Şimdi Ara

Teknosada peluşlar YANIYOR.... (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
14
Favori
38.981
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim ürünler tedarik ediliyor durumunda hala , üzerinde de teslim alan diye adım yazıyor .

Bunlar simde iptal mi , kargoya verildi mi , yoksa hala tedarik sürecinde mi ? Bu nasıl bir sitedir ya .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 20 Ocak 2018; 11:49:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metrekare kullanıcısına yanıt
    3 GUN AYNI durumdaydı bu sabah kargolanmıs
  • teote kullanıcısına yanıt
    Benimde 2 gündür falan böyle, haftaya kargolanir inşallah.

• 13 ünde verdiğim 3 üründen 2 si dağıtımda.

Kargo mesaj attı 23!ünde teslim edecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonM -- 20 Ocak 2018; 17:49:59 >
  • Geçen cumartesi 8 sipariş verdim. 2si geldi. Diğerlerinin akıbeti belli değil. İlk defa böyle dandik satıcı gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alonso35 -- 20 Ocak 2018; 13:55:25 >
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz 3 urun icin tek fatura kesmisler. Ama diger urune dair ne iptal nede iade soz konusu degil. Bakalim ne olacak. Ugrastiracaklar mi bizi

Birde 6 bin TL tutarinda 4 parca urun olan faturayi maile gondermisler alici kismi ise "Bakanliklar Kizilay Cankaya".

• Bugün mağazadaydım, bu adamların ellerinde bir dünya peluş var hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metrekare

Benim ürünler tedarik ediliyor durumunda hala , üzerinde de teslim alan diye adım yazıyor .

Bunlar simde iptal mi , kargoya verildi mi , yoksa hala tedarik sürecinde mi ? Bu nasıl bir sitedir ya .

Benimki de ayni durumda
  • Metrekare kullanıcısına yanıt
    2 gündür aynen sizin ki gibiydi bugün değişmiş kargo dağıtımda diyor kargo takip numarası da var bilginize
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Baktım şimdi benimkiler hala aynı durumda, geçen hafta pazar sipariş vermiştim . Siz ne zaman verdiniz .

• Bende pazar sabahı almıştım 4adet küçük boy winnie piglet tigger eeyore tedarik sürecinde diyor teslim alan kısmında adım ve adım yazıyor😀 aradım hepsi merkez depoda Pazartesi’den itibaren yollanır dedi kadın

• geçen hafta cts verdim 2 adet sipariş.bugün kargolanmış şükür.
  • Geçen pazar aldım hala kargo yok.
  • Teknosada peluşlar YANIYOR....

İlk siparişim tek parça mağazadan teslimat, diğer ikisi birkaç parça ürün ile kargo ücretinin her zaman 2,5₺ olduğunu fark etmem sonrasında evime teslimat olarak sipariş verdim. Uygulamada siparişler için Tedarik Ediliyor, sitede ise Teslim Alan İsmim İsmim, durum Tedarik Ediliyor yazmakta.

• 13unde sıparıs vermıstım bugun kargolanmıs Kocaelinden gelmıs kargo ne alaka ıse.
    hafta ıcı elımde olur bakalım 2 ürünüde 2 paket yapmsılar 2 farklı takıp numaras geldı
  • gecen cumartesi verdim siparisi. 1 hafta gecti hala tedarik ediliyor
  • 8 gün oldu. Hala tedarik sürecinde. Altından kalkamayacağınız kampanya yapmayın ya. Aliexpressden alsam daha çabuk gelir be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 21 Ocak 2018; 3:36:58 >
  • 14 Ocak da verdım halen beklemekteyım tedarık surecı dıo halen 3 kere aradım cok yogunuz arkadaslarımız calısıyo falan fılan bu haftada beklerım olmadı iptal ederız teknosa nın adına yakısmayan bır olay keske sure belırtselerdı en azından bılgımız olurdu.
  • 13 unde aldigim 2 urunu kargoya vermisler sonunda
  • D&R rezaleti vardı geçen yıl böyle oyuncak figürleri yollamadılar sonra toplu şikayet edince hediye çeki yolladılar falan ona gidicek gibi sonu 7 tane pelusumu istiyorum 14 şubata yetişsin

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.