Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde Atasay yurt dışı sertifikasını da veriyordu (başka bir atasay bayisinde konuşurken adam sölemişti ) bunda verilmedi.

Ne kadarlık bir zararım var sizce, atasay olduğunu da baz alırsanız ve fiyatları ona göre düşünürseniz ? Ona göre adım atıcam çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ram10

Normalde Atasay yurt dışı sertifikasını da veriyordu (başka bir atasay bayisinde konuşurken adam sölemişti ) bunda verilmedi.

Ne kadarlık bir zararım var sizce, atasay olduğunu da baz alırsanız ve fiyatları ona göre düşünürseniz ? Ona göre adım atıcam çünkü.

Ilk sayfadaki ilk mesajda fiyatlar var sanirim biraz fikir verir aldiginiz tasin ne edecegi ile ilgili pazartesi daha net cevap verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 27 Ocak 2013; 11:01:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Normalde Atasay yurt dışı sertifikasını da veriyordu (başka bir atasay bayisinde konuşurken adam sölemişti ) bunda verilmedi.

Arkadaşım baya bir kuyumcu gezen birisi olarak söyleyim tek taşa da baya kafa yorum zaman ayırdım o taşın parasını alma imkanın varsa derhal al renk kalitesi cidden çok kötü Ferhat esnaf olarak tepki göstermiyor olabilir fakat 500 tl verilmez o taşa. Atasaydı ya da farkı biryerden Alman o taşın kalitesini etkilemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GKHN1905

quote:

Arkadaşım baya bir kuyumcu gezen birisi olarak söyleyim tek taşa da baya kafa yorum zaman ayırdım o taşın parasını alma imkanın varsa derhal al renk kalitesi cidden çok kötü Ferhat esnaf olarak tepki göstermiyor olabilir fakat 500 tl verilmez o taşa. Atasaydı ya da farkı biryerden Alman o taşın kalitesini etkilemez.

Arkadaşım yorumun için teşekkür ederim. @hunter06 arkadaşım sana da çok teşekkür ettim.

Yarın bu konu ile ilgili aldığım yer ile görüşücem. Sonuçta verilen para az değil.

• Belki konu ile alakası yok şimdiden özür dilerim ama konu sahibi arkadaş cevap verebilirse çok sevinirim .
    22 ayar altının perakende alış ve satışı ne kadardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: fbm333

Belki konu ile alakası yok şimdiden özür dilerim ama konu sahibi arkadaş cevap verebilirse çok sevinirim .
    22 ayar altının perakende alış ve satışı ne kadardır.

Satis 94.50 , alış 86.00 tl

İşçilik li ürünler icin ilave iscilik alırlar malina gore 3 tl den baslar 15 -20 tl ye kadar cikar

Iscilik olmayan ürünler burma ray vs diy bilinen bileziklerdir

Bunlar nakit alisaniz tahmini 90 tl civarlarina düşer .

• Altına yatirim icinde uygun bir zaman fiyatlar ne zamandir düşüyor , uzun vadeli düşünenler su ara almalilar .

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

Altına yatirim icinde uygun bir zaman fiyatlar ne zamandir düşüyor , uzun vadeli düşünenler su ara almalilar .

Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fbm333

quote:

Altına yatirim icinde uygun bir zaman fiyatlar ne zamandir düşüyor , uzun vadeli düşünenler su ara almalilar .

Teşekkür ederim.

Rica ederim

• Adamlar sapsarı taşı 2200 e satmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

Adamlar sapsarı taşı 2200 e satmışlar

hocam normalde alıcağım ürün ne olursa olsun didikleyen, pazar araştırmasını yapan bir insanımdır fakat acil gerekti o yüzden fazla sorgulayamadım. Yarın konuşucam bakalım.
  • Ferhat Bey özel mesaj yolladım.
  • Ferhat Bey ne zamandır mesaj yazmak istiyordum, şimdiye nasipmiş.
    Öncelikle bu konuyu açarak bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.
    Ferhat Bey'den 2 ay önce pırlanta tek taş aldım. Bursa'da oturuyorum ancak hiç bir yerde Ferhat Bey'in sattığı gibi uygun fiyatlı ve kaliteli taş bulamadım. Biz de günü birlik Ankara'ya gittik ve taşımızı alıp döndük.
    Gelelim taşın özelliklerine;
    0.59 Karat, F, SI2, kesim de very good.
    Fiyatı da 2990 TL.
    Bursa'da bir kaç yere deneme amaçlı satmak istediğimizi söyledik ve yanımıza da GIA sertifikasını da almamıştık. Sadece uluslararası sertifikasının olduğunu söyledik. Adam bize 2500 TL civarı veririm ancak kesin satmak isterseniz de bir şeyler yaparım dedi. Bir gün de bunun gibi bir taş almak istesek ne kadara alırız diye sormayı düşünüyorum ama daha soramadım. Gerçi sorunun cevabı basit. ( Ferhat Bey cevaplar )

Nerde olursanız olum mutlaka Ferhat Bey'den almanızı öneririm.

Ayrıca benden size tavsiye eğer imkanınız varsa mümkün olduğu kadar büyük taş alın, tabi ki rengi de önemli.

İnşallah bir dahaki alışverişlerimi de sizden yapmak isterim Ferhat Bey...

MehmetEmin PAY

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ben_wade

Ben de tek taş siparişimi verdim, çok ilgili anlayışlı biri Ferhat Bey.Birçok alışverişimizin ilki olur inşallah :)

yüzük istanbul kuyumcukente doğru yola çıktı , ulaşınca ben size adres bilgilerini pm atıcam :)

Yüzüğü cumartesi günü aldım, herşey için bir kez de buradan teşekkür ederim Ferhat Bey.Yüzük çok beğenildi, aldığım fiyata kimse inanmadı, çok yakın arkadaşım birkaç ay önce daha düşük özelliklerdeki yüzüğe(GIA sertifikasız olanına) Zen'de güya %35 indirimli 1.5 katını verdi.
  • quote:

Bugün Atasay dan tek taş aldım. 0.38 karat, 18 ayar altın J VS2. 2200 tl de para verdim bu ürüne.

Öncelikle bu ürün için fiyat nasıl ?

Fikir vermesi açısından 0.40 H VS2 Excellent kesim, yanlarında küçük pırlanta taşlar olan modeli daha ucuza aldım Ferhat Bey'den.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saltiga

Ferhat Bey özel mesaj yolladım.

yanıtlandı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmin

Ferhat Bey ne zamandır mesaj yazmak istiyordum, şimdiye nasipmiş.
    Öncelikle bu konuyu açarak bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.
    Ferhat Bey'den 2 ay önce pırlanta tek taş aldım. Bursa'da oturuyorum ancak hiç bir yerde Ferhat Bey'in sattığı gibi uygun fiyatlı ve kaliteli taş bulamadım. Biz de günü birlik Ankara'ya gittik ve taşımızı alıp döndük.
    Gelelim taşın özelliklerine;
    0.59 Karat, F, SI2, kesim de very good.
    Fiyatı da 2990 TL.
    Bursa'da bir kaç yere deneme amaçlı satmak istediğimizi söyledik ve yanımıza da GIA sertifikasını da almamıştık. Sadece uluslararası sertifikasının olduğunu söyledik. Adam bize 2500 TL civarı veririm ancak kesin satmak isterseniz de bir şeyler yaparım dedi. Bir gün de bunun gibi bir taş almak istesek ne kadara alırız diye sormayı düşünüyorum ama daha soramadım. Gerçi sorunun cevabı basit. ( Ferhat Bey cevaplar )

Nerde olursanız olum mutlaka Ferhat Bey'den almanızı öneririm.

Ayrıca benden size tavsiye eğer imkanınız varsa mümkün olduğu kadar büyük taş alın, tabi ki rengi de önemli.

İnşallah bir dahaki alışverişlerimi de sizden yapmak isterim Ferhat Bey...

MehmetEmin PAY

hayırlı olsun güle güle kullansınlar , uygun ve belgeli alınan pırlanta zaten altın gibidir çok zarar etmez :)
    piyasada 5000 çekerler o taşa çok rahat 5000 bine alıp satmak isterseniz zarar gibi biraz zarar söz konusu olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 28 Ocak 2013; 14:01:24 >

• quote:

quote:

quote:

Ben de tek taş siparişimi verdim, çok ilgili anlayışlı biri Ferhat Bey.Birçok alışverişimizin ilki olur inşallah :)

yüzük istanbul kuyumcukente doğru yola çıktı , ulaşınca ben size adres bilgilerini pm atıcam :)

Yüzüğü cumartesi günü aldım, herşey için bir kez de buradan teşekkür ederim Ferhat Bey.Yüzük çok beğenildi, aldığım fiyata kimse inanmadı, çok yakın arkadaşım birkaç ay önce daha düşük özelliklerdeki yüzüğe(GIA sertifikasız olanına) Zen'de güya %35 indirimli 1.5 katını verdi.

rica ederim güle güle kullansınlar beğendiğinize sevindim, en hızlı hazırlanan sipariş oldu sizinki :) elbette markalı olanlarda 1.5 -2 katı fiyata almayı normal saymak gerekiyor gerçi normal değil ama öyle

• bende 14 şubat için tamtur pırlanta yüzük bakınıyorum hocam

2 tane mi var örnek? elinizde olan ürünlerin detaylı fotoğraflarını nasıl görebilirim?

sitenizde göremedim. face' e ofis' ten giremiyorum eğer orada varsa?

fiyat max 1200 civarı verebilirim sanırım.
  • quote:

Ferhat bey bende özel mesaj attım bir bakabilir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sertac1907 -- 28 Ocak 2013; 15:50:28 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.