Şimdi Ara

Tekrar dönmeye değer mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba, haksız sayılmaz bence de. Bedava pvp oyunlar varken dünyanın parasını verip oyunun lore'undan habersiz oynamak akıl kârı değil, fakat zevk ve para kendisinin, dilediğini yapar elbette. Oyunda hemen her şeyin bir hikayesi var, giydiği zırhtan kullandığı silaha, bindiği mounttan yediği yemeğe kadar, bunları bilemezse mutsuz olur, sıkılır çabuk; cehalet her zaman mutluluk manasına gelmeyebiliyor. Wow'da, öğrendikçe mutluluk artar...

@Ahmopasa Casual'e hitap etmiyor, casuel'e de hitap ediyor, az bi uğraşla lfr ve normal raid yapabilrisiniz mesela, yok eğer siz istiyor az bir uğraşla çok uğraşanlar kadar içerik gelsin...
  • Ahmopasa kullanıcısına yanıt
    yoo gayet ciddiyim pvp icin bu oyunu oynayıp pvesi hakkında gram bilgisi olmayan maldır net. hikayeyi az cok bilir zevk icin pvp oynar beni ilgilendirmez ama bilmeden pvpye dalan da uzak dursun :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sourman kullanıcısına yanıt
    beyler sakin ağız bozmaya gerek yok bende katılıyorum az çok ama lore merakı ve bilgisi olmadan pve oynanmaz, tat vermez, sadece pvp oynarsın diyebilirdin ama lore bilgisi merakı sevgisi gerekiyor pve için o kadar yoğun bir lore var ki rp server var oyun içinde her ne kadar denemesem de bu arada başlıktan sapmayalım. konuyu açan arkadaşa cevabım pve de s.priest çok aranıyor şu an raidlerde guildlerde vs. pvp çok denemedim legion da ama rogue oynuyorsan zaten 3 specide oldukça iyi şu an ve çok fazla var demon hunter'dan bile çok görüyorum özellikle DH nerf yedikten sonra arms warrior keza çokça var popüler şu aralar ret. paladin kasıyorum bende pvp için bakalım nasıl olacak ret. pala ile ilgili görüşler oldukça ikilemde bırakıyor insanı dk'nın da her zaman gideri vardır bence healer olarak pve de resto druid ve resto shaman çok aranıyor. pvp de de farkı değil çok disc. pri ve holy pala da iyi ama tabi resto shaman gibi sağlam aoe heal yok. az çok böyle hocam durum bence dönmelisin oyuna şu sıralar çok tatlı geliyor bana belki lore'u sevdiğimden olabilir ama :D

• Mesaji okumaya kalktim hata etmisim.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkankobek

beyler sakin ağız bozmaya gerek yok bende katılıyorum az çok ama lore merakı ve bilgisi olmadan pve oynanmaz, tat vermez, sadece pvp oynarsın diyebilirdin ama lore bilgisi merakı sevgisi gerekiyor pve için o kadar yoğun bir lore var ki rp server var oyun içinde her ne kadar denemesem de bu arada başlıktan sapmayalım. konuyu açan arkadaşa cevabım pve de s.priest çok aranıyor şu an raidlerde guildlerde vs. pvp çok denemedim legion da ama rogue oynuyorsan zaten 3 specide oldukça iyi şu an ve çok fazla var demon hunter'dan bile çok görüyorum özellikle DH nerf yedikten sonra arms warrior keza çokça var popüler şu aralar ret. paladin kasıyorum bende pvp için bakalım nasıl olacak ret. pala ile ilgili görüşler oldukça ikilemde bırakıyor insanı dk'nın da her zaman gideri vardır bence healer olarak pve de resto druid ve resto shaman çok aranıyor. pvp de de farkı değil çok disc. pri ve holy pala da iyi ama tabi resto shaman gibi sağlam aoe heal yok. az çok böyle hocam durum bence dönmelisin oyuna şu sıralar çok tatlı geliyor bana belki lore'u sevdiğimden olabilir ama :D

Usta bi nokta koy pragraf yap bu nedir kaşım açıldı şerefsizim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.