Şimdi Ara

[ARALIKLARLA YENİLENİYOR] Thermos Stainless King 40 Ounce Beverage Bottle, Stainless Steel | 14.53$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
565
Cevap
23
Favori
62.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, Haziran ayında piyasası 200 TL üzeri olan STANLEY 1 lt termosu $14.99 (Haziran ayı kuruyla 67 TL) almıştım.

Şimdi aynı kalitede adı üstünde bu marka da $14.53 dolardan satışta.

Şuan ki kur ile ne yazıkki 90,73 TL yapsa da Türkiye piyasası 300 TL üzeri görünüyor.

Satın aldım ve chat'ten sohbete daldım kargoyu 4$'a kadar indirttim. (Stanley'de kargoyu bedava getirmiştim )

Toplam da $18.53'a gelecek. = 118,13 Türk Lirası

[ARALIKLARLA YENİLENİYOR] Thermos Stainless King 40 Ounce Beverage Bottle, Stainless Steel | 14.53$

DipNot: 14.53$'a alma ihtimaliniz yüksek. Daha önce alışveriş yapmamış olmanız, başka hesap, başka adresten almanız, veya biraz fazla şansa sahip olmanız yeterli. Her halukarda 300-350 TL bandındaki termosu 3'te 1 fiyatına almak sıcak fırsattır bana göre.

https://www.amazon.com/Thermos-Stainless-Ounce-Beverage-Bottle/dp/B01DZQT3IU/ref=lp_374884011_1_1?s=fan-shop&ie=UTF8&qid=1537369577&sr=1-1

EDİT: 118,13 TL kartımdan çekildi.

SON SON EDİT: SATIŞA KAPANMIŞTI AMA TEKRAR AÇILDI VE AYNI FİYAT İLE DEVAM EDİYOR!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 29 Eylül 2018; 1:29:44 >

• Hocam ilk siparişiniz ise önce satın alın. Order sipariş kodunuzla canlı desteğe ulaşın. İngilizce olarak ürünü hediye olarak aldığınızı ve kargo konusunda ne yapabileceklerini sorun.

Hatta forumdh ölücüsü adına;

"Selam, babam tır şöförü ve annem babama her sabah macchiato'sunu hazırlar. Çünkü babam macchiatosunu yudumlamadan kendine gelemiyor. Bu termos ile gün boyu sıcak macchiato içebileceğini düşündüm ve ona hediye olarak almaya karar verdim. Lütfen kargo ücretini iptal eder misiniz?" demeniz yeterli olur galiba.
    Merhaba ürünü aldım bende tşkler konu sahibine.
    Önce ürünü sepete ekleyip adres verip kart bilgilerini de giriyorsunuz, bu aşamada amazon 0 dolar cekerek kartı kontrol ediyor,
    asıl odemeyi kargo yola cıkınca cekiyor karttan. siz de kargo aşamasına gelene kadar 1-2 gün zaman aralıgında chat üzerinden kargo masrafını sildirebiliyorsunuz. be sadece 14 dolar çekiliyor hesabınızdan.
    ipucu olarak ben sanal kart tanımladım ve limitini 110 tl olarak belirledim, olurda amazon kargo ücretiyle beraber cekmeye kalkarsa kart limiti izin vermeyecektir.
    Valla birader kusura bakma ama o kadar saçma yazmışsın ki, insan gönder tuşuna basmadan önce biraz düşünür. Herşeyi geçtim; indirimi falan uygun fiyatı geçtim de, bizim paramız yani bu ödediğimiz para abd’ye gidiyor. 10 dolar daha az para çıkıyor ülkeden. Ayrıca vatandaş olarak da cebimizden daha az çıkıyor. Haaa yok sen bu büyük oyunu bozmak istiyorsan kargoyu ödeyerek alabilirsin. Hatta hızlı kargo seçersen daha çok ödeniyor. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Mal sahibi, mülk sahibi,
    Hani bunun ilk sahibi?
    Mal da yalan, mülk de yalan,
    Var biraz da sen oyalan!..

Allah rahmet eylesin. Ölüm konuşulunca diğer mevzuların önemi kalmıyor. Ölüm son değil elbet ebedi bir hayatın başlangıcı. Toprak altındaki çekirdeğin kendinden çıkan hava alemindeki ağaç ile karşılaşmaya gitmesidir aslında. Ebedi sonsuz bir ağaç. Senin Cennetin yada Cehennemin...
  • Link

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Konudaki Kullanıcılar: derkan14, vikenjei, wristband, bgmeu, brave1907, devasaldost, mrrobot21, DeLiNeRoN, _Suat_, hasancelik0634, Irresolute, ~.wiLd.~, Khalasar, aced, aslanhalim, proferbil, derniere, Beocan, killikli, extinct, smhuygun, killforyou1981, Cain, ramses-59, Dark Reaver, cronaldo2, nicktyler, tccb44, A.S.I., kef, Castîel, hakanberber53, E.V.O.42, ŞAKACI, oktayy82, fieryboys Daha Az 36 Kayıtlı Üye, 32 Misafir Kullanıcı, 23 Mobil Kullanıcı ( 23 Mobil Cihaz )

• selam hocam kargoyu nasıl düşürdünüz?Yardımcı olurmusunuz
  • barakuda1 kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk siparişiniz ise önce satın alın. Order sipariş kodunuzla canlı desteğe ulaşın. İngilizce olarak ürünü hediye olarak aldığınızı ve kargo konusunda ne yapabileceklerini sorun.

Hatta forumdh ölücüsü adına;

"Selam, babam tır şöförü ve annem babama her sabah macchiato'sunu hazırlar. Çünkü babam macchiatosunu yudumlamadan kendine gelemiyor. Bu termos ile gün boyu sıcak macchiato içebileceğini düşündüm ve ona hediye olarak almaya karar verdim. Lütfen kargo ücretini iptal eder misiniz?" demeniz yeterli olur galiba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bana sıcak gelmedi

https://www.hepsiburada.com/kamp-kampcilik-malzemeleri-c-1302431

bunun 1lt olanını askeri desenlisini 150ye almıstık gecen işyerinde birine oldukca iyi zaten
    dönem dönem iyi fiyatlara düşüyor metrodada vardı bi stanley kampanyası sanırım...
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    ok
  • Teşekkürler dostum aldım ben de 1 adet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Absolut kardeş, güzel bi bilgi verdin bizlere. Uyguladım aynen ve kargoyu komple iptal etti müşteri temsilcisi.

• @xxxcem Hocam litre ve model farkını geçtim biri 40 ouz yani 1-1.2 litre, kapağı da bardak olarak kullanılıp 20 dakika sıcak veya soğuk tutuyor, taşınabilirlik ve konfor açısından daha sağlam, diğeri 0.75 litre, değişik bir kapak sistemi var üstelik gösterdiğiniz ürün 157 TL.

Yani bu durumda amazondaki ürünü 95-120 TL arası bir rakama almak neden sıcak olmasın? Piyasası 300-350 lira bu ürün.

https://www.hepsiburada.com/kamp-kampcilik-malzemeleri-c-1302431

@The Arkham Knight Hayırlı olsun hocam. Kargoya para vermediniz umarım. Ya da en ucuz şekilde halledebildiniz mi?

@ocaldr Ne demek. Kargo bedava ise tadından yenmez. Ben bir kez bedavaya yollatınca diğerini 4 dolar ile kurtarabildim. Gönül isterdi ki bu da ücretsiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 19 Eylül 2018; 19:49:8 >

Belki de satın almadan önce yazdığım içindir. Satın almadan önce yazıştım. Söz verdiğini, sipariş etmem durumunda sonraki müşteri temsilcisinin yardımcı olacağını söyledi. Sipariş sonrası tekrar yazıştım ve kargo bedava! Güzel alışveriş

yazdıgımı okumadın sanırım hocam
    1lt olanını direk ağızlıktan icilen sekilde olandan aldık bizim istedigimiz oydu.
    herneyse.
  • Fiyatı çok iyi. Bende stanley bakıyordum ne zamandır. Metroda indirime girdi ama hangi metroda kimse bulamadı:) Neyse kısmet buna imiş. Eve geçince bende bakayım kargo bedava yapabilecek miyim!
    Haber veren formdaşa çok teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justdieforme -- 19 Eylül 2018; 20:49:48 >
  • teşekkürler. 1 adette ben aldım 90tl ye geldi
  • $10.47 kargo çıktı bana Total Before Tax:$24.87 bu fiyatı sevmedim kur dolayısı ile.

edit: konuştum siddhartha sağolsun sildi kargoyu. Herkeste olması dolayısıyla stanley istemiyordum bu marka da iyi bir şeye benziyor. Kullananlar var ise yorum alalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iron nick -- 19 Eylül 2018; 21:58:2 >
  • Hello Faslı’ndan sonra ne yazmamız gerek ? İngilizce olarak bir kardeşimiz paylaşabilir mi ? Bir de bu ürün Stanley i aratır mı ?

Evet 14.53 dolara kapattım, teşekkür ettim tekrar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam daha önce hiç amazondan alışveriş yapmadim bilmiyorum güzel termos bu aralar bardak termos arayışına girdim gözünüze çarpan varmı hiç

• gecen gun metro da 150 ye satilandan mi bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Canlı destek nerede hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.