Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba ;

Sertifika vurgunu haberini gördün mü , HRD Antwerp in istanbul ofisi kalitesi düşük taşlara iyi dereceli taş olduğuna dair sertifika vermiş milyonlarca dolar vurgun yapmışlar.

Belçika genel merkezden istanbula gelen yetkililer istanbul ofisini kapatıp gitmiş , o taşları alanlar da öyle baka kalmış...

Sözde belli kişiler el altından para verip az değerli taşları daha değerli sertifikasıyla müşterilere satıyormuş....

WTF

• Cihan kullanıcısına yanıt
    bızım bu konudan haberimiz var tabiki,piyasada fıyatını haketmeyen urunlerle haksız rekabete yol actılar kalite standartı bozuldu . duzgun çalışan herkes şikayetçiydi bu durumdan , bu şikayetler belçikaya ulaştı tabiki sonucta kapatıldı . buyukler anlaşma yapmıs cevirmişler bişeyler işte :). kendi adıma konuşmam gerekirse , urun stogumuzu biz yurtdısından temin ediyoruz istanbul hrd yle hıc işim olmadı sahsen. "hakkıyla urun almak istiyorsanız gia alın" cümlesini en az 10 bin defa kurmusumdur herhalde :) biz urunlermizin arkasındayız yamuk yumuk işler yapanlar dusunsun
  • Ben de 1 saat önce Ferhat Bey'in dükkana gidip bi pırlanta aldım, ölçüye göre ayarlandıktan sonra iş çıkışı gidip alıcam. Temiz yüzlü yardımcı olan bi abimiz :D piyasaya göre gerçekten oldukça uygun fiyat, ilerleyen zamanlarda taşı yine aynı yerde param oldukça büyüterek güncellemeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi butreugeno -- 25 Ekim 2021; 13:37:3 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hunter06 kullanıcısına yanıt

Hocam öncelikle kolay gelsin, yurtdışından hangi hdr firması ile çalışıyorsunuz acaba?

• butreugeno kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun gule gule kullansınlar
  • HllSprDvm H kullanıcısına yanıt
    hdr derken , hrd laboratuvarından bahsediyorsunuz galiba ?

taşlar hindistanda uretiliyor , hindistanda laboratuvara giriyor sertifikalı turkıyeye olarak geliyor. zaten hindistandan başka tas ureten ülkede kalmadı.
  • Merhabalar, 4.500 TL bütçem var ve baget yüzük almak istiyorum. Yüzüğün taç kısımlarında da taş olması gerek. Parmak ölçüsü 7 numara. Bana önereceğiniz modellerin fotoğraflarını dm atar mısınız? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reyezuelo kullanıcısına yanıt
    her modeli yapabiliyoruz watspp tan yazın isterseniz model atım size 05356197730
  • hunter06 kullanıcısına yanıt

Selamlar hocam, isme özel künye yapabiliyor musunuz?

• Ferhat bey selamlar
    İlk mesajda göremedim tam tur pırlanta yüzük modelleriniz var mıdır?

• _conscript_ kullanıcısına yanıt
    yapıyoruz ,watspptan yazın isterseniz model belirler bakarız 05356197730
  • HeroTech kullanıcısına yanıt
    tamturlarda fiyat olcuye carata tas adetine göre degiştigi için yayınlamıyoruz , watspp tan yazın isterseniz fiyat atayım size .05356197730
  • 5 bine alınan pırlanta hiç kullanmadan geri götürdüğünüzde 900 tl veriyorlar bu kadar değersiz birşeye neden bu fiyatları biçiyorlar

• musty578 kullanıcısına yanıt
    nereden ne aldınız bilemiyorum , aldıgınız yerden daha net bilgi alabilirsiniz , veya bozdurma asamasına gelmeden biraz arastırma yapıp mantıklı seceneklerı degerlendirseydınız daha saglıklı olurdu .
  • pırlantada bu değer kaybı başlık sahibi dahil herkeste mevcut, bende sizden 2013 senesinde 700 dolar (1500 veya 1750tl idi alış fiyatım) civarına aldıgım gia sertifikalı yüzüğü büyültüp değiştirmek istediğimde gecen sene 800-1000tl gibi bir rakam biçmiştiniz bende dogal olarak vazgectim,

• hozes H kullanıcısına yanıt
    değişim uygulamamız , tasın guncel satıs dolar fiyatı neyse aynı şekilde geri alıp, yenisinin farkı seklinde oluyor . bu sekilde sizin açınızdan bir zarar söz konusu değil. fakat bu şekilde olması için yan taşlar veya özel yapım vs için ek masraf yapılmıs olmamalı . misal listede 500 dolar olan tası alıp özel kalıpla kasa yapımı veya ek taslar vs gibi şeyler için 50 100 200 dolar gıbı ek masraflar ödenmişse bu ek masraflar zarar hanesine yazılıyor. ama standart kasa ve bır adet tas ile yapılan tektas ise söylediğim gibi. size yaptıgımız ürün nasıl bişeydi hatırlamıyorum,bir iletişim kazası da olmus olabilir bilemiyorum . isterseniz bana watspp tan sertıfıkayı ve yuzugun resmini atın kaydı vardır bizde, guncel halıne de bakalım kac dolarsa o sekilde alalım . 05356197730
  • Merhaba, PM üzerinden kısa montürlü birkaç model paylaşır mısınız? @hunter06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $U$PeCT RoCKerS -- 14 Ocak 2022; 11:49:9 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • pm attım ama dönüş olmadı ,

GIA serf. 0.70 D SI2 E color prenses kesim taşın fiyatı nedir ? D -E-F fiyatlarını ayrı ayrı yazarsanız sevinirim.

• İyi günler

0,35 ve 0,50 karat D veya E SI2 prenses kesim tek taş yüzük fiyatı alabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riseof -- 19 Ocak 2022; 16:11:43 >
  • Evlilik yüzüğümü buradan almıştımtektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!  şimdi çocuk hediyesi olarak bi kolye düşünüyorum. Var mı acaba böyle bir kolye bileklik gibi ürün çeşidi

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.