Şimdi Ara

TeknoSeyir yeni versiyona geçti, beta yayında! (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
740
Cevap
29
Favori
36.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rentacar2

Bedavadan adamların reklamı yapılıyor,hayatlarında almadıkları hiti aldılar heralde üç günde Gün bey konuyu kaldırmalı bence.

Ne oldu kıskandın mı ? Adamların kanalı her ay milyon izlenme alıyordu, gittikçe artıyordu bu sayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Little big Metal -- 6 Mayıs 2014; 20:30:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

10 lirayı onlara.vereceğime arabama 10 liralık benzin koyar kendim istediğim telefonu elimle mağazada incelerim daha iyi.

bumudur...oradaki emege,iş gücüne,anlatıma,ugraşa karşılık 10 tl lik benzin ile avm de telefon kurcalamak... sizin incelemeden anladıgınız bumu..? çok yanlış bir yaklaşım...

Orası senin fikrin. Benim kanım bu yönde. Kimse Kimseye KARIŞAMAZ!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

Ya amma abartiniz ya ne para vercez buna sanki adamlar yazilim şirketi açıyor teknoloji haberleri her yerde var TTNET zaten soyuyor bide buna paramı vereceğiz zaten herşey vergi benzin 5 lira dışarı adımını atsan para anlamıyorum ya ben çok fakirin ya siz çok zenginsiniz

dışarıda arabanızı ayda sadece 15 dakika kullanmayıp teknoseyire 5tl veremem diyorsunuz yani..
    tabi haklısınız...
  • Türkiye normaldir. 2000 tllik telefeno olup kontoru olmayan mı dersin arabası olup benzin koyamayanı normal yani. 10 lira sigaraya verip 5 lira garibana yardım edemeyenlerde var ülkede. Aç ülke burası. ne atarsan yer bitirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAYKO

adamların çektiği bu videoyu belki tvler bile çekmemiştir. desteklenesi site.

+1 :)
  • kesinlikle destek için para yatırırım teknoseyire. Emeğe saygı duymak gerek! İnceleme işinde 10 numaralar. Alternatifleri yok! Diğerleri çok yapmacık geliyor... Mesut çevik abimiz de inceleme işinde fena değil gibi geldi izlediğim bir kaç videosunda ama LP 'nin tatlılığı hiç kimsede yok :D
  • Paralı üyelikmi öyle şeymi olur be hangi inceleme sitesinde paralı üyelik var her şeye para veriyoruz bide bunlar başladımı para istemeye halimiz yaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 6 Mayıs 2014; 20:39:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

Paralı üyelikmi öyle şeymi olur be hangi inceleme sitesinde paralı üyelik var her şeye para veriyoruz bide bunlar başladımı para istemeye halimiz yaman

videoyu izlediniz mi bilmiyorum. Yayın aynı şekilde devam edecek sadece destek olanlara plus üyelere ek hizmetler olacak. Ne bileyim buluşmalar, indirim çekleri , vsvs . Yayın aynen sürecek dendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Teknoseyir' e aynen şunları yazdım.

Sevgili Levent Pekcan, sevgili Murat Gamsız;

Aşağıda ki şu özellikler PLUS üyelere sunulsun ben varım.

1-) Aylık üyelik ücreti en fazla 5 lira olacak

2-) Plus üyeleri kesinlikle ama kesinlikle bir tane bile reklam görmeyecek

3-) Plus üyeler normal üyelerden çok daha fazla içeriğe erişebilir olacak. Özellikle, onlar için hazırlanmış paha biçilemez özel inceleme videoları olacak

4-) Ben Playstation Network (PSN), Twitch ve WhatsApp dışında hiç bir sosyal ağ kullanmıyorum. Özellikle de Facebook ve Twitter' a ayar oluyorum. Ben bir Plus üyesi olarak yeni teknoseyir' e site den alabileceğim kullanıcı adı şifremle bağlanmak isterim. Forumlar da ki gibi bir şey olmalı, yani kullanıcı adı ve şifre ile mümkünse cep telefonu onayı ile siteye üye olup, yorumlarımı, kullanıcı adım ile yapmalıyım. Facebook ve Twitter' a hayatta üye olmam. Dolayısıyla da plus da olmam.

5-) Cep telefonu onayıyla üyelik bence çok iyi bir sistem, seviyesiz davranıp ortamın kalitesini düşürüp uzaklaştırma cezası alanlar, yeni kullanıcı açıp 2 dakika sonra yeniden giriş yapamıyorlar. Daha ciddi bir ortam oluyor. Donanımhaber de bu sisteme geçilmesi için ciddi baskı var ve şuan sadece donanımhaber ikinci el bölümünde ürün satarken cep telefonu onaylı kullanıcı gerekiyor.

6-) Eğer, cep telefonu onaylı (sms onaylı) üyelik sistemi olursa, teknoseyir de güven verici sağlam bir ikinci el bölümü de yaparız. Donanımhaber ikinci el bölümü şuan türünün tek örneği ve benim vazgeçilmezlerim arasında, kimseye komisyon vermeden ürün alıp satabiliyorum. Özellikle de konsol aksesuarları ve konsol oyunları bölümü çok canlı

7-) Tabi ikinci el bölümü olursa, üyenin yanında satışlarından dolayı aldığı referanslar ve alışveriş den sonra aldığı yorumlar kısmı mutlaka olmalı. Bu devir de Top Seller satıcı olmak kolay değil. :)

İnşallah bunlar bir an önce olur. Özellikle ilk dört madde benim için çok önemli, hatta şöyle söyleyeyim, ilk 6 ay sistemi oturtmanız için, video azlığını ve hatalarınızı sineye çekerek gözüm kapalı aylık 5 TL öderim.

Eğer 6 ay içinde PLUS üyelerini gerçekten avantajlı şekle getirmeyi başarırsanız, size ürününü veren büyük firmaların ürün incelemelerinde bile dobra dobra yorumlar yaparsanız ve sitenin yeni hali kullanışlı modern bir hal almış olursa, ödemelerimi 4 aylık peşin olarak yaparım. 20TL öder 4 ay girerim, 20TL öder 4 ay girerim, böyle böyle devam ederim.

Bu arada, sitenin yazım hataları denetim mekanizması çok kötü çalışıyor. Yanlış yazılan, imla hatası yapılan hiç bir kelimeyi cümleyi tespit edemiyor. Buna bir el atın derim.

Emek verip hazırladığınız videolarınızı da kendi sunucularınızda saklamanızı tavsiye ederim. Youtube' a güven olmaz. Bugün var yarın yok.

"Paha biçilemez özel inceleme videoları " Buna güldüm işte.

• Mesut çevikten kat kat iyiler destek olurum

• Sadece tüketiciyi düşünen, tüketicinin çıkarından başka hiçbir önceliği olmayan bir yapı, ancak tüketicinin çabasıyla mevcut olabilir, ayakta durabilir. Bundan sebep Teknoseyir'in varlığını devam ettirmek için paralı üyelik sistemini gündemine almasından daha doğal bir şey olamaz. Teknoseyir'in bu formata geçmesi nasıl bir elzem ise, benim de destek vereceğim elzemdir. Donanımhaber tüketicinin sevgisine veya saygısına ihtiyaç duymuyor. Eski bir kurum ve muazzam bir üye sayısı var. Zamanında benim de özellikle SSD konusundaki birikime ciddi katkılar yaptığım bu arenaya artık bir artı değer sunmuyorum. Çünkü burada defalarca belirttim, Donanımhaber'in özellikle de General Mobile rezilliğinden sonra ben bu forumda ancak kullanıcı incelemelerine güvenirim. Forum yönetiminde olup da çoktan editör grubuna alınmayı hak eden ve bana göre sitedeki tartışılmaz düzeyde en iyi incelemeleri yapan ONETREEHILL'i ve yine mütevazı kişiliğine ve bilgisine çok güvendiğim Erdi dışında hiçbir editör veya yönetici, inceleme konusunda bu iki arkadaşın yanından bile geçemezler. Teknoseyir'in haftalık gündem değerlendirmesi, haftada bir, bazen 1 bazen 2 saate yakın sohbeti ile, donanımhaber'deki anasayfa haberlerinden daha fazla gündemi kulaklarımıza taşırken üstüne işin gurmelerinin tüketici gözünden ilgili haberin ne anlama gelmesi gerektiğini de belirtiyor. Şimdi Teknoseyir'deki sohbetin içeriği, üslubu ile 2'si bir arada programındaki Talha'yı yan yana koyduğumda ve tarttığımda Teknoseyir'in daha dar bir içeriğe sahip görünse de (sadece 3 yaşında) benim açımdan son 1 yıldır daha fazla tercih edilmesinin sebeplerinden biri de ortaya çıkar. Ha burada aktif miyim evet. Ama bir süre sonra pılımı pırtımı toplayıp Teknoseyir'e geçeceğim aşikar...

Bu benim görüşümdür, benimle benzer - ortak görüşe sahip olan arkadaşlar vardır - yoktur bunlar ayrı konu... Donanımhaber başkadır Teknoseyir başka. İki kurum da hayatımdadır ama Teknoseyir birçok açıdan gözümde donanımhaberden daha kalitelidir. Tekrar söylüyorum, içeriği dar olsa bile...

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanerşen

quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Öncelikle, teknoseyir kapanmıyor, şu başlığı bir değiştirin. Teknoseyir kapanıyor dedikodusunu yaparak teknoseyir' e en büyük kötülüğü sizler yapıyorsunuz. Teknoseyir kapanmamak için bir model geliştirmiş ve Türkiye de ilk kez denenecek bu modelin haberi vermişler, bu model başarılı olarak devam etmezse kepenkleri kapatacaklar.

Levent Pekcan' ın konuşma tarzından, bakışlarından, mimiklerinden, kafa hareketlerinden anladığım;

Taraflı yayın yapmadık diye bize ürününü vermeyen firmaların tek tek ..... ........z. Çıktığımız bu yolda sizin desteğinize ihtiyacımız var, aksi taktirde bunun gerçekleşmesi mümkün değil.

Levent Pekcan ve Murat Gamsız sonuna kadar haklı, bir firmanın ürününün olumsuz bir yanı varsa ve bu olumsuz yanını incelemelerinde dile germeye kalkarsan, bu sektörde işin çok zor. Özellikle telefon firmaları Türkiye teknoloji basınında kartel oluşturmuş durumda, burunlarından kıl aldırmıyorlar.

Teknoseyir' in çıktığı bu yolda asıl iş biz takipçilere düşüyor, ya Türkiye de ki teknoloji basınının bizlerin lehine objektif yorum yapacak şekilde değişmesine sağlayacağız yada bu basının, teknoloji şirketlerinin kapısında ne olur ürününüzü verin diye yalvarmasına seyirci kalacağız.

Ondan sonra, bir telefon alınca, ama bu telefon da şu kronik sorun varmış, o kadar inceleme yapıldı kimse bundan bahsetmedi demeyin.

Teknoseyir' e destek olarak bu kirli düzeni ya bizler değiştireceğiz yada teknoseyir' e bir kuruş para ödemeyerek, böyle tarafsız yorum yapan bir teknoloji sitesinin yok olup gitmesine seyirci olacağız.

Teknoseyir çalışanları hiç bir firmanın köpeği olmadılar, en azından bunu bize ispatladılar. Adamın malının kötü yanlarını da iyi yanlarını da açık açık söylüyorlar, o yüzden sektör, teknoseyir' in fişini çekti, kalemini kırdı. Bundan sonra bizler destek olursak ayakta kalacaklar, olmazsak eriyip, yok olup gidecekler.

Türkiye de, ürününü incelediği firmayı pof pof lamadan, yalakalık yapmadan, objektif olarak iyiyse iyi, kötüyse kötü diyen delikanlı bir teknoloji inceleme sitesi istiyorsak, her şey bize bağlı

İşin özü budur arkadaşlar

@Resul Sever

sen de tarafsız değilsin ki. konsol marka fanlığı yapıyosun.
    ihtiyaç kullanım amacını göz önünde bulundurmuyosun.
    gta 5 in pc ye duyurulmamasına seviniyosun
    pc de korsan kullanımın çok olduğunu bilip konsolda cfw, jtag olduğunu söylemiyorsun yalan mı?

Katılıyorum bu arkadaş hep konsol fanlığı yapıp pcye sürekli saçma sebeplernen çamur atıyor ama siyaset konusunda olduça tarafsız o konuda çok mantıklı yorumlar yazıyor

• Murat gamsız kendi açıklamsıdır aylık ücret 5 tlnin üzerinde olucak

Murat Gamsız: 5 Lira olmasını biz de isterdik ama yarısı devlete gidince 2.5 TL kalıyor. 10.000 kişi bulabileceğimizi sanmıyoruz :)
  • Murat ve Levent abi eve gelip format atacaklarmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

quote:

Orijinalden alıntı: Michu

Örnek verebilir misin amatörce inceleme yaptıkları kısmına?Yayına sıcaklık falan katma gibi ekstra bir çabada olduklarını düşünmüyorum hepsi güzel adamlar zaten belli değil mi?

Siz sormadınız ama öncelikle şunu belirteyim; hiçbiri benim babamın malı değil, arkadaşlarımda değil, ortaklarım hiç değil. Ki ben sürekli incelemeler takip eden birisi de değilim. Lakin izlediğim 20-30 tane inceleme varsa bana hepsi amatörce geldi. Adamlar amatör demiyorum. Şüphesiz ki yılda bizim elimize geçen teklonojik ürünlerin 100 belki de 100 katı geçiyor adamların ellerine ve bu sektörün içindeler. Bilgilerini tartışmam. Fakat sunum şekilleri kelimenin tek anlamı ile berbat. İşi az biraz bilen adam için bir anlam ifade etmiyorlar. Sanki inden çıkmış bir insana teknolojik ürün tanıtır gibi tanıtıyorlar/inceliyorlar. Şahsım adına teknoloji dünyasına teğet geçmiş bir kişi olarak izlediğim videolarda bu da neymiş/öğrendiğim iyi oldu vs dediğim birşeye de rastlamadım. Bir incelemede bence olması gereken bir faktör bu.

doğru diyorsun işten çıkmış gibi anlatıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

quote:

Orijinalden alıntı: Michu

Örnek verebilir misin amatörce inceleme yaptıkları kısmına?Yayına sıcaklık falan katma gibi ekstra bir çabada olduklarını düşünmüyorum hepsi güzel adamlar zaten belli değil mi?

Siz sormadınız ama öncelikle şunu belirteyim; hiçbiri benim babamın malı değil, arkadaşlarımda değil, ortaklarım hiç değil. Ki ben sürekli incelemeler takip eden birisi de değilim. Lakin izlediğim 20-30 tane inceleme varsa bana hepsi amatörce geldi. Adamlar amatör demiyorum. Şüphesiz ki yılda bizim elimize geçen teklonojik ürünlerin 100 belki de 100 katı geçiyor adamların ellerine ve bu sektörün içindeler. Bilgilerini tartışmam. Fakat sunum şekilleri kelimenin tek anlamı ile berbat. İşi az biraz bilen adam için bir anlam ifade etmiyorlar. Sanki inden çıkmış bir insana teknolojik ürün tanıtır gibi tanıtıyorlar/inceliyorlar. Şahsım adına teknoloji dünyasına teğet geçmiş bir kişi olarak izlediğim videolarda bu da neymiş/öğrendiğim iyi oldu vs dediğim birşeye de rastlamadım. Bir incelemede bence olması gereken bir faktör bu.

daha iyi tanıtmak amacıyla tabi amatörce tanıtıcak.bilmeyen bilgilenicek,bilende inceliycek.olay bu sen nerdesin birader.Hiçbiri babamın kardeşi değil kardeşimde değil .unutma sende değilsin ama sana video çekiyor adam

• bu devirde böyle samimi insanlar bulmak çok zor . inşallah her şey daha güzel olur.
  • olamaz
  • TeknoSeyir IN
    Donanimhaber OUT
  • plus üyelik açsınlar ilk alanlardan olurum. gayet güzel faydalı incelemeleri var fakat yorumlarda da yazardım hep şöyle yapıyorlar ki cihazı alıp masaya koyup hep yorum yapıyorlar. alıp cihazı kullanıp bak şöyle de kullanılıyor demiyorlar. mesela telefon incelemelerini koy telefonu masaya ayarla kamerayı kullana kullana anlat yani. yinede takip ettiğim yorumlarına değer verdiğim 2 kişi var orada, umarım devam ederler bu editörlük işine ve incelemeler gelir bol bol
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.