Şimdi Ara

Tekrar düzlüğe çıkmamız çok zor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben artık Galatasaray'ın bir 10 yıl düzlüğe çıkacağına inanmıyorum. Bataklıktan bir kere çıktık o milyonda bir görülen bir tesadüftü.
    1-Başımızda Ünal Aysal gibi iyi bir lider geldi.
    2-Fatih Terim eski hırsıyla tekrar geldi.
    3-Yapılan transferler özellikle Eboue , Selçuk ,Elmander ,Melo nokta transferlerdi %300 'ü ile oynadı hepsi.
    Bunların hepsinin aynı dönemde aynı zamana denk gelmesi bir tesadüftü o tesadüf bir daha gelmeyecek.

Başkanın iyi olsa teknik direktörün iyi olmayacak.
    TD iyi olsa Başkan transferden yönetimden anlamayan biri olacak.

Hadi ikisi de iyi olsa yapılan yeni transferler ve eskiler o dönem ki katkıyı veremeyecek.

Eski günler artık mazide kaldı. Kolay kolay düzlüğe çıkabileceğimizi düşünmüyorum.

• Çok enteresan ya, maddi kaynağın var mı var, gereken taraftar gücünde var, 55 bin kişilik stadın var, Türkiye'nin en büyük ve en başarılı kulübüsün. Gören de sanacak ki bu kulübün göbek bağı Ünal Aysal'la kesilmişte Ünal Aysal Fatih Terim olmayınca başarılı olamayacak. Gerçekten çok saçmalıyorsunuz.
  • Kilit vurup gidelim o zaman ? Beşiktaş çıkamazdı çıkamayacak olsa.

Ama fikret orman geldi bak nasıl çıkardı . İyi bir yönetim olsa, sistemi bilen, ekonomiden anlamasa bile anlayacak kişileri bulabilen,

Galatasaray ı gerçekten seven , gönülden bağlı olan biri gelse başa

zaman içinde illaki çıkar. Her gelen çıkar için geliyor , cebini doldurmanın peşinde , kulüp mü yönetiyor aile şirketi mi belirsiz. Nereden nasıl kar yaparım diye düşünüyor . Velhasıl elbet düzlük vardır ama kafa yapısı önemli .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Kilit vurup gidelim o zaman ? Beşiktaş çıkamazdı çıkamayacak olsa.

Ama fikret orman geldi bak nasıl çıkardı . İyi bir yönetim olsa, sistemi bilen, ekonomiden anlamasa bile anlayacak kişileri bulabilen,

zaman içinde illaki çıkar. Her gelen çıkar için geliyor , cebini doldurmanın peşinde , kulüp mü yönetiyor aile şirketi mi belirsiz. Nereden nasıl kar yaparım diye düşünüyor . Velhasıl elbet düzlük vardır ama kafa yapısı önemli .

Beşiktaş 4-5 yıl içinde bir yerlere gelebildi Fikret Orman ile.

Ben direk ayağa kalkamayız dedim hiç kalkamayız demedim.

Bu arada Beşiktaşlı arkadaşlar kızacak ama Beşiktaş'ında ne kadar düzlüğe çıktığı da tartışılır.

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin olmadığı bir ligte Başakşehir'i geride bırakamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 20 Mart 2017; 16:18:18 >

• 2 Şampiyon olamayınca hemen öldük bittik mi oldu? Ülkedeki her klüp gibi bizim de maddi sıkıntılarımız var. Bu sıkıntılar atlatılıncaya kadar zorluk çekecek her takım. Evet global piyasa gereği bu ülkeden hiç bir zaman bir barcelona çıkmayacak belki ama her türlü şart altında, bu ülkeden yine ciddi bir yükselişi olan bir takım çıkacaksa o takım Galatasaraydır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

quote:

Bu arada Beşiktaşlı arkadaşlar kızacak ama Beşiktaş'ında ne kadar düzlüğe çıktığı da tartışılır.

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin olmadığı bir ligte Başakşehir'i geride bırakamıyor.

Sen öyle bi diyorsun ki sanki hiç bir şey eskisi gibi olmayacakmış gibi

düşünüyor insan. Bakalım zaman ne gösterecek.

• Guzel ve yerinde tespitler. Hepsine katiliyorum. Pep hocamdan nefret etmen haricinde futboldan iyi anliosun.
  • Arkdaş ne yaptın yaa , ne 10 yılı.

Önümüzdeki sezounu da pas geçeriz, sonra GS ortada ne BJK bırakır ne FB.
  • Eğer Tudor ahmak oyuncularla maclara çıkmaya devam eder ve sonunda kendisi de gönderilirse, o zaman bu takımı başarıya götürecek, ayağa kaldıracak tek bir kişi var: ERSUN YANAL

Kim bu oyuncular diye soracak olursanız işte sıralıyorum:

- Semih

- Sabri

- Carole

- Tolga

- Yasin

Ve bu 5 tanesi de ısrarla oynatılmaya çalışılıyor. Bunlarla maça çıkıp başarı beklemek saçmalıktan başka birşey değil. Düşün ki Beşiktaş Jimlastik Kulübü Olcay denen bir oyuncuyu gönderiyor.

Niye gönderiyor; çünkü KAFASIZ oyuncudan uzun vadede hiçbir fayda gelmez. İşte bizim birkaç senedir yapmadığımız ama yapmamız gerekende budur.

• taraftarı bağlayacak bir adama bakar ne dram yapıyonuz bu kadar. türkiyede taraftar ile şampi oluyorsun sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Arkdaş ne yaptın yaa , ne 10 yılı.

osmanlı ile yarışırsınız

galatasaray bitti kafanıza sokun

şuan gs hiç ödeme yapamıyor yöneticiler teker teker istifa ediyor yaprak dökümü başladı haberiniz yok

gelir yok maç kazanmıyor avrupada yoksun süt kupasıda yok ...

şu türkiyede atiba 1 milyon euroya oynarken siz serdar azize senelik 2 milyon eurodan 5 yıllık anlaşma yapıyorsunuz üstüne 4,5 milyon euro + 3 futbolcu bonservis ödüyorsunuz

ben batmayım da kim batsın

Geçen sene ne diyordum bu kafayla 3 yıl içinde gs ye kayyum atanır ya da satılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 23 Mart 2017; 6:55:7 >
  • Hangi düzlüğe çıkacaksın Ünal ve Fatih ile . 5 yıl içinde sayısız başarı kazandıktan sonra mali sorunlar yüzünden ceza yediğin düzlüğe mi ?

Başarı demek istikrar demektir. Kupalarla başarılı olunsaydı Notthingham Forestler falan Avrupa'nın en başarılı kulübü olurdu.Bu adamların ki başarı değil. Düpedüz doping. Bunu bi anlatamadık gitti.
    Muslera,eboue,Selçuk İnan,Snayder,Drogba,burak,melo ile kurduğun kadronun başına eşek getirsen Türkiyede lider olur avrupada iş yapar. Olay bir yıl bir yerlere gelmek değil,orada kalmak.
  • quote:

quote:

Safmisin adamlar yenilmiyor nasil geri birakalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• GüvenlikMurat kullanıcısına yanıt
    yooo adamlar gayette cıkdı takır takır top oynuyolar yanı bunun tersını ıddaa etmek sacmalık gorunen koy bellı uefa dada yollarına devam edıyolar lıgdede helal olsun adamlara
  • Galatasaray adinin oldugu her yerde umut vardir.

Biz "Galatasaray artik duzelmez ahahaha" dedikleri her gecenin safaginda ayaga kalkip ligi domine ettik.

Birakin bu isleri, her kulup belli donemlerde kotu zamanlar gecirir.

Besiktas'la bizi kiyaslamak zaten hata. Bizim ruhumuz, adimiz, buyuklugumuz, agirligimiz, armamiz Besiktas'in cok ustunde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Galatasaray adinin oldugu her yerde umut vardir.

Biz "Galatasaray artik duzelmez ahahaha" dedikleri her gecenin safaginda ayaga kalkip ligi domine ettik.

Besiktas'la bizi kiyaslamak zaten hata. Bizim ruhumuz, adimiz, buyuklugumuz, agirligimiz, armamiz Besiktas'in cok ustunde.

Tutmayın küçük enişteyi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Galatasaray adinin oldugu her yerde umut vardir.

Sezon başında da aynı naralar atılıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

quote:

quote:

Safmisin adamlar yenilmiyor nasil geri birakalim

Adamların 3-3 kaldığı bir haftada sen kazanamıyorsan İYİ DEĞİLSİNDİR.

Gelmişsin bide burada saf mısın ayakları yapıyorsun. Aynaya bakmanı tavsiye ederim.

• İmkansız

• quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: GЅ

Arkdaş ne yaptın yaa , ne 10 yılı.

osmanlı ile yarışırsınız

galatasaray bitti kafanıza sokun

şuan gs hiç ödeme yapamıyor yöneticiler teker teker istifa ediyor yaprak dökümü başladı haberiniz yok

gelir yok maç kazanmıyor avrupada yoksun süt kupasıda yok ...

şu türkiyede atiba 1 milyon euroya oynarken siz serdar azize senelik 2 milyon eurodan 5 yıllık anlaşma yapıyorsunuz üstüne 4,5 milyon euro + 3 futbolcu bonservis ödüyorsunuz

ben batmayım da kim batsın

Geçen sene ne diyordum bu kafayla 3 yıl içinde gs ye kayyum atanır ya da satılır

Beşiktaşlıların ıslak rüyaları da pek fantastik oluyor
    96'da, 2004'de, 2011'de de diyodunuz bunları sonuç ?

Yıl 2001 Galatasaray 2, Fenerbahçe 2, Beşiktaş 2 yıldızlı.
    Yıl 2017 Galatasaray 4, Fenerbahçe 3, Beşiktaş 2 yıldızlı. Ama biten mahvolan küme düşecek takım Galatasaray, lige ambargo koyacak takım Beşiktaş

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.