Şimdi Ara

TeknoSeyir Plus Kullananlar Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
4.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 yıllık DH kayıtlı kullanıcısıyım 5 yıldır da Ts takipcisiyim ikisininde yeri ayrıdır bende ( İkisinde de kullanıcı ismim aynı :) ) iki sitede gereksiz değil bence ikisinde de gerekli bilgileri bulmuşumdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

Acaba dh böyle sisteme geçse ne olur
    DH ye 5 kuruş vermeyiz burası ölücüler diyarı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsin yemek yicem

Teşekkür ederim. Gereksizmiş

Alıntıları Göster
    maksat destek olmak.

teknoseyir özellikle ürün tanıtımlarında iyiye iyi kötüye kötü diyor. bazı platformlar gibi reklam için dandik ürünleri iyiymiş gibi tanıtmıyor.

o yüzden ben seviyorum, destek olmayı da düşünüyorum. ama tabi tercih meselesi.

• Plus üyelik ile ilgili bağlantı nerede

• Abba sever kullanıcısına yanıt
    Tıkla hocam
  • imrattata kullanıcısına yanıt
    Seni eklemiyorum
  • Teknoseyir teknoseyir olmadan önce, PcLabs zamanından beri takip ediyorum. Bende yeri çok ayrıdır. Beni de kulübe ekleyin :)
  • Beni de ekleyebilirsiniz.
  • 1000 kişi plus üyesi olmuş 15 tl den *1000 en az 15 bin tl para eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

1000 kişi plus üyesi olmuş 15 tl den *1000 en az 15 bin tl para eder
    En son 720 kişi demişlerdi. Ayrıca vergiler komisyonlar aradan çıkınca 10 lira kaldığını da söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi protego -- 23 Nisan 2018; 20:51:10 >
  • Yarın bende üye olacağım. DH haricinde takip ettiğim ender teknoloji portallarından.
  • Dh plus üyeliği bekliyoruz

• protego P kullanıcısına yanıt
    soulmy kullanıcısına yanıt
    Eklendiniz arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CVenturas -- 23 Nisan 2018; 23:26:23 >
  • Kendilerini çok takdir ederim. Muhteşem bi iş ahlakına sahipler. Maddi özgürlüğümü elime alınca kesinlikle plus üyelik kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

Tıkla hocam
    Çok teşekkür ederim dostum.

• ekleyin lütfen
  • 3 aylık plus ile ben de katıldım. Özgür teknoloji basını

• arkadşalar kim ne derse desin fiyat aşırı çok fazla tamam desteğe ihtiyaçları var anlarım gerçekten kuponlar verirler anlarım onun dışında reklamsız olur onuda anlarım ama ben aylık apple music üyeliğime 10 tl veriyorum içinde zibilyon tane dinleyemeyecğim kadar müzik çıkıyor tamam kıyas yapmak doğru değil apayrı platformlar ama 15 tl çok fazla para
  • Konungariket Sverige kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç para vermek istiyorsun sen? 10 lira mı? 5 lira mı? kaç lira?

5 lira verince 2 lira kalıyormuş vergilerden. 10 liradan da 6 lira falan.

Aylık kaç bağış yapmak istiyorsan söyle üstünü de ben tamamlayayım diyeceğim ukalalık olacak.

Eğer Aylık 15 lira çoksa sizin için 2 ayda 1 alırsınız, 3 ayda 1 alırsınız, hepi topu bi sigara parası aylık. Ne çok büyütüldü ya.
  • 1 paket sigara parasına, 3 bardak çay parasına millet ne çok dır dır yaptı inanamıyorum ya... 15 tl ya 15 tl... Yıllık alırsanız 10 tl ye geliyor. İnsanda biraz utanma olur ya.

Az evvel 1 pringles 1 su 1 de ekmek aldım eve geldim 11.25 verdim ... Alayı bitti gitti 20 dakika içinde.

Ben bu adamları pclabs döneminden beri tanıyorum, darkhardware döneminden beri tanıyorum, eğer bu işi bırakırlarsa nasıl bir kayıp olacağını o zaman anlarsınız.

Boyalı paralı basın almış başını gidiyor, rezil rüsfa ürünlere ezberlenmiş methiyeler dizenler almış başını gidiyor, tecrübesi, bilgi birikimi olmayan veletlerin milyonluk youtube abonelikleri ve bu aboneliklere güvenip ürünler konusunda ileri geri sallama muhabbetleri almış başını gidiyor...

Bu kadar temiz, dürüst, samimi iş yapan başka bir mecra yok, net ! Bunu da dh altında yazıyorum söylüyorum. Bu basını 18 yıldır takip ediyorum.

Dh'nin ilk dönemleri - şu anki forumu ve TS'nin şu anki hali kadar değerli mecralar yok ! Hani az falan demeyeceğim bildiğin yok ! yok !

15 tl ye biri diyor öğrenci çıksın, biri diyor 3 tl olmalıydı, biri diyor karşılığında ne verecekler, biri diyor şöyle olmalı böyle olmalı, şunları vermeli bunları vermeli... Tekine yazdım "karını da ***** mi ?" diye sonra kendimden utandım sildim ...

3.5-4 dolar para ya... 15 tl dediğin para mı ya bugün ? Her 3 kişiden 2 si sigara içiyor bu memlekette, o paraya kimsenin laf etme hakkı yok eğer o adamların videolarını izliyor, içeriklerinden yararlanıyor, yıllardır takip ediyorlarsa.

Almayacaksan alma da kalkıp burada kuruş hesabı yapmak nedir nasıl bir sefillik zavallılıktır, yüz olur biraz insanda, bari ağzını açma !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 24 Nisan 2018; 21:40:39 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.