Şimdi Ara

Teknosa Tüm Mağazalarda Turuncu İndirim(24 Aralık) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
595
Cevap
2
Favori
75.472
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cikitare

Trabzon Forum'a gideceğim arkadaşlar var mı gelecek topluca gidelim .

Sony BDPS185 Blu-ray Player ve LG HT906TA Ev Sinema Sistemi hakkında bilgisi olan - kullanan arkadaşlar var mı bi yorum alsak nasıl acaba almayı düşünüyorum .
    HDMI ile monitöre bağlayacağım player'ı , Optik kablo ile Pc ye de ses sistemini . Tavsiye eder misiniz .

Hepsi Bu Kadar Arkadaşlar Katalog Bitti . . (:

teşekkürler
  • Arkadaşlar öncelikle turuncu değil de mor olmalı indirimin rengi. geçen gittiğimizde morardık döndük çünkü. ilk sayfada da yazan arkadaşlar olmuş fakat sonlara doğru şundan alsam mı bundan alsam mı diyen arkadaşlar olduğu için diyeyim;

2-3 önceki turuncu devrimdi yanlış hatırlamıyorsam. eşim, ben ve de necip uysal bir arkadaş, 3 masum köylü kişisi olaraktan teknosa'ya gittik. kafamızda almak için tasarladığımız 3 ürün var. samsung 26" tv, netbook ve de fotoğraf makinesi... saat 4.30'da kargalar sahura kalkmadan öğünleri donmaya yüz tutumuşken oradaydık. tecrübe bu ya mediamarkt'a 6 da gidip arkalarda kalmış olmanın verdiği haklı eziklik duygusu var... neyse baktık içeride bir hareketlilik, dedik ki mağazayı hazırlıyorlar fakat sürekli olarak da içeriye de ürün taşınıyo. sanıyoruz ki teşhir amaçlı hazırlık vs. bu arada en öndeyiz tabii. saat 5 e doğru ikişer üçer akmaya başladı millet. gelen söyleniyo oha daha erken gelen var diye...

sonra biri çıktı çok erken gelmişsiniz kuponlarınızı verelim şimdiden ki beşerli gruplar halinde alacağız içeri. gideceklere ara not: her kim derseki bunu bunu bunu istiyorum diye, avucunu yalar. bi kişi tek ürün alabiliyo... neyse sordu bize ne alacaksınız diye. yüzümüzde güller dedik ki biz 3 saf şu ürünlerin kuponlarından istiyoruz. adam eline dahi bakmadan dedi ki o ürünler bize gelmedi. bi gün önce de teknosayı aramış olan ve öncelerde teknoloji mağazalarında çalışmış bünyem durumu izah etmek istedi fakat kem göz bu ya birden içerdeki tokno kızın tekinin elinde bizim 26" tv'nin içeri gittiğini gördüm. dedim sunay akın'dan öğrenmişçesine "bakın bakın" kızın elinde bizim tv'den var, nasıl gelmedi diyorsunuz... o da dedi ki kendisine almış... kafada izmirspor şimşekler... aikido bilen bünye meditasyon ile dalmak arasında gidip gelse de arkadaki "kardeş alın hadi, götümüz dondu" diyen zıpçıktılar yüzünden kime dalacağıma robocop misali bir karar vermeden adama yapıştım. dedim müdürünüzü çağırın buraya. özet geç diyenler için geldi müdür topsakal... dedi ki arkadaşlar teknosa çalışanları ürünlerimizden alamazlar diye bir kural yok. teknosa çalışanlarına tek ürün almak diye de bi kural yok... süleyman demirel'in "ege denizi yunan gölü değildir, ege denizi türk gölü de değildir, ege denizi göl değildir "demesi gibi bir şeydi söyledikler ama hiç komik değildi.

küfür etmeyen dilim sen az şöyle dur dercesine adama kustu resmen... teknosa mı bir daha, asla... şimdi bilsinler ki birgün kar maskeli bir adam teknosanın kurşun geçirmez camını indirmeye çalışıyorsa, o ben değilim...

özetle geceden de gitseniz istediğiniz üründen teknosa çalışanları almıyor dahi olsalar mağazada en güzel indirimlilerden 2-3 tane belki oluyor o da...

yani ondan da alırım bundan da alırım diyorsanız, bu çocuktan size küçük bir tavsiye niteliğinde olsun bu yazı da...

ha ben size parmağımla güneşi işaret ediyorken siz hala elime bakıyorsanız; bu resim de teknosa'dan size gelsin...

Teknosa Tüm Mağazalarda Turuncu İndirim(24 Aralık)

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak[Alper]

quote:

Orijinalden alıntı: piratefree

quote:

Orijinalden alıntı: F-G

40d6000 var mı kampanya içinde ?

6000 serileri gercek 3d degil 7000den asagisini almayin

7000 için 4.000TL altı fiyat veren biryer var mı?

46D7000 - 3524 TL - 10 taksit

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue46d7000-3dledsmartfull-hd116cm,-1920x1080,800hz,-4xhdmidlna,-3xusb,ue46d7000+2adetgozluk/productdetails.aspx?I_ID=54863

• quote:

Orijinalden alıntı: erdal.yardimci

quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Beyler şu Teknosadaki ps3'ü almayı düşünüyorum TR'de en uygun fiyatlı ürün Sony garantili hemde

bu ürüne CFW yapılabiliyor mu bilen bir arkadaş yanıtlarsa sevinirim.

Cevap verecek arkadaş yok mı?

stok 5 tane. alabilirseniz hayirli olsun

cfw ?

Alırım hocamda CFW = Kopya oyun vs neyse oluyormuş hertürlü ozaman sabah 5'te orada olayım :)
  • Eline sağlık arkadaşım. gerçekten başından geçen olaylarda haklısın. Maalesef yurdumuz insanları teknolojik alışverişlere oldukça büyük rahbet ediyorlar.yaşlı kadının resim içinde gerçekten güzel bir izlenim olmuş.
  • @ronin666

Tespitlerinde kesinlik ile haklısın, bunu sana çok eski Teknosa personeli olarak söylüyorum. Hala orada çalışan personel ve müdür arkadaşlarım var. Şuan ki kampanyalı ürünleri belli adetli oluyor çok düşükse fiyatı zaten her yerde olmayan ürünüdür yarın hangi ürünler girecekse kampanya ne zamansa mail gelir elemanlar hemen üşüşür "Hacı bu benim" gibi o ürünler ayarlanır kenara konulur. Ertesi gün sisteme kampanya girildiği gibi personeller ürünleri alırlar bazen müdürlerinden kalırsa tabi yöneticilerinden yada diyelim. Ama onlarda haklı neden kaçırsın bu fırsatı oda parasını vererek alıyor ben zamanında neler aldım sattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: northbridge06

2 sayfalık bir dergi göndermiş mediamarkt 42 inc lg tv de var 1099 tl yazıyor.sanırım yine kızıştılar

mm hangi lg tvyi düşürmü acaba o fiyata?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronin666

Arkadaşlar öncelikle turuncu değil de mor olmalı indirimin rengi. geçen gittiğimizde morardık döndük çünkü. ilk sayfada da yazan arkadaşlar olmuş fakat sonlara doğru şundan alsam mı bundan alsam mı diyen arkadaşlar olduğu için diyeyim;

2-3 önceki turuncu devrimdi yanlış hatırlamıyorsam. eşim, ben ve de necip uysal bir arkadaş, 3 masum köylü kişisi olaraktan teknosa'ya gittik. kafamızda almak için tasarladığımız 3 ürün var. samsung 26" tv, netbook ve de fotoğraf makinesi... saat 4.30'da kargalar sahura kalkmadan öğünleri donmaya yüz tutumuşken oradaydık. tecrübe bu ya mediamarkt'a 6 da gidip arkalarda kalmış olmanın verdiği haklı eziklik duygusu var... neyse baktık içeride bir hareketlilik, dedik ki mağazayı hazırlıyorlar fakat sürekli olarak da içeriye de ürün taşınıyo. sanıyoruz ki teşhir amaçlı hazırlık vs. bu arada en öndeyiz tabii. saat 5 e doğru ikişer üçer akmaya başladı millet. gelen söyleniyo oha daha erken gelen var diye...

sonra biri çıktı çok erken gelmişsiniz kuponlarınızı verelim şimdiden ki beşerli gruplar halinde alacağız içeri. gideceklere ara not: her kim derseki bunu bunu bunu istiyorum diye, avucunu yalar. bi kişi tek ürün alabiliyo... neyse sordu bize ne alacaksınız diye. yüzümüzde güller dedik ki biz 3 saf şu ürünlerin kuponlarından istiyoruz. adam eline dahi bakmadan dedi ki o ürünler bize gelmedi. bi gün önce de teknosayı aramış olan ve öncelerde teknoloji mağazalarında çalışmış bünyem durumu izah etmek istedi fakat kem göz bu ya birden içerdeki tokno kızın tekinin elinde bizim 26" tv'nin içeri gittiğini gördüm. dedim sunay akın'dan öğrenmişçesine "bakın bakın" kızın elinde bizim tv'den var, nasıl gelmedi diyorsunuz... o da dedi ki kendisine almış... kafada izmirspor şimşekler... aikido bilen bünye meditasyon ile dalmak arasında gidip gelse de arkadaki "kardeş alın hadi, götümüz dondu" diyen zıpçıktılar yüzünden kime dalacağıma robocop misali bir karar vermeden adama yapıştım. dedim müdürünüzü çağırın buraya. özet geç diyenler için geldi müdür topsakal... dedi ki arkadaşlar teknosa çalışanları ürünlerimizden alamazlar diye bir kural yok. teknosa çalışanlarına tek ürün almak diye de bi kural yok... süleyman demirel'in "ege denizi yunan gölü değildir, ege denizi türk gölü de değildir, ege denizi göl değildir "demesi gibi bir şeydi söyledikler ama hiç komik değildi.

küfür etmeyen dilim sen az şöyle dur dercesine adama kustu resmen... teknosa mı bir daha, asla... şimdi bilsinler ki birgün kar maskeli bir adam teknosanın kurşun geçirmez camını indirmeye çalışıyorsa, o ben değilim...

özetle geceden de gitseniz istediğiniz üründen teknosa çalışanları almıyor dahi olsalar mağazada en güzel indirimlilerden 2-3 tane belki oluyor o da...

yani ondan da alırım bundan da alırım diyorsanız, bu çocuktan size küçük bir tavsiye niteliğinde olsun bu yazı da...

ha ben size parmağımla güneşi işaret ediyorken siz hala elime bakıyorsanız; bu resim de teknosa'dan size gelsin...

bu nasıl bie yazı
    nasıl bir anlatımdır!!!! tebrik ederim anca bu kadar güzel anlatılabilirdi mevcut turuncu durum

• quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

Arkadaşlar az önce mail gelmiş,tüm mağazalarında geçerli olacak bir turuncu indirim söz konusu,ürünler hakkında bilgi yoktu,ürünler açıklanınca buraya eklerim.

% li indirim yaparlarmi acaba Neo V alicam bimekste fiyat iyi ama stok yok :S

http://www.bimeks.com.tr/urun/121064/sony-ericsson-neo-v-blue.aspx

mavi rengi var görünüyor

• DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN....

Hangi indirim olursa olsun, hangi kampanya olursa olsun, ElectroWorld aynı fiyata bende veririm diyerek sizi mağzalarına bekliyor. yapmamız gereken sadece ürünün o fiyatını ispatlamanız. İspatınız ürün katoloğu olabilir.

Ben bunu yapan iki kişiye şahit oldum bugün,
  • Bu paralel ithalat dedikleri nedir arkadaşlar? Nasıl anlaşılır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

@ronin666

Tespitlerinde kesinlik ile haklısın, bunu sana çok eski Teknosa personeli olarak söylüyorum. Hala orada çalışan personel ve müdür arkadaşlarım var. Şuan ki kampanyalı ürünleri belli adetli oluyor çok düşükse fiyatı zaten her yerde olmayan ürünüdür yarın hangi ürünler girecekse kampanya ne zamansa mail gelir elemanlar hemen üşüşür "Hacı bu benim" gibi o ürünler ayarlanır kenara konulur. Ertesi gün sisteme kampanya girildiği gibi personeller ürünleri alırlar bazen müdürlerinden kalırsa tabi yöneticilerinden yada diyelim. Ama onlarda haklı neden kaçırsın bu fırsatı oda parasını vererek alıyor ben zamanında neler aldım sattım.

teknosa bu indirimi müsait bir yerine yapsın o zaman...

bu ne biçim kampanya düzenlemek , o kadar insana eziyet ediyorlar... tamam çalışanları da alsınlar ama müşteriye nasıl 1 adet satıyorlarsa, çalışanlarına da 1 adet sınırı getirsinler o zaman..

• ps3 hakkında kimse bişey dmeyecekmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

@ronin666

teknosa bu indirimi müsait bir yerine yapsın o zaman...

bu ne biçim kampanya düzenlemek , o kadar insana eziyet ediyorlar... tamam çalışanları da alsınlar ama müşteriye nasıl 1 adet satıyorlarsa, çalışanlarına da 1 adet sınırı getirsinler o zaman..

1 den fazla alamaz ki istisnai durum olmalı ancak diğer ark. vurur valla. Ayıp her şeyin raconu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: mete_bey

DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN....

Hangi indirim olursa olsun, hangi kampanya olursa olsun, ElectroWorld aynı fiyata bende veririm diyerek sizi mağzalarına bekliyor. yapmamız gereken sadece ürünün o fiyatını ispatlamanız. İspatınız ürün katoloğu olabilir.

Ben bunu yapan iki kişiye şahit oldum bugün,

"Mağazalarımızdan satın alınan ürünü başka bir mağazada, aynı marka ve modelinin, aynı şehir sınırları içerisinde daha düşük fiyata satıldığını gösteren güncel, geçerliligi olan insert, gazete ilanı, fiyat broşürü veya ürünü Electro World’ den satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde diger mağazanın kesilmiş olan fişi/faturası ile belgelerseniz aradaki fiyat farkı müşteriye %120 şeklinde iade edilecektir.
    Magazalarimizda uygulanan indirimlerde, 14 gün boyunca sabit fiyat garantisi uygulanmaktadir.

%120 fiyat garantisi satin alma tarihinden itibaren 14 gün boyunca geçerlidir. Bu tarihten sonra yapılacak %120 iade başvuruları kabul edilmeyecektir.

Model belirtmeden yapılan genel indirim kampanyaları, internet üzerinden yapılan satşların fiyatları, sözleşme ile başlatılmış hizmetler ve bir başka ürün ile beraber indirimli fiyattan satılan ürünler bu uygulamaya dahil degildir.

Açılış kampanya ürünleri, %120 fiyat garantisi kapsamı dışında bulunmaktadır.

İnternet üzerinden satış yapan firmaların duyurdugu fiyatlar bu kampanyanın dışındadır.

İlgili ürünün, yasalara uygun olarak resmi ve yetkili distribütör tarafından ithal edilmiş veya üretilmiş olması şarttır.

Ödeme şekli, o anda Electro World mağazaları dahilinde geçerli olan ödeme şeklidir. Fiyat karşılaştırması yapılırken ödeme sekline göre değerlendirilir. Şahıs müşterilerimiz faturalarını ibraz ederek fiyat farkını ödeme aracına göre iade alırlar. Şirket müşterilerimiz ise fiyat farkı faturası keserler.

Electro World sunulan belgeleri kabul etmeme hakkını saklı tutar."

Balyozumu getirin de şunu yazanı reklamlarında fiyatlara uyguladıkları politikayla çarpayım bi... (hakkını saklı tutandan bahsediyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronin666 -- 24 Aralık 2011; 0:04:53 >

• 699 a satılan casper nasıl bir notebook işlemcisi nedir dual core mi birsey yazmiyor yardimci olacak arkadaslara simdiden teşekkürler.
  • quote:

Arkadaşlar öncelikle turuncu değil de mor olmalı indirimin rengi. geçen gittiğimizde morardık döndük çünkü. ilk sayfada da yazan arkadaşlar olmuş fakat sonlara doğru şundan alsam mı bundan alsam mı diyen arkadaşlar olduğu için diyeyim;

Öldürdün beni gülmekten hocam:D:D bu olayın yaşanmasına sevinmemdeki tek sebep böyle güzel bi yazdırmış olmasıdır:=)

• Aklınızda olsun Vatanda yarın World Axess ile %25 indirim 10 taksit var bu arada
  • ağustosda yapılan kampanya için kuşluk vakti,
    teknosa-forum-bornovaya gittim.
    (sadece bu mağaza için indirim)
    tek bir ürün için,
    electrolux-süpürge,
    evdeki diğer electrolux eşyalara takım olsun diye.

bu arada, wireles mouse gördüm insertte, stok 300 adet
    piyasa 49 tl iken 9.90 tl. bulursam alırım dedim.

sabah 07.00 de 13. kişi olarak sıraya girdim.

sıra gelince süpürgemi aldım, kenara koydum,
    zaten herkes pc-tv-bilişim ürünü kavgasında.

mouselara baktım yok,
    sordum,
    "bitti beyfendi" cevabı aldım.
    yuh dedim,
    benden önceki 12 kişi alsa ortalama adam başı 25 tane düşer ki,
    görmemem mümkün değil.

YALANCISINIZ dedim ve çıktım.

onun için çok beklentiniz olmasın............................

hayalkırıklığına uğrarsınız.

• quote:

yuh! dedim önce; yazıyı görünce!
    bu adamın hiç mi işi gücü yok, oturmuş dünyanın yazısını yazmış diye!
    o yüzden okumadım bile!..

sonra sayfanın en sonunda görünce "ne yazıydı be?" şeklindeki yorumu, okumam şart oldu..
    Gerçekten bence de turuncu indirimi en iyi tarif eden yazı oldu..

tebrik ederim..

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.