Şimdi Ara

Teknosada peluşlar YANIYOR.... (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
14
Favori
38.968
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben cumartesi verdim fakat tedarik edilemediği için iptal ettiler. Müşteri hizmetleri de ikisinde hazırlandı gönderildi dedi. Kimsenin kimseden haberi yok değişik bir firma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: insaatmüh.

Ben cumartesi verdim fakat tedarik edilemediği için iptal ettiler. Müşteri hizmetleri de ikisinde hazırlandı gönderildi dedi. Kimsenin kimseden haberi yok değişik bir firma.

Ne yaptıkları belli değil. Yeni kurulan e-ticaret sitelerinde bile bu kadar amatörlük yok. Benimki gönderildi yazıyor ama iptal olursa şaşırmam.
  • insaatmüh. İ kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi olay ya aynı zamanda aynı oyuncağı sipariş vermişiz ve sizinkini göndermişler.Ne biçim iş yapıyorlar anlamak güç 4-5 gündür nereden tedarik ediyorlar anlayamıyorum.Her neyse siz güle güle kullanın biz de beklemeye devam edelim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13ünde sipariş verdim hâlâ tedarik edilecek. İlla arayıp ağızlarına edeceksin

• Aynı durumdayım üstelik ürünler hala satışta, 13ünden beri sözde tedarik ediliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

aynısı bide teslim alan: isim isim yazıyor iki kere ismimi yazmışlar:D

+1 tam sacmaladilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

aynısı bide teslim alan: isim isim yazıyor iki kere ismimi yazmışlar:D

teslim alan bende de iki kez isim var hocam

Eeyore iptal demişlerdi kargoda diyor, nemo için de kargo dağıtımda diyo... E şimdi Eeyore iptal edildiyse kargoda ne alaka? Ve iptal edildi ise param neden gelmedi? Diyelim iptal edilmedi o zaman neden iki farklı yazı çıkıyor

edit: nemoda kargom nerede kısmı çıkarken Eeyore'da yok. Demek ki beraber gelmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jizzy Quuatily -- 18 Ocak 2018; 21:43:16 >

• 6 Pelüş aldım 96 lira ödedim siparişiniz iptal diye mail geldi 16,5 TL 1 Pelüş ücreti iade edilmiş. Hepsi iptal demişlerdi. İşin ilginç tarafı 6 Pelüş ya kargoya verildi yazıyor. Beynim sulandı

• Bu ne tezatlıktır yahu?

"Tedarik ediliyor" diyor ama bir yandan da kargoyu teslim etmiş görünüyorlar

Günlerdir tedarik edilmesini bekle adamlar gelsin bizden habersiz bize kargoyu teslim etsinler

Teknosada peluşlar YANIYOR....

• Cumartesi gece aldıklarım bugün ulaştı ups kargo ile. Teknosanın sitesinde teslim edildi yazıyorsa ups kargoya teslim edilmiştir yada edilecektir. Sonra iş ups de. 2 tanesini iptal etmişler.
  • MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    Hocam ben uygulamadan baktığımda tedarik ediliyor görünüyordu ama sizden sonra siteden baktım ve sizinki gibi göründü .Bunu üstelemenin bi yolu yok mudur ne mail geliyor ne iade ediyorlar ne de gönderiyorlar.Bu gidişle paraların üstüne yatarsalar hiç şaşırmam.

• 13ünden beri tedarikte diyor siteleri açılmıyor iptal edilmese bari..

• quote:

Orijinalden alıntı: radagasty

Hocam ben uygulamadan baktığımda tedarik ediliyor görünüyordu ama sizden sonra siteden baktım ve sizinki gibi göründü .Bunu üstelemenin bi yolu yok mudur ne mail geliyor ne iade ediyorlar ne de gönderiyorlar.Bu gidişle paraların üstüne yatarsalar hiç şaşırmam.

Tahminim bu zamana kadar tedarik ediliyor statüsünde kaldığına göre farklı şehirlerden stok kontrolü yapıp göndereceklerdir.

Bir kaç sayfa öncesinde bir kaç arkadaşında statüleri bu şekilde kalmış ve ürünleri gönderilmişti. Tabii burası Teknosa, iptaller de olabilir onu bilemeyiz ama temennimiz hepimizin siparişlerinin gelmesi yönünde :)

Bir pcdepo.com gazisi olarak paraya yatmaları o kadar kolay değil hocam sen merak etme :) İşin içinde bankalar(kredi kartı) olunca öyle kolayına para üstüne yatamazlar. Bankalar adamın/firmanın ciğerini söker

• Stith almıştım 1 adet bugün elime ulaştı

• Hadi bakalim teknosa peluş magdurlari konumuza bekleriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 3 alımım da Teknosa mağazasına ulaşmış. 2 adet Eeyore peluşundan ve 1 adet de Maui peluşundan almıştım.

Ekleme: Teslim aldım sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 19 Ocak 2018; 10:27:50 >
  • şaka gibi ;tedarik edilemezken %30 indirimli kampanya yapmışlar :)
  • 3 adet sipariş vermiştim.

İptal edilip parası iade edilen Eeyore'e kargoda yazmışlar. Ancak büyük ihtimalle diğerleriyle aynı sipariş içinde olduğu için sistem kargoda yazıyor ama gelmeyecek.

Diğer iki aldığım Kargo Dağıtımda yazıyor. Bunlar gönderilenler ancak kargo takip numaralarında şimdilik bilgi çıkmıyor UPS üzerinde. Kargo Dağıtımda diyince bulunduğum ile gelmişte dağıtıyorlar sandım sanırsam Teknosa site üzerinde yazan bilgiler kargo şirketine dağıtıma verdik, kargo şirketine teslim ettik tarzında bilgiler. Site yerine UPS bilgilerini takip etmek daha mantıklı.

Yalnız çocuk günlerdir eşşek eşşek diye dolanıp duruyordu. Tek eeyore gelse daha çok sevinirdim
  • En azından sizin para iadeniz yapıldı benim sipariş pazartesi iptal edildi para iadesini bile yapamıyorlar

• Benim peluslar kargoya verilmis

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.