Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim, Kurban Bayramında nişanım var. Yüzükleri almak için önümüzdeki hafta uğrayacağım inşallah.
  • 0.40 CT D VS2 1159588785

bu taşı alıyorum yarın eft yapılacak.

bu ikinci alışverişimiz oldu. hayırlı işler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordor

Teşekkür ederim, Kurban Bayramında nişanım var. Yüzükleri almak için önümüzdeki hafta uğrayacağım inşallah.

Tamam ne zaman isterseniz buyrun gelin yardimci olurum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadr35

0.40 CT D VS2 1159588785

bu taşı alıyorum yarın eft yapılacak.

bu ikinci alışverişimiz oldu. hayırlı işler..

Teşekkürler hayirli olsun :)

• Uzun arastirmalar sonucu bir arkadasimin önerisi uzerine bende bir pirlanta siparisi verdim 30 ct G VS2 2156652990; Ferhat Bey cok sagolsun beni kirmadi yurtdisina gönderi yapmayi kabul etti.Herseyden önce cok sabirli bir beyefendi ilgi alaka tam not.Kusura bakmayin asiri sorularla yordum sizi.Guvenilir satici oldugunuzu herkez biliyor sanirim artik. Bu daha ilk alisverisim olucak insallah devami da gelicek.Simdiden sabriniz icin cok tesekkur ederim.Ürünüm elime gecince tekrar yazicam...Hayirli Isler...
  • Merhaba,bugun kuyumcuda su ozelliklerde bir tek taş begendim, bunu sizden kaca alabilirim acaba? En iyi fiyatinizi belirtmenizi rica ederim.

D1: 0.70 ct. I VS 1
    SH: 0.01ct.

18k + 4.86 gr.

Tskler,
    ANKARA
  • quote:

Orijinalden alıntı: tano

Merhaba,bugun kuyumcuda su ozelliklerde bir tek taş begendim, bunu sizden kaca alabilirim acaba? En iyi fiyatinizi belirtmenizi rica ederim.

18k + 4.86 gr.

Tskler,
    ANKARA

0.70 I VS 1 gia sertifikalı , 18 ayar montür ile birlikte 5400 tl ye çıkıyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimerry

Uzun arastirmalar sonucu bir arkadasimin önerisi uzerine bende bir pirlanta siparisi verdim 30 ct G VS2 2156652990; Ferhat Bey cok sagolsun beni kirmadi yurtdisina gönderi yapmayi kabul etti.Herseyden önce cok sabirli bir beyefendi ilgi alaka tam not.Kusura bakmayin asiri sorularla yordum sizi.Guvenilir satici oldugunuzu herkez biliyor sanirim artik. Bu daha ilk alisverisim olucak insallah devami da gelicek.Simdiden sabriniz icin cok tesekkur ederim.Ürünüm elime gecince tekrar yazicam...Hayirli Isler...

herşey tamam da, şu gönderi işini atlatırsak ben de rahatlayacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

Merhaba,bugun kuyumcuda su ozelliklerde bir tek taş begendim, bunu sizden kaca alabilirim acaba? En iyi fiyatinizi belirtmenizi rica ederim.

18k + 4.86 gr.

Tskler,
    ANKARA

Kuyumcunun verdigi fiyatin cok altinda ve hesapli fiyatiniz hocam, karar verirsem mutlaka irtibata gecerim sizinle, saygilar.

• quote:

quote:

quote:

18k + 4.86 gr.

Tskler,
    ANKARA

Kuyumcunun verdigi fiyatin cok altinda ve hesapli fiyatiniz hocam, karar verirsem mutlaka irtibata gecerim sizinle, saygilar.

Olabilecek en uygun fiyatları söylüyorum:) ne zaman isterseniz yardımcı oluruz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimerry

Uzun arastirmalar sonucu bir arkadasimin önerisi uzerine bende bir pirlanta siparisi verdim 30 ct G VS2 2156652990; Ferhat Bey cok sagolsun beni kirmadi yurtdisina gönderi yapmayi kabul etti.Herseyden önce cok sabirli bir beyefendi ilgi alaka tam not.Kusura bakmayin asiri sorularla yordum sizi.Guvenilir satici oldugunuzu herkez biliyor sanirim artik. Bu daha ilk alisverisim olucak insallah devami da gelicek.Simdiden sabriniz icin cok tesekkur ederim.Ürünüm elime gecince tekrar yazicam...Hayirli Isler...

herşey tamam da, şu gönderi işini atlatırsak ben de rahatlayacağım

Sorun yasanmaz umarim :)

• Merhaba Ferhat Bey,

34-38 Ct aralığında

D

VS1-VS2 veya üzeri bir taş ne kadara mal olur?

İkinci bir sorum daha olacak. Yukarıda yazmış olduğum taşı mı almak daha hoş olur yoksa;

40 Ct

E-F

VS1-VS2 ve üzeri bir taş almak mı?

Sizin tavsiyeniz nedir?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haremsize -- 4 Ekim 2013; 22:55:04 >
  • Hanimefendi den illa yüksek renk olacak diye bir talep yoksa f-g gayet tatminkar renkler, yüksek renk olacaksa carattan fedakarlık yapilir. Bu seçim size kalmış , listede E renk 37 lik var sanırım sizin için en uygun seçenek:)

• Ferhat Bey merhabalar,

Bugün kuyumcuda görmüş olduğum bir yüzük için danışmak istedim. Taşa doğru iki taraftan kıvrımlı bir yüzük. Kıvrımlar birbirine zıt şekilde. Taşı 23 karat, kıvrımlarında da küçük taşlar bulunuyor ve bunlar da toplamda 8 karat. Toplamda 31 karat olduğu belirtildi. Yüzüğün rengi H, berraklığı ise VS. Böyle bir yüzüğün sizce ortalama fiyatı ne kadar olmalıdır? Yaşadığım yer itibarı ile de fiyatlar çok yüksek olduğu için fikrinizi almak istedim.

Teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Teşekkür ederim, Kurban Bayramında nişanım var. Yüzükleri almak için önümüzdeki hafta uğrayacağım inşallah.

Yuzuklerin ikisini de siz mi aldiniz hocam ? Ozel bi soru olmamistir umarim :( kiz tarafini erkek, erkek tarafini kiz alirmis diye duyuyorum ama..

• quote:

Orijinalden alıntı: onurguard

Ferhat Bey merhabalar,

Bugün kuyumcuda görmüş olduğum bir yüzük için danışmak istedim. Taşa doğru iki taraftan kıvrımlı bir yüzük. Kıvrımlar birbirine zıt şekilde. Taşı 23 karat, kıvrımlarında da küçük taşlar bulunuyor ve bunlar da toplamda 8 karat. Toplamda 31 karat olduğu belirtildi. Yüzüğün rengi H, berraklığı ise VS. Böyle bir yüzüğün sizce ortalama fiyatı ne kadar olmalıdır? Yaşadığım yer itibarı ile de fiyatlar çok yüksek olduğu için fikrinizi almak istedim.

Teşekkürler şimdiden.

Tahmini 1250 1300 gibi olur daha yuksek olmaz :)

• quote:

quote:

Yuzuklerin ikisini de siz mi aldiniz hocam ? Ozel bi soru olmamistir umarim :( kiz tarafini erkek, erkek tarafini kiz alirmis diye duyuyorum ama..

Bana sormamissiniz ama bolca satan biri olarak cevap vereyim :) oyle bir gelenek var erkeginkini kiz kizinkini erkek alıyor ama buna uymayanda var ikisinide erkeğin aldigida oluyor . Geneli önceki gibi :)

• quote:

quote:

Ferhat Bey merhabalar,

Teşekkürler şimdiden.

eyvah eyvah :) verdikleri fiyat 2000 TL civarı :) Ben 1500-1600 civarında, güzel bir ürün almak istiyorum. Tavsiyeniz nedir acaba? İlk sayfada çok seçenek var ama ne önerebilirsiniz bu bütçe için?

• quote:

quote:

Alyanslar fiyat olarak ucuz..ikisini de ben aldim,altinbastan..gayette uygun fiyatliydi..bence imkaniniz varsa siz alin..

• quote:

quote:

quote:

Ferhat Bey merhabalar,

Teşekkürler şimdiden.

eyvah eyvah :) verdikleri fiyat 2000 TL civarı :) Ben 1500-1600 civarında, güzel bir ürün almak istiyorum. Tavsiyeniz nedir acaba? İlk sayfada çok seçenek var ama ne önerebilirsiniz bu bütçe için?

2000 i bulmaz , kenar taşlar icin ek 150 tl ilave oluyor listedeki fiyatlara . 1500 1600 civarına güzel bir 30 lukla yapılabilir bahsettiğiniz kombinasyon. Listedeki bütün taşları seçerek alıyorum dolayısıyla hepsinide tavsiye ediyorum. Bütçeye uygun olan birini seçebilirsiniz. Önce büyük carat sonra renk sonra Berrak lik sıralaması ile:)

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.