Şimdi Ara

Silinsin.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 30 Temmuz 2017; 19:47:4 >

• Tekrar muayene olmak istersen olabilirsin, yoksa gerek yok. Ben 2016 yazında askerliği tecil ettiğimde muayene olmuştum. 2018 e kadar tecilliydim. Sonra 2017 şubat ayında tecil bozmaya gittim, muayene falan olmadım. Tecili bozdu, erken sevkimi yaptı iş bitti. Şimdi öyle düşününce sen hiç olmazsın bence. Sen şuan sınıflandırma bekliyorsun. Şimdi olmadıysa bir sonrakinde olacak zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndreaNilmar

Anladım hocam teşekkür ederim cevap verdiğin için. Umarım 97/3 olarak giderim bir an önce gitmek istiyorum

Bende aynı şekilde biran önce gidip gelmek istiyorum. Bana da şubatta tecil bozduğumda ağustosa kalabilirsin demişti şube başkanı. Umarım olmaz öyle bişey

• quote:

Kısa dönem misiniz ?

Evet

• quote:

97/2 lerin açıklanmış olması gerekiyordu kısa dönemlerin. Siz de ağustosa kaldınız sanırım

Aynen bizimkiler aslında 21 nisanda açıklanacaktı ama bunu 27 nisana çektiler. Bizde onu bekliyoruz.

• quote:

Bugün açıklanacak yani. Gönlünüzce olsun diyelim o zaman

Teşekkürler dostum, umarım gönlümce olur, en azından ona yakın bir şekilde olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.