Şimdi Ara

Teknosada E177+Faturasız Data Hattı+Aylık 4 GB İnternet 49 TL (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
1
Favori
30.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

Arkadaşlar yarın Allah nasip ederse 1 adet daha Vınn alacağım.Kendi Vınnımı arkadaşa 30TL'ye satacağım.Kısaca 9TL'ye 4GB internet almış olacağım arkadaşlar bugün sözleşmeyi incelerken aklıma bişey takıldı.Biz şimdi hattı aldığımızda sözleşmenin kendi kısmımıza(Ad soyad)imza attık ama Turkcell kısmında hiç imza filan yok acaba ileride herhangi bir sıkıntı yaşabilir miyiz?

BİŞEY OLMAZ TAKMA ONLARI

Teşekkür ederim umarım yarın bulabilirim modem

• Arkadaşlar E177 modemi alöış bulunmaktayım çok güzel özellikleri var aynı wifi bağlantısı gibi bağlanıyor.
  • Uygun fiyata satmak isteyen varsa benimle irtibata geçsin.
  • 50TL+kargo ücreti senden
  • Arkadaşlar uygun fiyata diyorum 39 tlye vın+hat+4gb net almışsın sadece vınnı 50 ye satmak fırsatçılık olur. Ben sadce vınn ve apratlarını alıcam, hat ve net lazım değil bu arada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim4343

Arkadaşlar uygun fiyata diyorum 39 tlye vın+hat+4gb net almışsın sadece vınnı 50 ye satmak fırsatçılık olur. Ben sadce vınn ve apratlarını alıcam, hat ve net lazım değil bu arada..

Serbest piyasa başka yönlerden bakılırsa TİM'de 118TL vereceğini 50TL'ye alıyorsun.
  • Kardeş ben ikinci el alıyorum ve sıfır üründen çok daha ucuz olması gerekiyor o yüzden TIM deki fiyatı beni ilgilendirmez.Vınn Vodem gibi şeylerin 2.el fiyatları 20-50 TL arası. Ben mesajda uygun bi fiyata olursa dediğime göre ona göre teklif etmeniz lazım. 39 liraya alınan ürünü hatsız ve internetsiz olarak 50 ye satmak fırsatçılık olur ve hiç etik değil.Konuyu uzatmaya gerek yok uygun bi fiyata bırakmak isteyen olursa yazsın lütfen.
  • ankamall da bir kişi en fazla 2 tane alır dedi. Diğer teknosa dan 4 deyince 3.yu aldım açıldı
  • 50 tl ye vodafone un düşük hızlı veya avea nin düşük hızlı cihazını zor alırsınız bence bize dua etsinler 50 ye satıyoruz diye 2 taraf da memnun. Siz de alabiliyorsanız hatli alın o zaman. yoksa biraz zor bulursunuz. misal yakının olsa belki verir size ucuza.
    Ayrıca büyük mağazaların satış politikalarından bahsedeyim kısaca.
    20 tane mal var alıcı 40 tl ye almıştır.
    Yüz tl ye satmış ise adedini.
    8 taneden sonrasını kaça satarsa satsin kar eder. Turkcell de bunu yapıyor bütün giyim firmaları da bunu yapıyor
  • Hocam 50 yi geçtim 2.el forumfa 30 tl, 40 tl vodemlerde var. Şöyle nete araştırdığımda 20-50 arası fiyatlar var.Çok daha üst modelleri 60-75 arası fiyata. hele bi uygun fiyata dedik 50 TL den açtınız.Eskişehirde Ankarada arkadaşlar var fazla verecek olsam 39'a teknosadan almalarını ister, 5 lirada kargo verirdim 44 e gelirdi bana.hat ve 4gb nette olurdu. O kadarını düşünmedik değil ama uygun fiyata satmak isteyen olursa alabilirim diye düşündüm. Aldığından yüksek fiyata satmak isteyenler boşuna yazmasın, daha uygun fiyata bakıyorum.İnşallah anlatabilmişimdir bu kez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim4343

Hocam 50 yi geçtim 2.el forumfa 30 tl, 40 tl vodemlerde var. Şöyle nete araştırdığımda 20-50 arası fiyatlar var.Çok daha üst modelleri 60-75 arası fiyata. hele bi uygun fiyata dedik 50 TL den açtınız.Eskişehirde Ankarada arkadaşlar var fazla verecek olsam 39'a teknosadan almalarını ister, 5 lirada kargo verirdim 44 e gelirdi bana.hat ve 4gb nette olurdu. O kadarını düşünmedik değil ama uygun fiyata satmak isteyen olursa alabilirim diye düşündüm. Aldığından yüksek fiyata satmak isteyenler boşuna yazmasın, daha uygun fiyata bakıyorum.İnşallah anlatabilmişimdir bu kez...

Satacağım cihazı bugün 11.37'de aldım.Ne güzel yazmışsınız arkadaşıma aldırabilirim diye aldırın o zaman yani biz 39TL'ye aldık diye size 20TL gibi fiyata satmamızı istiyorsunuz.Eski cihazımı E176G(1 aylık oda)arkadaşıma sattım.(30TL'ye)10TL kâr etmişiz çok mu?

• quote:

ankamall da bir kişi en fazla 2 tane alır dedi. Diğer teknosa dan 4 deyince 3.yu aldım açıldı

Bende adıma bugün 2.modemi aldım.Ellerinde 40 civarı daha Vınn varmış.Bu Vınn'ları Teknosa Turkcell'den almış.Kimseden de talep gelmeyince satmaya başlamış.(Adamın dediğine göre modemlerin maliyeti tane başı 10TL'ye gelmiş.)
  • Arkadaşlar sizlerde de kampanya 411 mi yazıyor.E176G kullanan vede bugün itibari ile E177 kullanan biri olarak gerçekten E177 daha kullanışlı bağlantı olsun sim yuvası olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

ankamall da bir kişi en fazla 2 tane alır dedi. Diğer teknosa dan 4 deyince 3.yu aldım açıldı

Bende adıma bugün 2.modemi aldım.Ellerinde 40 civarı daha Vınn varmış.Bu Vınn'ları Teknosa Turkcell'den almış.Kimseden de talep gelmeyince satmaya başlamış.(Adamın dediğine göre modemlerin maliyeti tane başı 10TL'ye gelmiş.)

yarından sonra hatsız 19 a satarsa kapatırım stoğu
    yalnız e177 yeni çıktı dişye biliyorum ne zaman almış ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 30 Temmuz 2011; 22:45:54 >
  • quote:

iyi stok yapmışsın ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

iyi stok yapmışsın ;)

şuan 1 tane var onu da kendim kullanıyom valla
  • Arkadaşlar Mersin'de bu ürünü nereden bulabilirim?
  • e 177 kutusu hiç açılmadı izmir içi 40 a elden teslim şartıyla.
    sadece wınn modem ve aparatları
  • quote:

Orijinalden alıntı: şafi

e 177 kutusu hiç açılmadı izmir içi 40 a elden teslim şartıyla.
    sadece wınn modem ve aparatları

satıyoruz sonra taciz ediliyoruz kampanyayı öğrenip geliyorlar sizce kim haklı 45 e sattım mesela.
  • Arkadaşlar E177 modemi Vodafone Mobile broadband programına nasıl tanıtıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.