Şimdi Ara

Teknosada peluşlar YANIYOR.... (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
14
Favori
38.979
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hangi gün saat kaçta almıştınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

hangi gün saat kaçta almıştınız?

13.01.2018 01:33:35
  • benim 2 farklı siparişte toplam 10 adet üründen 7 adedi geldi.3 adet gelmedi bugün aradım sistemde güncelleme var dediler.kredi kartıma iade edilen bir tutar yok ... ancak faturalarda gelmeyen ürünlerin detaylarıda yok.telefonda bayan bana farklı yerlerden gelebilir ürünler belki ondan eksik gönderilmiştir dedi.anlamadım %90 iade edecekler ancak bakacağız bakalım...hayırlısı.

edit:gelen faturalarda en altta iade bölümü var o bölümlerde boş acaba bir şekilde tedarik mi edecekler ? anlayamadım.benim durumumda olan var mıdır arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cntzlm -- 19 Ocak 2018; 13:26:29 >
  • iade ediyoruz derseler başvuru yapacak mıyız toplu olarak?
  • 6 gün geçmiş. İki ürünüm de tedarik ediliyor yazıyor hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 gün önce verdiğim siparişler hala tedarik aşamasında. Başvuru yapacaksak organize olalım.
  • 4 parça ürün geldi, sonuncusuda yolda. Pazar günü sipariş vermiştim. Daha önceki siparişim oluşmadığı için dün para iadesi yaptılar. Bugün arayıp 3 gün içinde para iadesi yapılacaktır dediler.
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    hocam yolda olan şuan benim ürünler gibi bir süre kargoda gibi durumda mı göründü ? ürünlerle gelen faturanızda iade kısmı boş muydu ?
  • Bugun aradim 13ünde vermıstim 5 iş günü bugun sonlanıyor cınku

Konustum aciliyetini bildirdigini slledi satista oldugunu gördüm bde aldıgım ürünlerin o yüzden bu aksamaa kadar beklerim yoksa yarın bayagi axarlayici birsekılde konusacagim firma ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    Hocam farklı şehirlerden stok kontrolü yapmak bu kadar zor mu hocam posta güvercini ile mi haberleşiyorlar?
    Paraya yatma konusunda şöyle demek istedim hani iadeyi geciktirirler falan diye.Hem de heveslenmiştim tiggerları görünce insan bi an önce kargosu ulaşsın istiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cntzlm

hocam yolda olan şuan benim ürünler gibi bir süre kargoda gibi durumda mı göründü ? ürünlerle gelen faturanızda iade kısmı boş muydu ?

Dün kargoda gözüktü, takip no vardı, bugün geldi. Gelmeyenin Durum: Teslim edildi. Gözüküyor takip no yok. Fatura iade kısmı boş. Dikkatimi söyle birşey çekti. Küçük boy Eeyore'in üst kısmı pamuk alt kısmında hap gibi birşeyler var sanki.Biraz tırstım. Herkeste böyle mi ? Başımıza bir iş gelmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 19 Ocak 2018; 17:3:44 >
  • Teknosada peluşlar YANIYOR....

• quote:

Orijinalden alıntı: radagasty

Hocam farklı şehirlerden stok kontrolü yapmak bu kadar zor mu hocam posta güvercini ile mi haberleşiyorlar?
    Paraya yatma konusunda şöyle demek istedim hani iadeyi geciktirirler falan diye.Hem de heveslenmiştim tiggerları görünce insan bi an önce kargosu ulaşsın istiyor

Database'leri ve data kontrolleri ile alakalı hocam biraz da. Hem yazılımcı olmam hemde mağazacılık sektöründe çalıştığım için bu konular da bilgim var. Ama Teknosa'nın sistemleri nasıl hiç bir fikrim yok. Zaten çok basit bir olay aslında ama bunlar karmaşık hale getiriyorlar.

İade konusu şaibeli. Firmadan firmaya değişiyor hocam. Parayı her türlü iade alırız gibime geliyor ama süreç ne kadar sürer onu bilemeyeceğim :)

Şu kargolar teslim edilse de bir an önce bizde teknik kısımlardan kurtulsak

• Ben de topu topu iki parça ürün spariş geçtim,tabi hala piyasada gelip gelmemesi de çok umrumda değil.Koskoca büyük şirket zannettiğimiz bir mağaza zinciri işleri bu kadar rezalet şekilde yürütmesi şaırtıcı.Yıl 2000 değil ki.
  • Sert bir mailden sonra kargoya çıkmış

• Hocam ne yazdınız biz de yazalım aynı tarzda bunların başka dilden anlayacağı yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • radagasty R kullanıcısına yanıt
    Siparişim 5 gündür tedarik edilecek sözde. Neyin peşindesiniz, nereye kadar sürecek gibi bir şeydi göremiyorum ne attıgımı

• cntzlm kullanıcısına yanıt
    Benim 2 taneydi 2 side ayri yerden kargolandi sorun yok bekleyin iptal olsa mesaj gelir

• Benim ürünler de kargoya teslim edilmiş.

Sipariş tarihi 13.01.2018 17.41

4 parça ürün sipariş etmiştim. 3 parça ürünün kargo takip numarası var birinin durumu "kargoda" yazıyor ama kargo takip numarası yok. Diğer 3'ünün kargo takip numarası aynı. Umarım kargo takip numarası girilmeyen üründe diğerlerinin içersindedir. Ki büyük ihtimal öyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Benim ürünler de kargoya teslim edilmiş.

Sipariş tarihi 13.01.2018 17.41

4 parça ürün sipariş etmiştim. 3 parça ürünün kargo takip numarası var birinin durumu "kargoda" yazıyor ama kargo takip numarası yok. Diğer 3'ünün kargo takip numarası aynı. Umarım kargo takip numarası girilmeyen üründe diğerlerinin içersindedir. Ki büyük ihtimal öyledir.

Yok hocam "Kargo Dağıtımda" veya "Teslim edildi" yazanlar yolda. "Kargoda" yazanlar kesinlikle gönderilmeyenler. Mail hesabınıza iade mesajı gelmiştir "Kargoda" yazan ürünle ilgili.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.