Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
361
Favori
536.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ferhat Bey ile bi alışverişin eşiğindeyiz. Saolsun şimdiye kadar çok yardımcı oldu. Büyük ihtimal gün içerisinde siparişimizi vermiş olacağız :)

Siparişimizi verdik ürün dün elimize ulaştı. Ferhat Bey sağolsun her aşamasında yardımcı oldu :) Bir sonraki alışverişimizde de kendisinden şaşmayacağız inş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Materials_ -- 10 Ağustos 2017; 14:6:43 >
  • Ferhat bey merhaba,
    11 ay önce olması lazım bir tektaş almıştım ve çok memnundum.
    Ama yanındaki taşlardan birisi düştü yüzük parmaktayken düşmüş :( Eşim çok üzüldü. . Bugün uğrasam size yardımcı olabilir misiniz?
    Teşekkürler

Düzeltme : Ferhat Bey'e gittim. Yüzüğü aldı 10 gün içinde yapacağını belirtti. Burdan tekrar teşekkür edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadtas -- 9 Ağustos 2017; 13:45:6 >
  • ahmetby A kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun ne zaman ıhtiyac olursa yardımcı olurum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadtas

Ferhat bey merhaba,
    11 ay önce olması lazım bir tektaş almıştım ve çok memnundum.
    Ama yanındaki taşlardan birisi düştü yüzük parmaktayken düşmüş :( Eşim çok üzüldü. . Bugün uğrasam size yardımcı olabilir misiniz?
    Teşekkürler

Düzeltme : Ferhat Bey'e gittim. Yüzüğü aldı 10 gün içinde yapacağını belirtti. Burdan tekrar teşekkür edeyim.

yanlardakı minik taslarda evet , ufak talihsizlikler olabiliyor ama sıkıntı değil dediğim gibi halletcez en iyi sekilde. daha kısada surede de olurdu da saglam olsun diye azıcık bekletcem :)
  • @hunter06 hocam merhaba, yüzüğe daha var fakat hediye maksatlı kolye çeşitleriniz var mıdır? ilk sayfada set olarak görseller mevcut ama fiyat olarak baya aşıyor (:
  • hunter06 kullanıcısına yanıt
    Hiç sorun değil güvenim tam zaten.. Bekleyip sağlam olması daha mantıklı.. 20 küsür mınık taştan 11 ayda 1 tanesi düşmüş. Tamamen talihsizlik geri alabilmek için bekliyorum :)
  • Ferhat beyden bende bir tektaş aldım. Kocaelide oturmam sebebiyle kargo ile tamamladım alışverişi en ufak bir sorun çıkmadı sadece listedeki taşlar çabuk bitebiliyor. Kalmadığı durumda yenisini seçmeniz veya yenilerinin gelmesini beklemeniz gerekebilir.Taşı seçtiyseniz elinizi çabuk tutmanız lazım yani Ferhat beyede ilettim güzel bir alış verişti şimdi tek korkum yüzük parmağa uyacak mı biraz ufak geldi gözüme
  • Kendisiyle whatsaptan iletişim kuruyor olsakta sağolsun anlayışlı ve mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalıştı.
  • Ferhat bey merhaba,

Nişanlıma bir tek taş bakıyoruz ama tabii ki beğenmiyoruz...

İsteği kibar bir tek taş, fazla çıkıntı yapmasın.
    Alyans ile kullanacak, üstünden çok çıkıntı olmasın istiyor; yani basık olsun isteği var.
    Birde yüzüğün ince olması gibi isteği var.
    Taş büyük olsun gibi bir isteği ise yok ne mutlu, yani aslında benim açımdan en iyisi; ucuz olacak :)

Taş konusunda şüphem yok, verdiğimiz paraya en iyisini alacağıma eminim; o intibayı bıraktınız bu konu sayesinde.

Benim merakım gelsek, taşı beğensek ama yüzük kısmında sizi biraz uğraştırsak hoş karşılar mısınız?
    Büyük ihtimal tıraşlanmasını falan isteyecek yüzüğün kalınlığını falan inceltecek.
    Yada bu tarzda isteği olanlara yönelik yüzükleriniz var mı, var ise mesaj alabilir miyiz veya link.

İyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

@hunter06 hocam merhaba, yüzüğe daha var fakat hediye maksatlı kolye çeşitleriniz var mıdır? ilk sayfada set olarak görseller mevcut ama fiyat olarak baya aşıyor (:

ufak büyük boylarda tektas veya desenli kolyeler var isterseniz watspptan yazın bakalım :) 05356197730
  • quote:

Orijinalden alıntı: KfY_

Ferhat beyden bende bir tektaş aldım. Kocaelide oturmam sebebiyle kargo ile tamamladım alışverişi en ufak bir sorun çıkmadı sadece listedeki taşlar çabuk bitebiliyor. Kalmadığı durumda yenisini seçmeniz veya yenilerinin gelmesini beklemeniz gerekebilir.Taşı seçtiyseniz elinizi çabuk tutmanız lazım yani Ferhat beyede ilettim güzel bir alış verişti şimdi tek korkum yüzük parmağa uyacak mı biraz ufak geldi gözüme

hayırlı olsun:) sorun değil yeni taslar geliyor , müsterilerden tek isteğimiz pırlanta işini son dakikaya bırakmamaları. zaman oldugu sürece sıkıntı yok :) ölçüde sıkıntı olursa yollarısınız ayarlarız sorun değil tekrar hayırlı olsun güle güle kullansınlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: pisfizikci

Ferhat bey merhaba,

Nişanlıma bir tek taş bakıyoruz ama tabii ki beğenmiyoruz...

İsteği kibar bir tek taş, fazla çıkıntı yapmasın.
    Alyans ile kullanacak, üstünden çok çıkıntı olmasın istiyor; yani basık olsun isteği var.
    Birde yüzüğün ince olması gibi isteği var.
    Taş büyük olsun gibi bir isteği ise yok ne mutlu, yani aslında benim açımdan en iyisi; ucuz olacak :)

Taş konusunda şüphem yok, verdiğimiz paraya en iyisini alacağıma eminim; o intibayı bıraktınız bu konu sayesinde.

Benim merakım gelsek, taşı beğensek ama yüzük kısmında sizi biraz uğraştırsak hoş karşılar mısınız?
    Büyük ihtimal tıraşlanmasını falan isteyecek yüzüğün kalınlığını falan inceltecek.
    Yada bu tarzda isteği olanlara yönelik yüzükleriniz var mı, var ise mesaj alabilir miyiz veya link.

İyi çalışmalar.

istediğiniz modeli yaparız , yuva yuksekliğini tas monte edilirken ayarlayabiliriz . tasın altında boşluk olmayacak kadar azaltabiliriz yuksekliği . gerçi çok tercih edilen bisey değil ama zevk meselesi :)

taşı buyuk istemeyen bir bayana rastladıysanız sanslısınız demektir, öyle bayanların nesli tukenmek uzere

model konusunda rahat olun, gelin bakalım istediğiniz tarafından istediğiniz kadar inceltiriz hiç problem değil aynı gün içinde hallederiz . hatta sizin yanınızda yaparız arkadasınız, "tmm bu güzel" diyene kadar deneyerek yaparız :)

• Hocam Merhaba,

3-5 gün kadar önce ofisten arkadaşımın sizden Tektaş alması ile bende sizden haberdar oldum. EKimde mecburi evlilik yıldönümü hediyesi tektaş almam gerekiyormuş :) Fiyatlar konusunda beni bilgilendirmenizi ve ekonomşk olması için beni yönlendirmenizi rica ederim.
  • max bin tlye nasıl bir ürün çıkar
  • hunter06 kullanıcısına yanıt
    Selamlar Swarovski taş dediğimiz pırlanta görünümlü yüzük satışınız var mıdır?
  • Satıcı başkadır esnaf başka.

@hunter06 gerçekten iyi bir esnaf.

Ürün aldıktan sonra bir buçuk yıldan fazla süre geçmesine rağmen satış yaptığı zaman kadar güler yüzlü bir şekilde işimi halletti. Yolladığım mesaja kısa sürede cevap verip kulak ardı etmedi.

2 arkadaşımın daha alışveriş yapmasına vesile oldum. Aklında soru işareti olan varsa kesinlikle gözü kapalı güvenebileceğini bilsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ferhat Bey, Selamlar..

En yakın zamanda ziyaret etmeyi düşüyorum fakat, dikkatimi birşey çekti, belirtmiş olduğunuz taş listesinde,

0.70 F SI1 2350 USD 6235659341 3X EXCELLENT

0.60 D SI2 1368 USD 1247502266

bu ikisinin arasında birşeyler arıyorum ama bulamıyorum :) Yardımcı olur musunuz.. Teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevkiburak

Ferhat Bey, Selamlar..

En yakın zamanda ziyaret etmeyi düşüyorum fakat, dikkatimi birşey çekti, belirtmiş olduğunuz taş listesinde,

0.70 F SI1 2350 USD 6235659341 3X EXCELLENT

0.60 D SI2 1368 USD 1247502266

bu ikisinin arasında birşeyler arıyorum ama bulamıyorum :) Yardımcı olur musunuz.. Teşekkür ederim..

temin ederiz, siz nasıl bişey istiyorsanız watspptan yazın bana bakim :) 05356197730

diğer arkadaşların soruları içinde pm atıldı :)
  • Bende Ferhat bey'den yaklaşık 1 ay önce bir tektaş yüzük aldım. Çok beğenildi. Kesinlikle gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Piyasada adı olan markalardan daha kötü özellikli taşlara fazla para vermeye gerek yok.
  • Ferhat bey'den 2 kere tektaş aldm, 3 yıl oldu sanırm. Çekmecede sertifika elime gelince yazayım dedim.

Bizim kayın birader zenpırlantadan tektaş almış, yüzük ölçüsü tam gelmeyince 10 gün sonraya ancak değiştiririz demişler. Ferhat bey bizim yüzüğü 30 dk da değiştirmişti. Parasını hiç söylemiyorum

Almayı düşünen olursa hiç tereddüt etmesin, daha iyi taşa daha az para ödeyeceğinzden emin olabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.