Şimdi Ara

TEKNOSA TURUNCU İNDİRİM 23-24 KASIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
5
Favori
8.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Tuvnera bu sefer bildirmekte geç kaldın
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

"Vınn var mı?" diyen istisnasız her mesaja işlem yapılacak diye bir kaide yok. Alaycı bir tavırla, ısrarla, tekrar tekrar sorulursa o zaman art niyet aranır. Sormuşsunuz zaten artık.

o muhabbet nerden geliyor?

teknosa aylarca 39 tl ye sonra 19 tl ye 4 gb ön ödemeli data hatlı vınn sattı her turuncu indirimde oluyordu.Bilmeyenler vınn var mı diye soruyolardı herseferinde vınn vınn diye diye böyle bir geyik oldu

• vınn ve teknosa turuncu indirim efsane birlikteliğe doğru gidiyo valla...
  • 2 haftadır asus n56 veriyorlar bu haftada vericeklermi acaba 4.000 TL çek var indirime girerse n56 kendime alıcam
  • Katalog Nerde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turuncu İndirim'in Sıcak Fırsatlar dilindeki karşılığı: Her hafta 10 dakika insert incelemekle vakit kaybetmek.
  • bulaşık makinesi için bakacam...

• burdan başta yöneticiler olmak üzere diğer forum üyelerine sesleniyorum.sıcak fırsatlar gibi bir de fırsat oluşturma bölümü oluşturulsa iyi olmaz mı? mesela foruma reklam veren firmalara ya da başka firmalara herhangi bir ürün yada ürünler için talep toplansa gerekirse depozito felan verilse de uygun fiyatlı alışveriş yapma imkanı olsa.biliyorum mutlaka sıkıntılı yönleri olacaktır bu işin ama en azından o sıkıntılı noktalara ilişkin çözüm önerileriyle bu iş yapılabilir.Potansiyel alıcıların olduğu bir ortamda satıcılardan uygun fiyatlı ve kaliteli mal almak neden olmasın?
  • valla bir laplop lazım ama bakalım artık şöle bir 800 tl civarı bir şey kıstırırsak
  • yine tırt sanırım 42lm760s bir indirmediler arkadaş ya.
  • panasonic 50vt 50 yi beklemekteyiz :)
  • katalog çıkmadan neden konu açılır yada açtırılır ki hani sıcak fırsat nerde
  • Modem lazim. Bakacagiz artik denk gelirse.

• quote:

Orijinalden alıntı: kcemil

panasonic 50vt 50 yi beklemekteyiz :)

50st50e' ye de razıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proteo -- 22 Kasım 2012; 22:44:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kcemil

panasonic 50vt 50 yi beklemekteyiz :)

Aylarca bu tv de iyi bir indirim bekledim, favorimdi ancak olmadı farklı bir TV ye yöneldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

"Vınn var mı?" diyen istisnasız her mesaja işlem yapılacak diye bir kaide yok. Alaycı bir tavırla, ısrarla, tekrar tekrar sorulursa o zaman art niyet aranır. Sormuşsunuz zaten artık.

hacım yanlış anlama tam bana vınn lazım oldu aa dedim şurada bir sorayım turuncu indirimde hep bir vınn kampanyası olur mu diye tam girdim senin yorumu gördüm geçen hafta o sbepten gittim gsm bölümünde başlık açtım ama zatende bu turuncu indirimi tuttular vatan %25 gibi yaptılar hem sürekli hemde piyasa fiyatı bir cacığı kalmadı

• artık iyice cılkı çıktı valla, her haftasonu indirim yapıyor teknosa :)) yazık adamlara, hafta içi satış yapamayacaklar bu gidişle...
  • Katalog cikmadan tahminde bulunayim. HP 1050 yazici 69 tlye satilacak

• katalog yokmu hala
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.