Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ekoviç Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.588
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba,sizden 1500-2000tl aralığında bir yüzük almak istiyorum da..aklıma takılan bir konu var.yüzüğün ölçüsünü nasıl bileceğim :)
    süpriz bir teklif olacağı için ondan habersiz nasıl belirleyeceğim ölçüyü
    mazallah küçük gelir,büyük gelir rezil olurum :)

4 taksit yapma imkanınız varsa fiyatı yüksetlmeye karar verdim :)

0,40 crt üstü ne önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 26 Temmuz 2013; 20:45:01 >
  • @Hunter06 merhaba

evlenme teklifi için tek taş alacak ve bütçesi 1500-2500TL arasında olan biri için tavsiyeleriniz neler olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Merhaba,sizden 1500-2000tl aralığında bir yüzük almak istiyorum da..aklıma takılan bir konu var.yüzüğün ölçüsünü nasıl bileceğim :)
    süpriz bir teklif olacağı için ondan habersiz nasıl belirleyeceğim ölçüyü
    mazallah küçük gelir,büyük gelir rezil olurum :)

4 taksit yapma imkanınız varsa fiyatı yüksetlmeye karar verdim :)

0,40 crt üstü ne önerirsiniz?

yüzük ölçüsü için kullandığı bir yüzüğü çaktırmadan alıp ölçebilirsiniz veya bir kuyumcuda ölçtürebilirsiniz . veya sonradanda bulunduğunuz ilde herhangi bir kuyumcuda ayarlatabilirisniz veya bize ulaştırırsanız da yaparız sorun değil :)

kredi kartına taksit yaparız 4 taksit için bankasına göre değişmekle birlikte %5 %7 civarın da ilave oluyor ek taksit olanlarıda var .

40 ct civarı olabilir o bütçe ile , ilk sayfada liste ve fiyatlarda var 41 46 arası taşlarda var onlardanda olabilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Always0007

@Hunter06 merhaba

evlenme teklifi için tek taş alacak ve bütçesi 1500-2500TL arasında olan biri için tavsiyeleriniz neler olur?

merhaba tektaş için önerim özellik olarak minimum H renk SI berraklık öneriyorum , daha aşağısı başarısız taşlar . bu çerçevede en büyük carat tercih edilebilir 45 50 gibi . renk olarak daha üst sınıflara geçilirse D E F gibi 40 lıklar olabilir . genel olarak bayanlarda ne kadar büyük carat o kadar iyi algısı var . 30 carattan aşağısını tavsiye etmem minimum 30 olmalı , bütçe müsaitse 40 50 60 gibi caratlarda tercih yapıolabilir :) SI VS olması mikroskobik bir olay çok önemi yok bütçenizi daha iyi renk için veya daha büyük carat için yükseltebilirsiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

@Hunter06 merhaba

merhaba tektaş için önerim özellik olarak minimum H renk SI berraklık öneriyorum , daha aşağısı başarısız taşlar . bu çerçevede en büyük carat tercih edilebilir 45 50 gibi . renk olarak daha üst sınıflara geçilirse D E F gibi 40 lıklar olabilir . genel olarak bayanlarda ne kadar büyük carat o kadar iyi algısı var . 30 carattan aşağısını tavsiye etmem minimum 30 olmalı , bütçe müsaitse 40 50 60 gibi caratlarda tercih yapıolabilir :) SI VS olması mikroskobik bir olay çok önemi yok bütçenizi daha iyi renk için veya daha büyük carat için yükseltebilirsiniz :)

teşekkür ediyorum yanıtınız için

Anladığım kadarıyla 45-50 carat bir taş ve H renk ideal bir kombinasyon olacak bu durumda. söz konusu böyle bir yüzüğü 2000 TL veya biraz üstü bir tutara satın alabilirmiyim?

bunun yanı sıra merak ettiğim birkaç konu daha var;

suudi arabistan,dubai gibi ülkelerde tek taş fiyatları daha mı uygun bilginiz var mı?

ikincisi yüzük ölçüsü alma şansım hiç yok malesef, sanıyorum bir iki numara yüzüğü küçültüp büyütmekte sıkıntı yaşanmaz değil mı?

• quote:

quote:

quote:

@Hunter06 merhaba

teşekkür ediyorum yanıtınız için

Anladığım kadarıyla 45-50 carat bir taş ve H renk ideal bir kombinasyon olacak bu durumda. söz konusu böyle bir yüzüğü 2000 TL veya biraz üstü bir tutara satın alabilirmiyim?

bunun yanı sıra merak ettiğim birkaç konu daha var;

suudi arabistan,dubai gibi ülkelerde tek taş fiyatları daha mı uygun bilginiz var mı?

ikincisi yüzük ölçüsü alma şansım hiç yok malesef, sanıyorum bir iki numara yüzüğü küçültüp büyütmekte sıkıntı yaşanmaz değil mı?

45 50 lik taslar 2400 2800 gibi cikar ortalama ,

Dubaide daha uygun ama alisveris sartlari nedir uygin tas bulunurmu daha uygun olmasini kar marji ile geri alirlarmi . Veya temiz tas bulmak sıkıntı olurmu bilmiyorum .

Buyultme kucultme birkac kez yapilabilir sikinti olmaz:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 15 gün içinde 0,40 - 0,45 karat yeni taş gelecek mi?

selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadr35

15 gün içinde 0,40 - 0,45 karat yeni taş gelecek mi?

selamlar.

Evet gelecek, şu an biraz azaldı taş bekliyoruz :) gelenleri listeye ekleyecegim .

• quote:

quote:

selamlar.

Evet gelecek, şu an biraz azaldı taş bekliyoruz :) gelenleri listeye ekleyecegim .

Merak ve uygun fiyatlı olması umuduyla bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

selamlar.

Merak ve uygun fiyatlı olması umuduyla bekliyoruz

liste güncellendi , gerçi çoğu yüksek seviye taşlar geldi ama özellikle istenilen özellikler varsa o da temin edilebilir bir hafta alır almaz :)

• http://www.zenpirlanta.com/site/urun_detay.php?urunid=3094

bu modelin ortalama 40crt lik fiyatını öğrenebilir miyim
    rengini falan bilmem ben :) sarı falan oluyormuş..doğru düzgün bir şey olsun
    bana bir fiyat çıkarırsanız size zahmet,ufaktan bir pazarlık yapıp alayım :D
  • quote:

http://www.zenpirlanta.com/site/urun_detay.php?urunid=3094

40 liık taşlar için ortalam 2000 ödemeniz gerekebilir kenar taşlar içinde ek 500 gibi gider ilk sayfada fiyatlar var , öyle fazla sarı taş pek satmıyorum zaten h ten aşağısı yok, h ve yukarısından istediğiniz olabilir :)

• quote:

quote:

40 liık taşlar için ortalam 2000 ödemeniz gerekebilir kenar taşlar içinde ek 500 gibi gider ilk sayfada fiyatlar var , öyle fazla sarı taş pek satmıyorum zaten h ten aşağısı yok, h ve yukarısından istediğiniz olabilir :)

0.40 CT D VS2 2250 TL 6147210664

taş olarak bunu düşünüyorum ama 0.46lık falan da var aynı paraya
    renk olarak çok fark olur mu

şu yüzüğün ölçüsünü alabilseydim bi vereceğim sipariş :D

• quote:

quote:

quote:

0.40 CT D VS2 2250 TL 6147210664

taş olarak bunu düşünüyorum ama 0.46lık falan da var aynı paraya
    renk olarak çok fark olur mu

şu yüzüğün ölçüsünü alabilseydim bi vereceğim sipariş :D

D alinabilecek en iyi beyazliga sahip tastir , onun yerine f g de alinabilir ama tabi d nin beyazligi baskadir :)

• 0.40 CT D VVS2 2880 TL

Bunu aldim, hayirli olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadr35 -- 30 Temmuz 2013; 13:16:03 >
  • Ben de bunu aldım, heyecanla ulaşmasını bekliyorum:)

0.43 CT G VS1
  • hayırlı olsun , ikisi de yola çıktı
  • yüzüğü aldım. teşekkürler. gayet güzel olmuş...
  • quote:

yüzüğü aldım. teşekkürler. gayet güzel olmuş...

güle güle kullansınlar :)
  • Ferhat bey iyi bayramlar. Bayramda acik misiniz? Ya da hangi gun acmaktasiniz? Gorusmek uzere

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.