlar bir de ya kb bizim arkadaş yanlış yazmış biz üretmeyeceğiz daha diye hadi oradan dolandırıcı tekzen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

az önce telefonla aradılar
    ücret iadesi yapacağız onaylıyor musunuz dedi
    evet dedim
    senden bu sözü ilk defa mı duyuyoruz ,yoksa ben mi yanılıyorum :)
    bu defa thh yok mu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

senden bu sözü ilk defa mı duyuyoruz ,yoksa ben mi yanılıyorum :)
    bu defa thh yok mu :)

Alıntıları Göster
    Aradılar benı durust olun dedım. Fiyatı yanlıs girmisiz diyin dedim.Bayan orasını ben bilmem dedi.Bende onaylamıorum o zaman urunumu bulun dedım
  • kargoya verilen ürünü gelen yok anlaşılan bende bekletiyorum
  • Tekzen aradığında ürünü iptal etmedim. Acelem yok, parça tedarik edilene kadar beklerim dedim. Bugün firma sahibi aradı. Klasik bahane olarak elemanın fiyatı yanlış girdiğini ve tekzenin ürünü tedarik konusunda yaptırım uygulayacağını söyledi. Benden siparişi iptal etmemi istedi.
  • Goday kullanıcısına yanıt
    tabi tabi canıımm öyle bir yaptırım uygularlar ki hemde nasıl :)
    hep hikaye

en fazla ya arkadaş fiyatları düzgün girin ,yoksa milletle uğraşıyoruz ,diye fena yaptırım uygulamışlardır

bana göre beş para etmeyen ürünleri dahi göndermiyorlar ,vaktiniz varsa gidin sanayi gibi yerlere marangozlarla görüşün ,belki biraz fazlasına daha iyisini yaptıra bilirsiniz
  • Benide aradılar üretici firma tedarik edemiyormuş ürünleri. Havale ile almıştım ücreti havale etmeyin dediler.
  • Biraz önce Tekzenden aradılar. Üretici firma sınırlı sayıda üretecekmiş. 30 Hazirandan sonra sevk edilecekmiş.
  • Beni de aradılar 30 haziranda kargoya verilecek dediler. Israrla istedim ve defalarca iptal edelim demelerine rağmen iptal etmedim. Bakalım sözlerinde duracaklar mı

• Ben degil onlar etmişti. Havalede yaptirmadilar. Şimdi bizde almak için ne yapabiliriz

• Bana iptal edeceğiz 10 gün içinde iade yapacağız demişlerdi ne iade yaptılar ne de iptal ettiler. Ben de iptal etmeyin diye mesaj attım tekrar.
  • Ben 2 adet hediye ürün almıştım teslim edildi ürünler. Ama Tüketici Hakem Heyetine de başvuru yapmıştım gönderilmeyecek dediklerinde. Bunu iptal etmenin bir yolu yok mu? İptal edemiyorum. Boşuna iş yükü çıkmasın.
  • ihsancnr kullanıcısına yanıt
    Başvurduğunuz Thh ye dilekçe vermeniz lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.