Şimdi Ara

Teknosa tombala %18 koduyla alınabilecek ürünler (15 Ocağa kadar) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
12
Favori
28.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu %18 kodu kullanmayacak bir arkadaşa varsa yollayabilir mi dünden beri uğraşıyorum 18 çıkaramadım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazadan teslimat menüsü çıkmıyor - Artık mağazadan teslim alamıyor muyuz?
  • emeğe saygı, teşekkürler
  • Arkadaşlar yüzde 18 kod lazim kıllanmayacak olan yada stoklu olan lütfen verebilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu oyna diyorum ama ekrandaki sayılar yanmıyor, hep farklı sayılar geliyor, bi türlü bitiremedim oyunu

• Herhalde kampanya ilk günü tutturma ihtimali yüksekti ben geç haberim oldu her gün oynadım misal 30 Saniye boyunca hiç gelmedi misal sayı ancak yüzde 10 alabildim o kadar oynamama rağmen

• %18 kod kullanmayacak olan varsa iletişim kurabilir mi acaba
  • ben 2 kez % 10 tutturdum onu da sayfada bug buldum. 2 dakika verdi o sayede
  • https://www.teknosa.com/arzum-ar3016-cayim-celik-cay-makinesi-p-120130330

%18 152 tl.

• 31 Aralık tarihine kadar Axess ile Teknosa mağazaları ve teknosa.com'dan yapacağınız ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 8 Ocak tarihine kadar Teknosa mağazalarında geçerli 100 TL chip para hediye

• Telefon ayarla reis uygun fiyatlı iyisinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAREZMY -- 28 Aralık 2018; 21:48:5 >
  • ben 1 aydır teknosa dan ürün alamıyorum nasıl sipariş geçiyorsunuz su hatayı alıyorum ben

We are sorry but your transaction could not be completed at this time. Please see error details below.
    Error Details
    Sorry, one or more products in your cart are not in stock or are no longer available.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

ben 1 aydır teknosa dan ürün alamıyorum nasıl sipariş geçiyorsunuz su hatayı alıyorum ben

We are sorry but your transaction could not be completed at this time. Please see error details below.
    Error Details
    Sorry, one or more products in your cart are not in stock or are no longer available.
    Kardeş sistem hatası vermese ne olacak.%18 indirim kodu ile diğer sitelerden daha yüksek.

• HAREZMY H kullanıcısına yanıt
    Telefonlarda geçmiyor hocam artık. İlk zamanlarda her şeyde ve her fiyatta geçiyordu. 10000 tl üstünde de geçiyordu ama değişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyegen01

Kardeş sistem hatası vermese ne olacak.%18 indirim kodu ile diğer sitelerden daha yüksek.

Alıntıları Göster
    hocam haklısınız ama arada bir bazı ürünler piyasadan ucuz yoksa teknosa facia durumda şu an
  • sevmeksucmu S kullanıcısına yanıt
    Farklı kartlar ve havaleyi deneyin. Olmadı yeni hesap açın teknosa sisteminde ürün almanız engellenmiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Farklı kartlar ve havaleyi deneyin. Olmadı yeni hesap açın teknosa sisteminde ürün almanız engellenmiş olabilir.
    yok hocam abimin hesapla denedim yeni hesap açtım farklı kartlar havale sabah 9 dan beri bir tost makinesi var alamıyorum
  • sevmeksucmu S kullanıcısına yanıt
    O zaman stok yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 28 Aralık 2018; 22:47:8 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.