Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ferhat ile baya bir alyans yaptırma mücadelesi veriyoruz sağolsun hep destek tam destek veriyor Ferhat'ı karşıma Allah çıkardı aynısı olana kadar da uğraşıyor sağolsun.. Allah ömür verdiği sürece de çeyrek altını bile kendisinden almayı düşünüyorum. Gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapın. Tek taşım kendisinden alyanslar kendisinden takı seti de kendisinden olacak. O değil de benim hatun bile bileziğimi annem buradan alsın diyor :) Kazanacaksa iyi olan dürüst olan güvenilir olan işini iyi yapan kazansın.
  • iyi akşamlar ferhat bey ve forumdaki diğer arkadaşlar ciddi olduğum kız arkadaşim ile şimdi sadece parmağında bulunsun diye bir yüzük hediye almak istiyorum 14 ayar mı yoksa 22 ayarmı beyaz altın mı yoksa sarı altın mı tek taş model mi motifli mi ne alınabilir kısacısı bilgim yok yardımcı olabilirmisiniz ve bana 1 şubat a lazım bilgi verecek herkes e şimdiden teşekkürler
    buarada sevgililer günü için verecem ve ilk defa yüzük hediye edicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilktt

iyi akşamlar ferhat bey ve forumdaki diğer arkadaşlar ciddi olduğum kız arkadaşim ile şimdi sadece parmağında bulunsun diye bir yüzük hediye almak istiyorum 14 ayar mı yoksa 22 ayarmı beyaz altın mı yoksa sarı altın mı tek taş model mi motifli mi ne alınabilir kısacısı bilgim yok yardımcı olabilirmisiniz ve bana 1 şubat a lazım bilgi verecek herkes e şimdiden teşekkürler

22 ayar olmazda, 14 ayar olarak alabilirsiniz 150-200 tl civarina alabilirsiniz . Gumuste olabilir 30-50 tl civarina bulabilirsiniz. Beyaz sari desenli desensiz olmasi keyfinize kamis pekbir degisiklik olmaz fiyatta felan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bugün Ferhat beyden 40 karatlık bir tektaş aldım. Son alışverişim olmayacak inş. İlgi alakası için teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

iyi akşamlar ferhat bey ve forumdaki diğer arkadaşlar ciddi olduğum kız arkadaşim ile şimdi sadece parmağında bulunsun diye bir yüzük hediye almak istiyorum 14 ayar mı yoksa 22 ayarmı beyaz altın mı yoksa sarı altın mı tek taş model mi motifli mi ne alınabilir kısacısı bilgim yok yardımcı olabilirmisiniz ve bana 1 şubat a lazım bilgi verecek herkes e şimdiden teşekkürler

22 ayar olmazda, 14 ayar olarak alabilirsiniz 150-200 tl civarina alabilirsiniz . Gumuste olabilir 30-50 tl civarina bulabilirsiniz. Beyaz sari desenli desensiz olmasi keyfinize kamis pekbir degisiklik olmaz fiyatta felan :)

Sayın yetkili.. Eşim için bende pırlanta bakıyorum fakat ben tektaş almayacağım . sadece yüzük seçeneklerinizmi var ben sitenize baktım ve görmeedim... başka modelleriniz varmı pırlanta kolye , künye vs.. ?

• Merhaba.ilk mesajınızda tek taş lar için fiyat eklenmemiş göremedim yani.fiyatları ve tek taş ları görebileceğimiz bir katalog tarzı bişi varmıdır nasıl yardımcı olabilirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Ben de bugün Ferhat beyden 40 karatlık bir tektaş aldım. Son alışverişim olmayacak inş. İlgi alakası için teşekkür ediyorum.

Hayirli olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: husock

quote:

quote:

Sayın yetkili.. Eşim için bende pırlanta bakıyorum fakat ben tektaş almayacağım . sadece yüzük seçeneklerinizmi var ben sitenize baktım ve görmeedim... başka modelleriniz varmı pırlanta kolye , künye vs.. ?

Vardi ama şu an yok , eğer beğendiğiniz bir model varsa temin edebilirim .

• quote:

Orijinalden alıntı: tituslivius

Merhaba.ilk mesajınızda tek taş lar için fiyat eklenmemiş göremedim yani.fiyatları ve tek taş ları görebileceğimiz bir katalog tarzı bişi varmıdır nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

http://www.fahrikuyumculuk.com/?p=5

Birinci sayfadaki ilk mesajda var liste veya yukaridaki adreste de var

• konuda mesaj bulunsun, çok iyi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ben size birkaç model link göndersem bir mağazadan zaten fiyatlaırda yazıyor fiyat konusunda yardımcı olabilirmisniz linkleri atarım ben eğer bakarız derseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husock -- 24 Ocak 2013; 10:29:54 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben size birkaç model link göndersem bir mağazadan zaten fiyatlaırda yazıyor fiyat konusunda yardımcı olabilirmisniz linkleri atarım ben eğer bakarız derseniz

tabi gönderin, fiyat olsun model olsun yardımcı olurum sorun değil :)

• Ben de tek taş siparişimi verdim, çok ilgili anlayışlı biri Ferhat Bey.Birçok alışverişimizin ilki olur inşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ben_wade

Ben de tek taş siparişimi verdim, çok ilgili anlayışlı biri Ferhat Bey.Birçok alışverişimizin ilki olur inşallah :)

yüzük istanbul kuyumcukente doğru yola çıktı , ulaşınca ben size adres bilgilerini pm atıcam :)
  • MERHABA ;
    G
    0.51 CT
    VS1/VS2
    SADECE TAŞ İÇİN FİYAT VEREBİLİR MİSİNİZ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_of_lovers

MERHABA ;
    G
    0.51 CT
    VS1/VS2
    SADECE TAŞ İÇİN FİYAT VEREBİLİR MİSİNİZ ?

merhaba ,

0.51 ct olarak G VS 1 olursa 3270 olur

0.51 ct olarak G VS 2 olursa 2860 olur

bu taşların kesim kalitesini verygood olarak fiyat çıkardım , excellent gelirse daha yüksek, good gelirse daha ucuz, fair gelirse daha da ucuz bir fiyat çıkar. yüzük masrafı olmadan çıplak taş olarak bu fiyatlara verebilirim .
  • Ferhat bey istediğim yüzük için kalıp yapabilir misiniz ? (görsel olarak size göndersem mesela)
    good ve poor için bir zahmet fiyat çıkarır mısınız ? çok zor açıkcası benim için karar verme seçenek çok her detayında farklılık var.Açıkcası tavsiyeniz nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_of_lovers

Ferhat bey istediğim yüzük için kalıp yapabilir misiniz ? (görsel olarak size göndersem mesela)
    good ve poor için bir zahmet fiyat çıkarır mısınız ? çok zor açıkcası benim için karar verme seçenek çok her detayında farklılık var.Açıkcası tavsiyeniz nedir ?

tabiki yaparız sadece resmi olsa yeterli aynısını yaparız ama biraz süre ister sadece ,

good kesim olursa %5 daha ucuz olur , fair kesim % 10 daha ucuz olur

f sı var 50 lik onuda tavsiye edebilirim renk olarak g den iyi sı vs olması zaten seçilemeyen bir durum

rengin iyi olması daha iyi çünkü renk çıplak gözle seçilir

0.50 CT F SI1 2850 TL 1139933956 verygood kesim ben bu taşı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 26 Ocak 2013; 0:43:49 >

• Arkadaşlar Merhaba,

Belki konuyla pek alakası olmayacak, konu sahibi arkadaştan da şimdiden özür diliyorum. Bilen arkadaşların fikrini almak istiyorum sadece;

Bugün Atasay dan tek taş aldım. 0.38 karat, 18 ayar altın J VS2. 2200 tl de para verdim bu ürüne.

Öncelikle bu ürün için fiyat nasıl ? Biraz acil lazımdı o yüzden almam gerekiyordu.

2. olarak da Atasay bana garanti belgesi gibi bir belge verdi (sertifika olarakda geçiyormuş ), orda ürünün yukarıda belirttiğim özellikleri belirtiliyordu. Bu bir sorun teşkil eder mi yoksa yurt dışı sertifikasının da verilmesi gerekiyor muydu ?

Yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ram10 -- 27 Ocak 2013; 1:03:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ram10

Arkadaşlar Merhaba,

Belki konuyla pek alakası olmayacak, konu sahibi arkadaştan da şimdiden özür diliyorum. Bilen arkadaşların fikrini almak istiyorum sadece;

Bugün Atasay dan tek taş aldım. 0.38 karat, 18 ayar altın J VS2. 2200 tl de para verdim bu ürüne.

Öncelikle bu ürün için fiyat nasıl ? Biraz acil lazımdı o yüzden almam gerekiyordu.

2. olarak da Atasay bana garanti belgesi gibi bir belge verdi (sertifika olarakda geçiyormuş ), orda ürünün yukarıda belirttiğim özellikleri belirtiliyordu. Bu bir sorun teşkil eder mi yoksa yurt dışı sertifikasının da verilmesi gerekiyor muydu ?

Yardımlarınız için teşekkürler.

Normalde o taslar gercek sertifikasi olmayan taşlardir, atasay pazarladigi icin kendi duzenledikleri adina sertifika veya garanti belgesi dedikleri şeyleri veriyorlar .

Fiyat normal olarak yüksek tabiki, J renk hic tercih edilmeyen bir renk tas bariz sari görünür . O renk taslar tercih edilmedigi için daha uygun fiyatlara cikar. O paraya gercek sertifikalı cok daha kaliteli ust sinifa ait 40-47 lik bir tas alabilirdiniz

Tasin yurdisi belgesi olsa zaten verirlerdi size ama markalarin hicbiri gercek belgeli taş satmiyor zaten .

Almadan once keske biraz araştırma vaktiniz Olsaymis iade hakkiniz varsa edin yoksa bosverin gitsin

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.