Şimdi Ara

Teknoseyirden Hala Ryzen İncelemesi Olmaması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
3.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sebebi belli adamlar yalakalık yapmıyor tarafsız bir şekilde ürünü değerlendiriyor tabii firmaların istediği biz ürün gönderiyorsak reklam yapıp ürünü deli gibi övmeli bu olayda teknoseyirde yok iyikide yok onun için teknoseyir benim nezdimde en prestijli teknoloji haber ve inceleme kanalıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlara ürünü göndermiyolarsa neden incelesinler?

Cebinden para verip satın alacak değiller. Adamların tarzı belli; varsa bir eksik, bir yamuk çatır çatır söylüyorlar.

Yıkama yağlama yok yani...
  • Teknoseyir adamın dibidir.Donanımhaber gibi para için herşeyi yapan bir site değil.Bu site iyi para alsın çöp olan donanımı öyle süsler püslerki aklınız şaşar : )
  • Teknoseyir editörlerinden Murat abinin bu konu hakkında verdiği cevabı buraya koyuyorum. Yani Teknoseyir'in de AMD'nin de bu durumda bir suçu yok. İkinci partide ürün gönderilecekmiş. İnşallah bu işlemcinin Intel rakipleriyle durumlarını gösteren detaylı şöyle bir saatlik falan bir test videosu yayınlarlar.

Teknoseyirden Hala Ryzen İncelemesi Olmaması
  • Donanımhaber'in Ryzen testi bence sönük kaldı. Mesut ve özellikle de Erdi abi testte mutlaka olmalıydı ki onlar fuara gidince sanırım testin yetişmesi için test apar topar tamamlandı ve Burak abi tarafından sunuldu. Burak abinin bilgisayar vs. gibi ürün incelemeleri güzel ama bence işlemci, ekran kartı gibi donanımları Erdi ve Mesut abinin incelemesi daha iyi ki zaten GTX 1080Ti'ın incelemesini onlar yaptığı için çok doyurucu yarım saatlik iki video olmuştu.
  • İşlemci veya işlemciler ellerinde sanırım. Yakın zamanda video çıkar piyasaya.

https://www.instagram.com/p/BR58XfEhxlG/

Bu arada ben olayı kaçırdım sanırım Levent Pekcan bir hafta önce hangi videoda Ryzen hakkında bir şeyler söyledi? Pek takip etmiyorum aslında ama merak ettim.

• Kurt Knispel kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/7oJrGgTlPBc?t=47m28s
  • Ryzen gibi piyasaya bomba gibi giren işlemcileri incelemeden olmaz. Bu en çok intel fanboylarını sevindirir. Teknoseyirde yanlış yapmış olur bence
  • Gündem değerlendirmesinde Levent bey Barcelonadayken geldiğini bu nedenle teslim alamadıkları gibi birşeyler demişti. Sanırım esnaf gibi dükkanı kapatıp gidiyorlar. Ayrıca daha da gelmesin istemiyoruz gibi gereksiz trip yaparak gözümden düştü. Bu kadar insanın merakla beklediği konuda böyle tavır alması hiç yakışmadı. Ama i7 7700 lu küpü anlata anlata bitiremediler ve hâlâ anlatacaklarmış enteresan.

• quote:

Orijinalden alıntı: netfaruk

Gündem değerlendirmesinde Levent bey Barcelonadayken geldiğini bu nedenle teslim alamadıkları gibi birşeyler demişti. Sanırım esnaf gibi dükkanı kapatıp gidiyorlar. Ayrıca daha da gelmesin istemiyoruz gibi gereksiz trip yaparak gözümden düştü. Bu kadar insanın merakla beklediği konuda böyle tavır alması hiç yakışmadı. Ama i7 7700 lu küpü anlata anlata bitiremediler ve hâlâ anlatacaklarmış enteresan.

O videoyu atabilir misiniz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

quote:

Orijinalden alıntı: netfaruk

Gündem değerlendirmesinde Levent bey Barcelonadayken geldiğini bu nedenle teslim alamadıkları gibi birşeyler demişti. Sanırım esnaf gibi dükkanı kapatıp gidiyorlar. Ayrıca daha da gelmesin istemiyoruz gibi gereksiz trip yaparak gözümden düştü. Bu kadar insanın merakla beklediği konuda böyle tavır alması hiç yakışmadı. Ama i7 7700 lu küpü anlata anlata bitiremediler ve hâlâ anlatacaklarmış enteresan.

O videoyu atabilir misiniz hocam?

https://www.youtube.com/watch?v=7oJrGgTlPBc
    18.dkya bakabilirsiniz. Daha önceki gündem değerlendirmelerinde de yine ryzen rahatsızlığını belirtmişti ama şimdi hepsini arayıp bulamaya vaktim yok kendini araştırıp bulabilirisiniz.

• netfaruk N kullanıcısına yanıt
    Ürün ellerine gelmedi, gelse ofiste çalışan diğer insanlar var, onlar alırdı. Bu saatten sonrada gelmesin demeleride normal, ama yinede inceleyecekler. Güzel tarafı anakart yazılımları filan bu süreçte oturmuş olacak, inceleyen birçok firma apar topar inceledi.
  • Teknopat gibi inceledikleri her çöpü övüp insanlara bal kaymak gibi anlatmıyorlarda ondan adamlar iyiye iyi kötüye kötü diyor ee tabi markalarında işine gelmiyor bu durum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence intel'den rüşvet aldılar
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Aman hocam gizli kalsın :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TS yi uzun suredir takip ederim

Ama bir incelemede LP olmassa incelemede tat olmuyor.

Emeklerine saglik

• Yıkama yağmalama yapanlara, kusurları görmeyenlere inceleme ürünü yağıyor. En ufak kusuru dahi söyleyene inceleme örneği falan gitmiyor. ToT'a da gitmemişti, adam kendi cebinden para verip aldı da incelemeyi yaptı. Jay'e inceleme örneği geç geldi. Doğru düzgün ekran kartı da göndermiyorlar bu kişilere. Adamlar sosyal medyada isyan ediyor, millete 2 hafta önceden gönderiyorsun, bize çıktıktan 1 hafta sonra diye. FX döneminde de aynı şeyler olmuştu diye hatırlıyorum.
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle nereye baksam ne gelse övüyolar marka fark etmez ts'yi bekliyorum ona göre ryzenlere bakış açıma karar vercem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Yıkama yağmalama yapanlara, kusurları görmeyenlere inceleme ürünü yağıyor. En ufak kusuru dahi söyleyene inceleme örneği falan gitmiyor. ToT'a da gitmemişti, adam kendi cebinden para verip aldı da incelemeyi yaptı. Jay'e inceleme örneği geç geldi. Doğru düzgün ekran kartı da göndermiyorlar bu kişilere. Adamlar sosyal medyada isyan ediyor, millete 2 hafta önceden gönderiyorsun, bize çıktıktan 1 hafta sonra diye. FX döneminde de aynı şeyler olmuştu diye hatırlıyorum.

Ayıp ayıp, sizin kaprisiniz kime? Elric Amca'ya da 500 serisi Radeon gönderdiler. Gözüne dizine dursun.
  • Ürün göndermemiş amd , bence amd yanlış yaptı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.