Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
360
Favori
536.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birinci sayfadaki ilk mesaji inceleyebildiniz mi , yuzuk modellerinin hepside uygulanabilir. Tas listesinden fiyatlarına gore seçebilirsiniz. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Ferhat beyi ve donanım forumu internet üzerinde yaptığım araştırmalar sonrasında buldum,

Kendisine bir model gönderdim ve istediğim özellikleri ilettim,

Fiyat konusunda şunu rahatlıkla söyleyebilirim, Ferhat Bey'den aldığım fiyat, internetteki en ucuz mağzadan aldığım fiyatın yarısı kadardır.

Goldaş gibi yerlere giderseniz eğer aynı ürün için ferhat beyin fiyatının 4 katını çektiklerini göreceksiniz.

Yüzüğün merkez taşı 0.4 karat F sınıfı (diğer özellikleri hatırlamıyorum) yan taşlar 0,33 carat yani toplam 0,73 karat yüzük.

Kendisini rahatlıkla tercih edebilirsiniz,

Foruma girip bu bilgileri özellikle paylaşmak istedim çünkü anladığım kadarıyla pırlanta konusunda insanlarımızı çatır çatır soyuyorlar.

tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!
  • Yukarıdaki parmak muhtemelen ferhat beyin, ilerde bir sıkıntı olursa sanırım bu fotodan parmak izini alabilirsiniz :)

Ekleme: Yüzüğü, ferhat beyi, mağazasını görmeden parayı ferhat beyin hesabına yatırdım. Ertesi gün yüzük istediğim adrese gönderildi,
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhankocl

Yukarıdaki parmak muhtemelen ferhat beyin, ilerde bir sıkıntı olursa sanırım bu fotodan parmak izini alabilirsiniz :)

Ekleme: Yüzüğü, ferhat beyi, mağazasını görmeden parayı ferhat beyin hesabına yatırdım. Ertesi gün yüzük istediğim adrese gönderildi,

merhaba gökhan bey, tekrar hayırlı olsun :) en uygun şekilde yardımcı olmaya yardımcı olmaya çalışıyoruz . evet benim elim ama parmak izine gerek yok, bu işin içinde ailecek 50 yıllık bir geçmişimiz var , daha çok uzun seneler işin başında olacağım :) ne zaman isterseniz ulaşabilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

Yukarıdaki parmak muhtemelen ferhat beyin, ilerde bir sıkıntı olursa sanırım bu fotodan parmak izini alabilirsiniz :)

merhaba gökhan bey, tekrar hayırlı olsun :) en uygun şekilde yardımcı olmaya yardımcı olmaya çalışıyoruz . evet benim elim ama parmak izine gerek yok, bu işin içinde ailecek 50 yıllık bir geçmişimiz var , daha çok uzun seneler işin başında olacağım :) ne zaman isterseniz ulaşabilirsiniz :)

Merhaba Ferhat bey şuanda güzel bir yüzük almak istesem eşime hediye nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba konunun tamamını okumadım konuyu görünce içimden geldi hediye almakta.
  • merhaba

sirius pırlanta dan tek taş almayı düşünüyorum. acaba gerçek midir verdikleri bilgiler, bir sıkıntı olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BöcekBaşı

quote:

quote:

Merhaba Ferhat bey şuanda güzel bir yüzük almak istesem eşime hediye nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba konunun tamamını okumadım konuyu görünce içimden geldi hediye almakta.

ilk sayfa ilk mesajda güncel listemiz var fiyatlara modellere bakabilirsiniz . fikir verecektir :) orada olmayan sizin seçtiğiniz modellerde yapılabiliyor sadece resmi olsa yeterli . taşlar gerçek sertifikalı fiyatlar son :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

merhaba

sirius pırlanta dan tek taş almayı düşünüyorum. acaba gerçek midir verdikleri bilgiler, bir sıkıntı olur mu ?

laboratuvar sertifikası olmayan , üzerinde seri numarası bulundurmayan taşlar hemen hemen hepsi söylenen özelliklerde değil . ben bu şekilde çakma sertifikalı taşları alıp satmıyorum . tavsiye etmiyorum ama tabi siz bilirsiniz, ben illa alın almayın diyemem karar sizin.
  • hunter06 kullanıcısına yanıt
    iyi de hocam sirius pırlanta laboratuvar sertifikası vermiyor mu ?
    ya da üzerinde seri numarası yok mu.

ben sizden almayı düşünüyodum uzun zamandır takip ediyorum ama nişanlım bilinen markalardan almak istiyor ben de mecbur kaldım en uygun satan sirius piyasada.

yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitaro -- 23 Aralık 2013; 14:22:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

iyi de hocam sirius pırlanta laboratuvar sertifikası vermiyor mu ?
    ya da üzerinde seri numarası yok mu.

ben sizden almayı düşünüyodum uzun zamandır takip ediyorum ama nişanlım bilinen markalardan almak istiyor ben de mecbur kaldım en uygun satan sirius piyasada.

yardımcı olursanız sevinirim.

özel olarak talep olmadıkça markaların hepside çakma belgeli satıyor . nişanlınıza markanın havaya atılan paradan başka bir faydası olmadığını anlatın bence :)
  • Ferhat bey iyi günler,

Tektaş bir yüzük almak istiyorum, ekonomik olarak pek müsait olmadığım için büyük taşlı pahalı gerçek pırlanta alacak durumda değilim. Forumdaki konunuzu görene kadar aklımda piyasadaki 150-200 lira civarındaki tek taş yüzükler vardı, ancak sahte olacaklarından onlardan almak istemiyorum. Elinizdeki en uygun tek taş fiyatları nedir ve bu taşların cinsi özelliği nedir, cevap verirseniz ve bana bir tavsiyede bulunup yol gösterirseniz çok memmun olurum. Şimdiden çok teşekkürler, iyi çalışmalar..

• quote:

Orijinalden alıntı: talk_an

Ferhat bey iyi günler,

Tektaş bir yüzük almak istiyorum, ekonomik olarak pek müsait olmadığım için büyük taşlı pahalı gerçek pırlanta alacak durumda değilim. Forumdaki konunuzu görene kadar aklımda piyasadaki 150-200 lira civarındaki tek taş yüzükler vardı, ancak sahte olacaklarından onlardan almak istemiyorum. Elinizdeki en uygun tek taş fiyatları nedir ve bu taşların cinsi özelliği nedir, cevap verirseniz ve bana bir tavsiyede bulunup yol gösterirseniz çok memmun olurum. Şimdiden çok teşekkürler, iyi çalışmalar..

http://img543.imageshack.us/img543/7434/28kd.jpg

bu modelin 0.15 liği var 500 tl ye en uygunu bu , daha uygunda alınabilir ama görünmez derecede ufak olur , dediğiniz gibi bu boyun altında olacaksa altın üzerine açkma taşlı olanlar daha iyi olur .

edit : 0.15 ct g vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 24 Aralık 2013; 18:24:09 >
  • quote:

quote:

Ferhat bey iyi günler,

http://img543.imageshack.us/img543/7434/28kd.jpg

bu modelin 0.15 liği var 500 tl ye en uygunu bu , daha uygunda alınabilir ama görünmez derecede ufak olur , dediğiniz gibi bu boyun altında olacaksa altın üzerine açkma taşlı olanlar daha iyi olur .

edit : 0.15 ct g vs

Pm.

• Merhaba,

20 k - 24 k arası bir yüzük almak istiyorum. Eşime ilk pırlanta yüzük alacağım. Malum memur işi bir şey olsun istiyorum. Bana fiyat verrirseniz bu gün yada yarın yanınıza uğramak isterim .

İyi çalışmalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Merhaba,

20 k - 24 k arası bir yüzük almak istiyorum. Eşime ilk pırlanta yüzük alacağım. Malum memur işi bir şey olsun istiyorum. Bana fiyat verrirseniz bu gün yada yarın yanınıza uğramak isterim .

İyi çalışmalar...

0.28 ct G VS 1040 tl
    0.23 ct G VS 830 tl
    0.14 ct G VS 500 tl

civar karatlarda fiyatlar bu şekilde:) ilk sayfa ilk mesajda resmide var hatta bir üst mesajdaki linki de var :) o modelden hazır var bu boylarda :)
  • Bir aksilik olmaz ise çok yakın zamanda ben de Ferhat bey ile alışveriş yapanlar arasına gireceğim, şimdiden ilgisinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

• 0.34 karat d renk sı1,ex. kesim vs.. gia sertifikalı taşı kaça alırsınız?
    Üstüne para verip biraz büyütmeyi düşünüyoruzda

• Siparişimi verdim, ödeme gerçekleşti, şimdi ise heyecanlı bir bekleyiş içerisindeyim.. :)

• quote:

Siparişimi verdim, ödeme gerçekleşti, şimdi ise heyecanlı bir bekleyiş içerisindeyim.. :)

paket hazırlandı yarın öğlene kadar elinizde, hayırlı olsun güle güle kullansınlar :)
  • quote:

paket hazırlandı yarın öğlene kadar elinizde, hayırlı olsun güle güle kullansınlar :)

Elinize sağlık :) heyecanla bekliyorum :)

iyi çalışmalar..
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.