Şimdi Ara

Teknosada E177+Faturasız Data Hattı+Aylık 4 GB İnternet 49 TL (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
1
Favori
30.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar birisi aydınlatabilirmi beni? 4 gb internet + hat + modem toplam mı 39 lira ?? yoksa taahhüt filan mı verilerek alınıyoe 39 tl x 12 ay gibi vs? İstanbul anadolu avrupa farketmez nerden bulabilirim bunu?
  • ankarada stok durumu nedir hala var mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

ankarada stok durumu nedir hala var mi

bursada ay sonuna kadar devam etcek demişlerdi ankarada ise ankamall da var die duymuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

quote:

bursada ay sonuna kadar devam etcek demişlerdi ankarada ise ankamall da var die duymuştum

kampanya güya devam ediyor da mesele stoklarla sınırlıdır maddesinin gerçekleşmesi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

quote:

kampanya güya devam ediyor da mesele stoklarla sınırlıdır maddesinin gerçekleşmesi

stok durumu hakkında burdan sağlıklı bilgi alamazsın bi an önce teknosaya git derim birinde bulamazsan onlar diğer şubeye irtibata geçip yönlendiriler

• 31 temmuz son ise kampanya hala devam ediyor, tabi stok bitti demezlerse

4 GB bir ay kullan 39a
    bitince sonraki herhangi bir ayın gününde yine 39 TL öde yine 4 GB alıyoruz vınlıyoruz değilmi

modem dahil ilk alınca değil mi?

en avantajlı bu kampanya mı diğer operatörler içinde?
  • ben dün istanbul cevahir avm. deki turkcell stantından satın aldım, eğer adam yalan söylemediyse sonuncuyu ben aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

31 temmuz son ise kampanya hala devam ediyor, tabi stok bitti demezlerse

4 GB bir ay kullan 39a
    bitince sonraki herhangi bir ayın gününde yine 39 TL öde yine 4 GB alıyoruz vınlıyoruz değilmi

modem dahil ilk alınca değil mi?

en avantajlı bu kampanya mı diğer operatörler içinde?

şimdilik öyyle kotalı adsl almaktan daha mantıklı istediğin yerde kullanıosun
  • abi buradaki teknosada yok stand mtand yok
    TT iletişimler 118 TL diyor faturalı üstelik

ne yapacaz nereden alıcaz bu 39 TL.lik teknosa kampanyasından VINNı
  • bugun 2 tane aldık Ankara Armada da .

daha bir sürü varmış duyduğum kadarıyla Ankaralılara duyrulur :D

4gb paket + simkart + modem
    39 TL
  • Antalya il içinde hangi teknosalarda var bu Vınn 39 TL paketinden hani "standlı satış elmanları Teknosa önünde duranların Teknosa dükkanlıları"???

ey Antalyalı hemşehrilerim yarın nasipse Antalya'da il içinde olacağım inşallah

Antalyada hangi Teknosa mağazasında var bu "4gb paket + simkart + modem=39 TL" paketinden Lütfen bilgisi olan şu mağazada var bol bol desin?teşekkürler şimdiden

a)ANTALYA DEEPO AVM SINAN MAH ?
    b)ANTALYA KEPEZ ÖZDİLEK EXXTRA ?
    c)ANTALYA SHEMALL EXTRA lara ?
    d)ANTALYA YÜZÜNCÜYIL CADDESİ ?
    e)ANTALYA MİGROS AVM MELTEM MAH ?
    f)LAURA ALIŞVERİŞ MERKEZİ ÖZGÜRLÜK BULVARI ?
  • Bu konuda bir şey sormak istiyorum. Paketin içinde verilen 4 gb'ın 1 aylık süresi satın alındığında mı başlıyor, yoksa aktive edildiğinde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toro6

Bu konuda bir şey sormak istiyorum. Paketin içinde verilen 4 gb'ın 1 aylık süresi satın alındığında mı başlıyor, yoksa aktive edildiğinde mi?

satın aldginda aninda baslamiyor aynı hat alır gibi ama benimki eve geldgmden yarim saat sonra acıldi toplam 2-3 saat arasnda
  • quote:

Antalya il içinde hangi teknosalarda var bu Vınn 39 TL paketinden hani "standlı satış elmanları Teknosa önünde duranların Teknosa dükkanlıları"???

ey Antalyalı hemşehrilerim yarın nasipse Antalya'da il içinde olacağım inşallah

Antalyada hangi Teknosa mağazasında var bu "4gb paket + simkart + modem=39 TL" paketinden Lütfen bilgisi olan şu mağazada var bol bol desin?teşekkürler şimdiden

a)ANTALYA DEEPO AVM SINAN MAH ?
    b)ANTALYA KEPEZ ÖZDİLEK EXXTRA ?
    c)ANTALYA SHEMALL EXTRA lara ?
    d)ANTALYA YÜZÜNCÜYIL CADDESİ ?
    e)ANTALYA MİGROS AVM MELTEM MAH ?
    f)LAURA ALIŞVERİŞ MERKEZİ ÖZGÜRLÜK BULVARI ?

Valla arkadaşım MİGROS AVM Teknosa mağazasından aldım. Orada yeterince stok vardı...

• çok teşekkürler kardeşim

bu "MİGROS AVM Teknosa" Meltem mahallesi Arapsuyu mevkiindeki Migros Alışveriş merkezi olmalı değil mi?
    çok teşekkürler
  • quote:

çok teşekkürler kardeşim

bu "MİGROS AVM Teknosa" Meltem mahallesi Arapsuyu mevkiindeki Migros Alışveriş merkezi olmalı değil mi?
    çok teşekkürler

Evet, aynen dediğiniz gibi... Orası, doğrudur...
  • Vınn ı 3 gün önce kuzenim Ankaradan aldı ve postaladı. Bugün elime geçti yarım saattir kullanıyorum. Sanki biraz fazla ısınıyormuş gibi geldi. Onun haricinde şimdilik bir problem yok.

Bende Amasyadan bir speedtest koyayım.

http://www.speedtest.net/result/1407376883.png
  • Arkadaşlar yarın Allah nasip ederse 1 adet daha Vınn alacağım.Kendi Vınnımı arkadaşa 30TL'ye satacağım.Kısaca 9TL'ye 4GB internet almış olacağım arkadaşlar bugün sözleşmeyi incelerken aklıma bişey takıldı.Biz şimdi hattı aldığımızda sözleşmenin kendi kısmımıza(Ad soyad)imza attık ama Turkcell kısmında hiç imza filan yok acaba ileride herhangi bir sıkıntı yaşabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

Arkadaşlar yarın Allah nasip ederse 1 adet daha Vınn alacağım.Kendi Vınnımı arkadaşa 30TL'ye satacağım.Kısaca 9TL'ye 4GB internet almış olacağım arkadaşlar bugün sözleşmeyi incelerken aklıma bişey takıldı.Biz şimdi hattı aldığımızda sözleşmenin kendi kısmımıza(Ad soyad)imza attık ama Turkcell kısmında hiç imza filan yok acaba ileride herhangi bir sıkıntı yaşabilir miyiz?

BİŞEY OLMAZ TAKMA ONLARI
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.