Şimdi Ara

Tekzen calısma masası 49.90 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
7
Favori
15.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli Müşterimiz,

Vermiş olduğunuz siparişinizin içerisinde yer alan “Pegai Leyzi Çalışal Masası Beyaz” isimli ürün temin edilememektedir.

Temin edilemeyen ürün yerine sitemizden seçeceğiniz farklı bir ürün ile sipariş değişikliğiniz yapılabilir ya da sipariş iptali sağlayabilirsiniz.

Elimizde olmayan sebeplerle oluşan bu durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
    Her türlü soru ve öneriniz için 7 gün hizmet veren 444 85 96 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak ya da sitemizdeki müşteri hizmetleri linkini tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
    Tekzen Sanal Mağaza Müşteri Hizmetleri
  • Takip

• Değerli Müşterimiz,

Vermiş olduğunuz siparişinizin içerisinde yer alan “Pegai Leyzi Çalışal Masası Beyaz” isimli ürün temin edilememektedir.

Temin edilemeyen ürün yerine sitemizden seçeceğiniz farklı bir ürün ile sipariş değişikliğiniz yapılabilir ya da sipariş iptali sağlayabilirsiniz.

Elimizde olmayan sebeplerle oluşan bu durum için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Her türlü soru ve öneriniz için 7 gün hizmet veren 444 85 96 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak ya da sitemizdeki müşteri hizmetleri linkini tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

• Claimant kullanıcısına yanıt
    Aynı mail bana da gelmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendileri iptal etsin. :))

• Paramızı nasıl alacağız

Geri iade edeceğiz dememiş

İletişime geçin demiş

• Havale yapanlar nasıl geri alacağız parayı?
  • link var mı devam ediyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

Takip
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 16:31:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Paramızı nasıl alacağız

Geri iade edeceğiz dememiş

İletişime geçin demiş
    Müşteri hizmetlerini arayın. İade veya başka ürün seçeneği sunuyorlar. Ben iade istedim.

• ben evdeki masayı kırdım yer açılsın diye .bunlar diyor ürünü göndermiylruz:D benim kırdığım masayı geri getirin abi o zaman ben anlamam

acaba herkesin mi iptal oldu yoksa kota doldu gerçekten ürünü temin mi edemiyorlar

benim anlamadığım bikaç dk sonra ürün bitti sonra tekrar açtılar enterasan!! amaç neydi
  • Değerli Müşterimiz,

Saygılarımızla,
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hangi marangozmuş o, 20 tlye selam bile vermez marangoz büyükşehirde

Alıntıları Göster
    hatta adamla eski yıllara dayanan ahbaplığımız bile yok :)
    işin gerçeği ben 100 tl. ister mi diye düşünmüştüm , 20 tl. deyince şaşırdım ama pek belli etmedim
    gerçi mobilya ile ilgili bir durum olduğunda son 6 aydır hemen adamın yanına gidiyorum (çok küçük işler için dahi) ,bana bir çay ısmarlıyor o arada hem muhabbet ediyoruz ,hemde işimiz bitiyor

işte sanal dünyanın da bazı olumsuzlukları olduğunu görüyorsunuz :)

arkadaşlar biz artık her işimizi sanaldan yaptığımız için esnafla bir ilişkimiz kalmadı ,kafamızda onlar hep çok pahalıya satar ,kazıklar algısı oluştu
    tabi çoğu bunu yapıyor ya neyse

boya işlerinde de aynı durumu gördüm ,misal filli boyayı en ucuz buradaki birisi satıyor (ana bayilerinden birisi) ,bunu öğrenmesem internetten almaya kalkıp hem kargoyla vs. uğraşacaktım ,hemde daha pahalıya alacaktım

belki inanmayacaksınız ama hala az da olsa iyi esnaflar var ,işin püf noktası onları bulmakta

en son hb.dan tv. dolabı almıştım (120 tl.ye) tamamı sunta ve son derece kalitesiz ,ben onu ana kasa olarak kullanıp yeniden yaptım ,sonrasında 2 tane kapak ,arkayı komple kapattım (çünkü arka çok tipsiz görülüyordu ,kablolar falan) ,yanlış hatırlamıyorsam 80 tl. tuttu

şimdi dolabı görenler hayran kalıyor :)
    toplamda 200 küsüre mal oldu ama mağazalardan almaya kalksam 400 tl.den aşağı istemezler

tekzende bir vida bakıyorum bir kutu içine az miktarda vida koymuşlar ve 5 tl. isteniyor ,aynı vidayı sanayide o miktarın 3-4 katı olarak aynı fiyata alabiliyorum , daha önce 5 tl.ye aldığım sıvı sabunluğun aynısını tekzen 17,5 tl.ye satıyor ,yahu döviz bile bu kadar artmadı ,el insaf yani

tabi insanlar bu işlerle bu kadar uğraşacak zamana sahip değil ,onlarda bunu fırsata çeviriyor
    ben bulunduğum yerdeki en iyi ,en dürüst esnafı araştırırım ,bir defa yamuk yaptığı an işi biter ,herkes aynısını yapsa gerçek esnaf kalacak ve diğerleri hak ettikleri çöplüğe gidecek ama insanlarda tembel ,bulduğunu atıyor sepete :)

bu arada boşuna konuşmuş olduk ,adamlar bu fiyata dahi ürünleri göndermiyor ,tekzen bu ucuza satar mı hiç :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 28 Mayıs 2018; 16:10:42 >

• Tekzen, koçtaş vs fahiş pahalı. 9 tl ye aldığım lavabo gideri migrosta 2 tl idi, birebir aynı ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

hatta adamla eski yıllara dayanan ahbaplığımız bile yok :)
    işin gerçeği ben 100 tl. ister mi diye düşünmüştüm , 20 tl. deyince şaşırdım ama pek belli etmedim
    gerçi mobilya ile ilgili bir durum olduğunda son 6 aydır hemen adamın yanına gidiyorum (çok küçük işler için dahi) ,bana bir çay ısmarlıyor o arada hem muhabbet ediyoruz ,hemde işimiz bitiyor

işte sanal dünyanın da bazı olumsuzlukları olduğunu görüyorsunuz :)

arkadaşlar biz artık her işimizi sanaldan yaptığımız için esnafla bir ilişkimiz kalmadı ,kafamızda onlar hep çok pahalıya satar ,kazıklar algısı oluştu
    tabi çoğu bunu yapıyor ya neyse

boya işlerinde de aynı durumu gördüm ,misal filli boyayı en ucuz buradaki birisi satıyor (ana bayilerinden birisi) ,bunu öğrenmesem internetten almaya kalkıp hem kargoyla vs. uğraşacaktım ,hemde daha pahalıya alacaktım

belki inanmayacaksınız ama hala az da olsa iyi esnaflar var ,işin püf noktası onları bulmakta

en son hb.dan tv. dolabı almıştım (120 tl.ye) tamamı sunta ve son derece kalitesiz ,ben onu ana kasa olarak kullanıp yeniden yaptım ,sonrasında 2 tane kapak ,arkayı komple kapattım (çünkü arka çok tipsiz görülüyordu ,kablolar falan) ,yanlış hatırlamıyorsam 80 tl. tuttu

şimdi dolabı görenler hayran kalıyor :)
    toplamda 200 küsüre mal oldu ama mağazalardan almaya kalksam 400 tl.den aşağı istemezler

tekzende bir vida bakıyorum bir kutu içine az miktarda vida koymuşlar ve 5 tl. isteniyor ,aynı vidayı sanayide o miktarın 3-4 katı olarak aynı fiyata alabiliyorum , daha önce 5 tl.ye aldığım sıvı sabunluğun aynısını tekzen 17,5 tl.ye satıyor ,yahu döviz bile bu kadar artmadı ,el insaf yani

tabi insanlar bu işlerle bu kadar uğraşacak zamana sahip değil ,onlarda bunu fırsata çeviriyor
    ben bulunduğum yerdeki en iyi ,en dürüst esnafı araştırırım ,bir defa yamuk yaptığı an işi biter ,herkes aynısını yapsa gerçek esnaf kalacak ve diğerleri hak ettikleri çöplüğe gidecek ama insanlarda tembel ,bulduğunu atıyor sepete :)

bu arada boşuna konuşmuş olduk ,adamlar bu fiyata dahi ürünleri göndermiyor ,tekzen bu ucuza satar mı hiç :)

Alıntıları Göster
    özeti yok mu bunun ?
    bunu okuyana kadar , otururu masayı yeniden yaparım

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Tekzen, koçtaş vs fahiş pahalı. 9 tl ye aldığım lavabo gideri migrosta 2 tl idi, birebir aynı ürün
    15 liraya koçtaşta satılan yarım metre lavabo su hortumu mahalledeki nalburda 5 lira
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    orada zaten masa yapımını anlattım ama okumayan birisi ,gitsin interneten ucuz diye uyduruk mobilyaları alsın
    özeti bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

onlardan odun bile olmaz :)

ben geçen gün marangoza gittim 1x1 metre ebadında birinci sınıf mdf kestirip masa yaptım ,mdf. ye 20 tl. ,kenar çekmeye 10 tl. verdim
    yani bu ürünler zannedildiği kadar pahalıya üretilmiyor

hele ki suntadan yapsaydım 15-20 tl.yi geçmezdi

tabi ayaklarını falanda hesaplarsak , 50-60 tl.yi bulabilir ama sunta nerede mdf. nerede ?
    3 yıl önde hepsiburada.com'dan yine buna benzer bir masa almıştım çekmecesiz boyut olarak aynı 50 tl idi fiyatı. Eve gömme dolap yaptırdık aynı vakitlerde gelen ustaya bu masadan bana yapabilirmisin ücreti ne olur dediğimde 150 tl den aşağıya yaptıramazsın dedi. Sen nerde yaptırdın bilmiyorum ankarada 50 lirayada yaptıramazsın 100 lirayada yaptıramazsın.Forumdan biri çıkar ben yapıyorum derse seve seve yanına uğrar masa yaptırıp kullanırım :)

• rock_starr kullanıcısına yanıt
    kardeş esnaf var ,esnaf var :)
    bu işler çok araştırma gerektiriyor ,tabi zamanı olmayan yada oralara gitme imkanı olmayanlar için yapacak şey kalmıyor

ama yine de bence o ustayla ilişkini kesmeyi tavsiye ederim :)
    gerçi geçen sene bir akrabam Ankara da balkonuna bir dolap yaptırmak istemiş 5 bin tl. istemişler
    bana diyor illa gel her şeyini karşılayım ,seni ellerimle besleyeyim ,malzemeleri birlikte alıp sen yap diyordu :)

aha size buradan söylüyorum ,onların 5 bin tl. istedikleri dolabın çok daha iyisini ,en fazla bin tl.ye yapacağıma garanti veririm
    piyasalar gerçekten çok tuhaflaştı ,bir taraftan kazanamıyoruz diye feryat ediyorlar ,diğer taraftan burunlarından kıl aldırmıyorlar

bu arada o masayı ben yaptım zaten :)
    ölçülerini belirledim ve marangoza verdim ,o kesti biçti verdi ,ben sadece vidalayıp kurdum :)
    yani bu işler çok basit işler aslında ,tabi işi bilenler için :)
    bana masa yap desem 100 tl. ister ama şu ölçülerde malzemeye ihtiyacım var dersen iş değişir

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.