Şimdi Ara

Tekrar başlayacağım , bir konuda fikir istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar, WoW a geri döneceğim fakat Rusya üzerinden yeni hesap açsam mı bilemedim. EU hesabımda dh(max) ,frost dk, mage vardı.Bunları feda edip yeni rus hesabı açsam mı ucuza yoksa EU hesabından devam mı etmeyeliyim fikirlerinizi bekliyorum.

• Karakterlerin full olması anlam taşımıyor shadowlandsle zaten yeni bir süreç başlamış olacak. Achler sorun değilse ve aylığı karşılaman zorsa denersin ru’yu (yasal olmadığını tekrar belirteyim). Onun dışında aylık sorun değilse hiç atraksiyona girme normal devam et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keisaku kullanıcısına yanıt
    Ne gibi yaptirimlar olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thiler

Ne gibi yaptirimlar olabilir
    Hesap kapatilmasi, blizzard in artik 8 sene sonra ruble fiyatini guncel kura cekmesi, region lock gelmesi gibi seyler mumkun.

Bir sey olacagini sanmiyorum ama. Sorun olursa ticketla cozulur her sey. En kotu wow oynarken rusyada yasiyordum simdi relokasyon oldum dersin.
  • Kaç levelda max charların bfa alıptamı maxlamıştın zor düşen yada çok uğraştığın binek pet vs yada shoptan aldığın bir daha alamam diyeceğin şeyler var mı? Uzun süre ach ve rep kastım çok uğraştım bir daha bunlarla uğraşamam diyormusun...

Eğer bu tür şeyler senin için önemli değişle rus acc tabiki mantıklı bir seçim çünkü en kötüsü aylık game time 50tl civarında shadowlands vs ek paketler euya göre oldukça ucuz o yüzden rus hesap hiç istemesen bile bir Türk oyuncu için bu oyunu oynamak için en ucuz yol...

Ama diyorsan ki ben oyunu oynayarak game time için gerekli goldu her zaman topluyorum hatta fazlasını bile çok rahat şekilde biriktirebiliyorum o zaman ben senin yerinde olsam rus hesapla felan uğraşmazdım. Ben ilk oyuna başladığımda bu kadar hızlı gold biriktirebileceğimi ek paketleri bile oyun içi goldla alabileceğimi bilseydim eu açar riske girmezdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CB1111 -- 21 Ağustos 2020; 9:58:41 >

• CB1111 C kullanıcısına yanıt
    BFA yı alıp oynamamıştım. Yaptıklarım legionda kaldı.Hesabı salsam koymaz ama wowdaki ekonomiyi güncel olarak bilmiyorum goldlar ne durumda bilmiyorum eğer gold kasılabilir düzeyde ilev kasıp gold kasmaya başlayabilirim dungeonlar ile ama dediğim gibi ekonomiye hakim değilim.
  • quote:

BFA yı alıp oynamamıştım. Yaptıklarım legionda kaldı.Hesabı salsam koymaz ama wowdaki ekonomiyi güncel olarak bilmiyorum goldlar ne durumda bilmiyorum eğer gold kasılabilir düzeyde ilev kasıp gold kasmaya başlayabilirim dungeonlar ile ama dediğim gibi ekonomiye hakim değilim.
    Şuan başlayacaksan gold kasmak şuan 2 gün öncesine nazaran aşırı zor duruma geldi legiondaki ve bfadaki skining gold spawnları nerf yedi meslekler zaten işe yaramıyor herble madenlerle kafaya koyarsan kasabilirsin ama zaten bfa yoksa uçmayı vs yi açana kadar 1 ayın geçer o zamana kadarda madenler çiçekler ne duruma düşer Allah bilir. Raw gold ile kasarsın desem en kötü 4-5 charın olması gerek ki güzel bir gold getirisi olsun. Shadowlands başlayınca girerim dersende herkes shadowlandsı oynarken sen bfa vs oynayıp lvl kasmayla uğraşacaksın geri kalacaksın elinde düzgün gold olmadığı içşn neslekleri vs öğrenip gold yapman zorlaşacak o yüzden birisine şuan başla yada başlama demek çok zor bir tercih...

• CB1111 C kullanıcısına yanıt
    O zaman rusya üzerinden wow complete alıp başlasam daha iyi içinde shadow + bfa var ve uçan mount veriyor işime yarar.Eski hesabı bırakıyım en mantıklısı bu olur gibi gözüküyor
  • quote:

O zaman rusya üzerinden wow complete alıp başlasam daha iyi içinde shadow + bfa var ve uçan mount veriyor işime yarar.Eski hesabı bırakıyım en mantıklısı bu olur gibi gözüküyor
    Uzun süre oynamayı düşünüyorsan arada belki 1 ay 2 ay ara verir sonra game time alıp başlarım yine diyorsan elbetteki rus hesap her türlü bizim için avantajlı...

Ama risklerinide göz ardı etmemen gerek... Legal bir şey değil çünkü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CB1111 -- 21 Ağustos 2020; 16:42:3 >
  • ben oyuna başlayalı 2. ayım dolacak, gold kasma olaylarını yavaş yavaş çözüyorum 2-3 günde 80-90k gold kastım. Token fiyatı 177k farmlamayı seviyorsan para her türlü kasılıyor öyle ya da böyle bence rus acc gereksiz forumda zaten game time ı 70-75 tl ye satıyorlar.
  • Türkiye'de oynarken Rus hesap açmak zaten illegal. Benim tavsiyem böyle bir topun altına girmemen ileride accountun senin için maddi ve manevi değerlendiğinde bununla ilgili büyük bir sorunla karşılabilir veyahut en kötüsü bundan ilgili bir ban yiyebilirsin. Olan emeğine ve parana olur :) Arkadaşların dediği gibi gold kasmak çok zor değil. ve 75 TL'den gametime satıyor benim gibi kullancılar. Eğer lazımsa PM atabilirsin. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: crooked

ben oyuna başlayalı 2. ayım dolacak, gold kasma olaylarını yavaş yavaş çözüyorum 2-3 günde 80-90k gold kastım. Token fiyatı 177k farmlamayı seviyorsan para her türlü kasılıyor öyle ya da böyle bence rus acc gereksiz forumda zaten game time ı 70-75 tl ye satıyorlar.
    Oyunda farm yapmasını biliyorsan 3 4 günde game time parasını çıkartıyorsun.Bende oyuna yeni başladım 9 gün oldu 0 dan 120 lvl yaptım hesabı ve şu anda 200k gold param var biraz fazla oynadım sadece
  • K3BL4 kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir yol izliyorsunuz farm yaparken açıklar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrilogy

Nasıl bir yol izliyorsunuz farm yaparken açıklar mısınız?
    Tabiki ben şöyle kasıyorum.Atal dazar da raw farming yapıyorum 30dakika gibi bir sürede 10 tane dungeon dönmüş oluyorum ve yaklaşık 6-6,5k para geliyor. Yani ordaki yaratıkların derisini alıyorum ve onunla bir item üretim satıcıya satıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

Tabiki ben şöyle kasıyorum.Atal dazar da raw farming yapıyorum 30dakika gibi bir sürede 10 tane dungeon dönmüş oluyorum ve yaklaşık 6-6,5k para geliyor. Yani ordaki yaratıkların derisini alıyorum ve onunla bir item üretim satıcıya satıyorum.

Alıntıları Göster
    Elde kalan tek skinng yöntemi bu zaten şuan ne yazıkki multibocxcılar sağolsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: crooked

ben oyuna başlayalı 2. ayım dolacak, gold kasma olaylarını yavaş yavaş çözüyorum 2-3 günde 80-90k gold kastım. Token fiyatı 177k farmlamayı seviyorsan para her türlü kasılıyor öyle ya da böyle bence rus acc gereksiz forumda zaten game time ı 70-75 tl ye satıyorlar.
    Rus acc ile kimseye bağlı kalmadan direk blizzin sitesinden 50tlye alıyorsun aylığı ama o yüzden insanlar rus acca yöneliyor keyfi fiyat yükselten insanlara bağlı kalmıyorlar bugun 177k diye sen 75tlye alıyorsun yarın 300k olduğunda token yine 75tlye alabileceğini düşünüyormusun gerçekten?

• K3BL4 kullanıcısına yanıt
    Döndüğümde deneyeceğim bu yöntemi çok teşekkür ederim.
  • quote:

Skinng ve lw yi rank atlatman gerekli unutma direk yaparsan çok az getirisi olur.

• quote:

Ben şu şekilde dönüyorum gayet temiz oluyor video kaydettim
  • Gametoken G kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle çok doğru

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.