Şimdi Ara

Teknosada peluşlar YANIYOR.... (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
14
Favori
38.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kargo is yerine geldiginde soracaklar bunlar ne diye komsunu cocuguna aldim diyecegim halbuki kendime aldim yas 25 30 arasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gözler niloya, mete, pepe, tospik aradı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: C3z

gözler niloya, mete, pepe, tospik aradı...

Teknosa beyin yıkayan cizgi film karakterlerimi satsin bide

Pepe nıloya yokken winnie vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • para çekilip sipariş oluşmayan arkadaşlar ne yaptınız iade alabildiniz mi
  • benim ürünler kargoya verilmiş.
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler. Anna pelüş siparişimi verdim. İnşallah gelir...
  • Teknosa.com'dan kargo ile almıştım cumartesi günü iptal etmişler sipariş tedarik edilemediği için

Mailime geldi iptal bilgisi, teknosa.com'da hala tedarik ediliyor gözüküyor.

Edit: Sadece Orta Boy Eeyore iptal edilmiş. En güzelide oydu, çocuk eşek eşek diye dolanıp duruyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 15 Ocak 2018; 11:36:6 >
  • ilk zaman almistim ohh bee ikisinide yollamislar temin baktim kargo yoktu simdi baktim kargo bilgisini girmisler. dagitimda yaziyor ama yanlis sanirim, sehrimdeki teknosadan gelmiyordur her halde :s Neyse acelesi yok. Ucuza aldim diye kuzenin birinin dogum gununde ikisine birden vercektim fakat 1 ay sonra tekrar hediye derdi olacak en iyisi sonradan veririm bu firsat her zaman gelmez :D 25cm lik pelus olur ancak.
    aldiklarim
    1- Woody Orta Boy Pelüş
    2- Frozen Anna Orta Boy Pelüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özel Üyelik -- 15 Ocak 2018; 11:46:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Teknosa.com'dan kargo ile almıştım cumartesi günü iptal etmişler sipariş tedarik edilemediği için

Mailime geldi iptal bilgisi, teknosa.com'da hala tedarik ediliyor gözüküyor.

Edit: Sadece Orta Boy Eeyore iptal edilmiş. En güzelide oydu, çocuk eşek eşek diye dolanıp duruyordu

bende de aynı ürün iptal edilmiş

• stitch ve minnie orta boy aldım bende c.tesi hala tedarıkte bakalım yarına kadar duzelmesse aramak lazım
  • Kargo takibi nerden yapiyoruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thh,bimer ve cimer için biri dilekçe hazırlasında topluca ulaştırın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgilendiren arkadaşa teşekkürler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

para çekilip sipariş oluşmayan arkadaşlar ne yaptınız iade alabildiniz mi

BKMekspresste bu durum başıma geldi. Teknosa m.h. ile konuştum. Para çekildiğine dair bir belgeyi maille ulaştırın para iadesi yapalım dediler. Dün mailli attım bekliyorum.
  • iyiymiş hemen bakayım, sağol kardeş.
  • benim 3 üründe iptal yuh.
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    bana da 3 iş günü içinde iade edilir dedi belge istemedi, ama iptal edilen bir siparişim var o mu 3 iş günü dedim hem o hemde bu dedi.
  • tedarik ediliyor da benim 3 ürünümde umarım gelir, parayı işletip iade ederlerse sağlam küfrederim
  • Orta boy eeyore almıştım iptal etmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ado102

Fiyatlar güzel. Ama ne işe yarar ki

Hocam siz yenisiniz herhalde. DH ölücüsünün ürün amacını sorguladığı nerde görülmüş ? Sıcaksa al geç yorma kafanı.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.