Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.745
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirizm06

Dün Ferhat Bey'den tektaş yüzük almak bana da nasip oldu.Konunun başından beri alışveriş yapan arkadaşlar zaten söylenmesi gerekenlerin hepsini söylemişler.Gerçekten çok sorunsuz,sıkıntısız,güven duygusuyla alışveriş yapıyosunuz.Ankara'da olup da alışveriş yapmak niyetinde olan arkadaşlar varsa dükkanlarına gidin,Ferhat Bey'le ve Fahri Amca ile tanışın,insanların yüzüne dürüstlükleri yansımış Fahri Amca ile bir muhabbet edin dükkanı satın alasınız gelir
    Tabi piyasadaki marka pırlantalardan fiyatların çok çok uygun olduğunu söylemeye sanırım gerek yok.Ferhat Bey ilgi ve alakanızdan ötürü tekrar teşekkür ederim.Allah izin verirse düğün alışverişinde görüşmek üzere

hayırlı olsun tekrar , her zaman elimden geldiğince yardımcı olurum .

• pm den bir arkadaşın isteği üzerine, konu yeni gelen taşlarla güncellenmiştir ( ilk mesaj )
  • Bugün Ferhat Bey'den ben de bir adet pırlanta satın aldım. Buradaki arkadaşların yorumlarına bakarak kendisini bulmuştum. Ben de yorum yazayım istedim, belki diğer arkadaşlara faydası dokunur.

Forumda hep bilgisayarla ilgili f/p değerlendirmeleri mevcut, bunlara alışkınız. Galiba pırlantada da fiyat performans konusunda Ferhat Bey'le kimse kolay kolay yarışamaz. Güven konusunda tereddüt etmeyin. Ben işyerinden satın aldım, sadece taşları canlı görme avantajı oldu. Yoksa uzaktan da parasını gönderip alabilirdim. Pırlanta almayı düşünenler, özellikle markalı kuyumculara adım attıklarında satış yapan kişilerin kendilerine yolunacak kaz gibi baktıklarını düşünen arkadaşlar, kesinlikle Ferhat Bey'in işyerini bir ziyaret edin hiç pişman olmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasbbtr

Bugün Ferhat Bey'den ben de bir adet pırlanta satın aldım. Buradaki arkadaşların yorumlarına bakarak kendisini bulmuştum. Ben de yorum yazayım istedim, belki diğer arkadaşlara faydası dokunur.

Forumda hep bilgisayarla ilgili f/p değerlendirmeleri mevcut, bunlara alışkınız. Galiba pırlantada da fiyat performans konusunda Ferhat Bey'le kimse kolay kolay yarışamaz. Güven konusunda tereddüt etmeyin. Ben işyerinden satın aldım, sadece taşları canlı görme avantajı oldu. Yoksa uzaktan da parasını gönderip alabilirdim. Pırlanta almayı düşünenler, özellikle markalı kuyumculara adım attıklarında satış yapan kişilerin kendilerine yolunacak kaz gibi baktıklarını düşünen arkadaşlar, kesinlikle Ferhat Bey'in işyerini bir ziyaret edin hiç pişman olmazsınız.

hayırlı olsun ulaş bey

• Sayın meslektaşım size hayırlı işler bol kazançlar dilerim.
  • Forumdaki konuyu takip ettim yorumlar ve satıcı çok iyiydi.kalktım eskişehirden tektaş almak için ankaraya gittim.iyi ki de gitmişim dost canlısı, sevecen bir abi bir esnaf kazandım.alışverişimiz çok iyi geçti.teşekkürler fahri kuyumculuk, teşekürler ferhat bey.
    Emre öğretmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende haftaya kiz arkadasima evlilik teklif edecegim nasipse :)
    izmirden gelcem hocam, kiz arkadasimda ankarada, haftasonu veya haftabasi gorusmek uzere :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bipa

Forumdaki konuyu takip ettim yorumlar ve satıcı çok iyiydi.kalktım eskişehirden tektaş almak için ankaraya gittim.iyi ki de gitmişim dost canlısı, sevecen bir abi bir esnaf kazandım.alışverişimiz çok iyi geçti.teşekkürler fahri kuyumculuk, teşekürler ferhat bey.
    Emre öğretmen.

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullansınlar :)

@hozes tabi buyrun, telefonum konuda ilk mesajda var sıkıntı olursa ulaşabilirsiniz :)

ayrıca arkadaşlar bir mikroscop sipariş etmiştim 1 haftaya elimde oluyor , taş alırken taşın barkodunu gayet net bir şekilde gösterme fırsatım olacak, herkes aldığın taşın barkodunu görüp işyerimdeki laptoptan gia web sitesinden doğrulatma ve bu şekilde hiçbir soru işaret kalmadan alışveriş yapma imkanı bulmuş olacak . daha öncede bakabiliyordunuz ama mercekle görmek çok zor oluyordu, herkes okuyamıyordu net biçimde. artık aştık bu sorunu . hatta cihaz elime ulaştığında herhangi bir taşa ait barkodu resimleyip konuya ekleyeceğim, nasıl birşey herkes resmiyle tecrübe etmiş olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 26 Temmuz 2012; 23:10:21 >

• yeni taslar geldi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafha

yeni taslar geldi mi?

ilk mesaj daki listedekiler var şuan, birkaç güne 40 lık taşlar gelecek değişik özelliklerde .
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

yeni taslar geldi mi?

ilk mesaj daki listedekiler var şuan, birkaç güne 40 lık taşlar gelecek değişik özelliklerde .

usta 500 750 arası tektaşlar hediye edilecek görüntüye sahip olmaz mı ? ill 1250 -1500 tl vermek üstesinden gelinmesi zor o açıdan diyorum yani ?
  • takip edelim 6 aydan lazım olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacques1791

quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

yeni taslar geldi mi?

usta 500 750 arası tektaşlar hediye edilecek görüntüye sahip olmaz mı ? ill 1250 -1500 tl vermek üstesinden gelinmesi zor o açıdan diyorum yani ?

0.15-0.20 ct belki 0.25 ct boylarda olur o fiyata, o boy taşların çapı 1.5 mm 2.mm gibi gelir pek 2 ye varmaz ama öyle işte , bu iş bütçeye göre.

• quote:

yeni taslar geldi mi?

yeni gelen 40 lık taşlar ilk mesajdaki listeye eklendi .
  • taşların üzerindeki barkodun resmi eklendi (ilk mesajda da var )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 23 Ocak 2013; 12:48:22 >
  • iyi akşamlar elinizde hiç safir taş kullanılmış set var mıdır? 5000tl kadar safir bit set arıyorum küpe kolye yüzük yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  • merhaba resimlerini yüklediğim tek taş pırlantaların benzer modellerinden var mı elinizde?

• quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

merhaba resimlerini yüklediğim tek taş pırlantaların benzer modellerinden var mı elinizde?

model konusunda, resmi olması yeterli bütün modelleri yapabiliyoruz . siz taşı seçin yeterli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 27 Ağustos 2012; 9:51:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semender290

iyi akşamlar elinizde hiç safir taş kullanılmış set var mıdır? 5000tl kadar safir bit set arıyorum küpe kolye yüzük yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

kullanılmış yok maalesef ama , 5000 tl bütçe ile güzel bir safir set olabilir . kullanılmış işi sıkıntılı olur biraz .
  • Merhaba, hocam ek'teki yüzüğü yüzüğü yapabilirmisiniz ? acaba..

http://www.zenpirlanta.com/pirlanta-yuzukler/fantezi-yuzukler/urun/3251

fiyatı ne olur acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.