Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı, alyanslar ve kişiye özel takı tasarımı (İSTANBUL) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
119
Favori
121.761
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güle güle iyi günlerde kullanın iyi dilekleriniz için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşime yıldönümü hediyesi tektaş yüzük almaya karar verdim. Eşimin hali hazırda kullanamadığı taşı düşmüş olan yüzüğü atıl vaziyette duruyordu. Barış Bey'le whatsapp'ta yazıştık. Kendisiyle buluştuk ve bana atölyesinde pırlantalar hakkında herşeyi en ince detayına kadar anlattı. Bana kesinlikle yolunacak kaz gözüyle bakmadı. Ben kendisine isteğimi söyledim (ekonomik olsun vs şeklinde). Ve en doğru seçimin 0.23 ct yüzük olduğunu kararlaştırdık. Fiyatı hesapladıktan sonra atıl vaziyette olan yüzüğünde alışını hesaplayarak toplam fiyattan düştü. Bu beni maddi anlamda çok rahatlattı. 1 saat kadar kendisiyle muhabbet ettik çayını içtik (böyle kuyumcuları bırak normal esnaflar kaldı mıı????) Sonra ben siparişimi verdim kendisine. kopara ne kadar vereyim dedim. Sen bilirsin istersen vermeyede bilirsin iş bitincede verebilirsin dedi. (Ölümlü dünya yarın nolacağı belli olmaz ben kendisinin iyi niyeti için teşekkür ederim ama bir miktar kapora bıraktım yine). ve dükkandan ayrıldım. kendisi bana whatsapp'tan sürekli bilgi vermeye devam etti baya bi ilgilendi.Yüzüğü teslim günü geldi ve benim işim yoğun olduğu için o gün gelemeyeceğimi söyledim. sağolsun kendisi iş yerime getirdi. Yüzüğün ışıklı kutusu vs çok güzel çok beğendim. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.
    Bundan sonra altın takı vs konularına Barış kardeşimden başkasını ne tanırım ne bilirim herkese gönül rahatlığıyla önereceğim kendisini. Allah razı olsun kendisinden.

• tam forumdaki diğer başlıktan sipariş verecekken önüme bu başlık çıktı. İstanbul'da olman benim için avantaj hafta sonu ziyaretine geliyoruz.
  • ridvanist R kullanıcısına yanıt
    Allah sizden razi olsun tekrar kesenize bereket sizin mutluluğunuz benim mutluluğun iyi günlerde kullanın.

• chilekesh1903 C kullanıcısına yanıt
    Herzaman bekleriz hocam.

• 0,80 karat 5 taş ortalama fiyatı nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ust konu olmus sanirim para veriliyor donanim habere.. hayirli olsun

• Sarı Çizmeli Mehmet Ağa S kullanıcısına yanıt
    Pm ile yanıtlandi.

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    İyi dilekleriniz için teşekkürler.

• beştaş fiyatlarınızla ilgili de liste paylaşabilirseniz memnun oluruz. bir de tektaşla ilgili heryerde bilgi bulabiliyoruz, beştaşta neye dikkat etmemiz gerek ufak bir paragraf çok faydalı olur. bol kazançlar...

• pausell kullanıcısına yanıt
    Teşekürler.

Öneriniz dikkate alıp en kisa zamanda ekleyeceğim

• Bestas icin Fiyat istendi

• Geçtiğimiz ay Barış bey ile iletişime geçtik kendisi sağolsun çok ilgili ve dürüst birisi. Fotoğrafını gönderdiğim tektaşın birebir aynısını hatta daha güzelini yaptı sağolsun. Ücretin bir kısmını çok samimi olduğu için telefonda görüştükten hemen sonra hesabına gönderdim. Belirttiği tarihte işi bitirdi ve kalanını da elden ödedim. Ortaya çıkan ürün gerçekten çok güzeldi, ustalığı ve esnaflığı takdirlik birisi. Hatta yüzüğü çok beğenmiş olmama rağmen defalarca beğenmediğim bir yeri olup olmadığını varsa eğer ivedilikle düzelteceğini belirtti.

Altın ihtiyacım da vardı kendisi satmadığı halde benimle gelip en uygun şekilde almam konusunda da yardımcı oldu. İnsanları sadece para kazanılacak müşteri olarak görmüyor.

Her şey için teşekkürler :)
  • Kendilerine teşekkür ederim. 500 lira kapora göndererek yüzüğün taşını sipariş ettim, model konusunda son kararı da bir kaç gün içerisinde kendilerine bildireceğim.
  • Inferius kullanıcısına yanıt
    Kesenize bereket beğenmenize sevindim iyi günlerde kullanın.

• Evlilik arefesinde ticaretimizi gerçekleştirememiştik ama ilgisi ve yardımıyla mest etmişti.

Barış Bey'le ilk fırsatta tekrar görüşeceğiz.

İyi çalışmalar

• benim merak ettiğim şey 1.5 gr 2 gr arasında 14 ayar altın kolye 200 300 tl bu nasıl bir maliyet ile bu fiyata satılıyor

konu tektas konusu olsada kuyumcu abi bu işin kisa izahı nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöle solim hocam altının ayar biriminde 14 ayarın karşılığı 0.585 miyemdir 1.5 gr olarak hesapladığımızda 131 tl tutuyor bu sadece ham altın fiyatı üzerindeki taş işcilik maliyeti dahil 150 tl desek
    200 tl bence gayet makul sonuçta bunun üretim aşaması vitrinde bekleme süresi vs göze alındıgında iyi günler.
  • Herkese selamlar. 1-2 ay kadar önce forumda görüp tesadüfen tanıştığımız Barış Bey'den dün itibariyle yüzüğümüzü aldık. Ben her anlamıyla alışverişten çok memnun kaldım.

Taleplerim de az olmadı açıkçası ama hepsinde sağolsun çok yardımcı oldu. Dün akşam da beni yerimde ziyaret edip yüzüğü teslim etti. Aklında soru işareti olan herkese tavsiyem koşulsuz güvenebilirsiniz.

Son olarak aldığım yüzüğü soracak olan olursa da 0,80 F SI2. Ben HRD sertifikayla aldım daha da ucuza geldi.

Daha çok alışverişimiz olacak muhtemelen Barış Beyle ;) Herşey için çok teşekkürler
  • donanimhaber'deki tavsiyeler uzerine arkadasimi Baris Bey'e yonlendirdim. Kendisi sagolsun satin almanin her asamasinda cok ilgili davranip her turlu soruya ictenlikle yanit vermis.

Arkadasim biraz ne yaparim ne ederim modundaydi ama yaptigi alisveristen dolayi ici cok rahat su an. Icine sindi yani :)

Kendisi foruma uya olmadigi icin tesekkurlerini ben iletiyorum. (Uskudar'dan Mansur)

Ozetle; guvenebileceginiz, yardimsever bir esnaf arkadasimiz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.