Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ravenous

0,36 crt h color vs taşa 2500tl istediler..bana oldukça yüksek bir fiyat geldi :) siz ne düşünüyorsunuz bu konuda
    yolum bir düşmedi gitti o tarafa

2000 civarina 40 lik lar var , biraz pahali gibi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

300-400 e kadar üç taş öneriniz var mıdır?

0.15 ct h vs olarak bir üç taş var 550 tl .

• merhaba, ben 0.80 karat G colour vs1 veya vs2 tektaşın fiyatını öğrenmek istiyorum. Ayrıca istenilen montürü önceden göndersek yapılabiliyor mu? Ek olarak tamtur da alacağız, sadece tektaş mı satılıyor yoksa yine istenilen montür ve karatta tamtur da yapılıyor mu? İzmir'den geleceğiz, önceden iletişime geçmemiz mümkün mü?
  • Sayın Hunter06
    tanıdıklar vasıtasıyla bir taş buldum. bunun yüzüğe takılma işlemini nekadara yapabilirsiniz

TAŞ > 41 carat F VS tek pırlanta
    burada F ve VS durumu nedir bu taşı sizde nekadara alabilirim saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi padiSAHINoglu -- 26 Ağustos 2013; 10:44:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir035

merhaba, ben 0.80 karat G colour vs1 veya vs2 tektaşın fiyatını öğrenmek istiyorum. Ayrıca istenilen montürü önceden göndersek yapılabiliyor mu? Ek olarak tamtur da alacağız, sadece tektaş mı satılıyor yoksa yine istenilen montür ve karatta tamtur da yapılıyor mu? İzmir'den geleceğiz, önceden iletişime geçmemiz mümkün mü?

7000 gibi çıkabilir şuan yok ama getirtirim isterseniz , 80 lik araboy biraz zor bulunuyor . istediğiniz montürü yaparız ama minimum bir hafta gerekir , pırlanta elmas üzerine çeşit var siparişlede bütün herşeyi yaparız tamtur da dahil :) sipariş ürünler için önceden iletişime geçmemiz daha iyi tabiki , mail yazıyor telefonum 0535 619 77 30 ferhat :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: padiSAHINoglu

Sayın Hunter06
    tanıdıklar vasıtasıyla bir taş buldum. bunun yüzüğe takılma işlemini nekadara yapabilirsiniz

yüzüğe takılma işlemi yapıyoruz ama nasıl bir model istiyorsunuz kaç ayar olacak o fiyatı değiştirir minimum 150 dolar ile 300 dolar arasında değişebilir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

Sayın Hunter06

yüzüğe takılma işlemi yapıyoruz ama nasıl bir model istiyorsunuz kaç ayar olacak o fiyatı değiştirir minimum 150 dolar ile 300 dolar arasında değişebilir .

haklısınız onlarla ilgili bir goruşme yaptıktan sonra bir aksilik olmazsa uurramak isterim işyerinize
    teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

Sayın Hunter06

haklısınız onlarla ilgili bir goruşme yaptıktan sonra bir aksilik olmazsa uurramak isterim işyerinize
    teşekkürler

tamam ne zaman isterseniz yardımcı olurum :)

• 0.30-0.35-0.40 karat tektaşlar güncel fiyatları nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamesdean1888

0.30-0.35-0.40 karat tektaşlar güncel fiyatları nedir?

1.sayfa ilk mesajda güncel fiyatlar var , bir iki güne yeni taşlarla güncellenecek:)

• Başımdan geçen enteresan tek taş maceraları..ufak tefekte bir iki kazık yedik :)) Artık yeter Ferhat Bey'den almanın zamanı geldi dedim :)
    Ankaralıyım ama il dışında çalışıyorum.Bu nedenle siparişi size iletip,Ankara'ya geldiğimde elden teslim alayım diyorum.
    Yeni taşlar gelecek demişsiniz bir üst mesajda,0,40-50 arası taşlar gelirse biraz daha bekleyebilirim.
    Yüzük eylülün 20si gibi elimde olmalı,bol bol zamanımız var yani :)
  • quote:

Başımdan geçen enteresan tek taş maceraları..ufak tefekte bir iki kazık yedik :)) Artık yeter Ferhat Bey'den almanın zamanı geldi dedim :)
    Ankaralıyım ama il dışında çalışıyorum.Bu nedenle siparişi size iletip,Ankara'ya geldiğimde elden teslim alayım diyorum.
    Yeni taşlar gelecek demişsiniz bir üst mesajda,0,40-50 arası taşlar gelirse biraz daha bekleyebilirim.

evet bugün yarın gelecek ama bekliyoruz bakalım :)
  • quote:

quote:

Başımdan geçen enteresan tek taş maceraları..ufak tefekte bir iki kazık yedik :)) Artık yeter Ferhat Bey'den almanın zamanı geldi dedim :)

2 gün önce ordaydım,pazar kapalıdır diye uğramadım yanınıza..Olmadı aileden birilerini yollarım yanınıza taşlar geldiğinde beğensin onlar.
    Ben beğenemiyorum çünkü :)) tahmini kaç günde yapılır yüzük?muhtemelen fotoğraf falan yollayacağım size çünkü

• quote:

quote:

quote:

2 gün önce ordaydım,pazar kapalıdır diye uğramadım yanınıza..Olmadı aileden birilerini yollarım yanınıza taşlar geldiğinde beğensin onlar.
    Ben beğenemiyorum çünkü :)) tahmini kaç günde yapılır yüzük?muhtemelen fotoğraf falan yollayacağım size çünkü

pazarları kapalıyız maalesef , yuzuk bir hafta gibi sürüyor ,ama hazır modellerden olursa yolladıgınız resim hemen 15 dakika içinde taşın montajını yapar teslim ederim isterseniz mailden modelin fotografını atın bir bakalım :)

• tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!

böyle bir modelin fiyatı ne kadar olur?
  • ortadaki taş kaç carat olarak yapılacak ?
  • PM

teşekkürler.
  • bugün istanbul da gezerken bakayım tekraş fiyatları ne alemde dedim..
    40 karat vs2 d renk taş sordum.3800tl fiyat verdiler.
    dedim aynı taşı 2300tl civarına satan yer biliyorum.
    bu özellikteki gia sertifikalı,orjinal taşı o fiyata versinler,size burdan hediye set vermezsem şer..sizim dedi satıcı
    sertifikasız taşa başka bir gialı taşın sertifikasını verip satsan yine o fiyat olmaz dedi
    Ferhat Bey nasıl yapalım efendim..Sayenizde bedava bir set kazanır mıyım sizce :)
    Alın getirin inceleteceğim diyor satıcı :)
  • böyle bir modelin fiyat aralığını öğrenebilir miyim?
    tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!
  • ve bu model.. fiyat olarak nedir?
    tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.