Şimdi Ara

Teknosa Sony Kulaklık Çoook Ucuz (23.90TL) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
8
Favori
8.416
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimki de tedarik ediliyor diyor. Umarım geç göndermezler.
  • Ürün geldi.
     Teknosa Sony Kulaklık Çoook Ucuz (23.90TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknown_123 -- 31 Ağustos 2015; 13:38:44 >
  • hangi kargo getiriyor?
    sipariş yolda- mobil sitede yazan
    kargoda - internet sitesinde yazan
    kargo işletmesi adı takip no girilmemiş

----
    düzenleme: dün sabah kargoya verilmiş bugün (01.09.15) teslimat yapılmış.
    evde yoktum artık akşam bakacaz nasıl ürün
    -----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntr34 -- 1 Eylül 2015; 16:11:45 >
  • Hemen teslim olarak almıştım mh aradım e-mail'in gelmediğini alıp alamayacağımı sordum ve bana mağazayla konuşup alabileceğimi söyledi mağazayı aradim stokta var gelip alabilirsiniz dedi ve bende ürünü şu an almış bulunmaktayım hemen teslim olarak alanların mağazaya gidip alabilirler. Ben kulaklığı alırken oradaki çalışan ısrarla bana sat farkına sonradan vardım çoktan tükenmişti bunu bekliyordum dedi neredeyse 10 dakika dil döktü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala tedarik ediliyormusss...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusteID -- 31 Ağustos 2015; 17:44:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Hala tedarik ediliyormusss...

Aynen bizimki yalan oldu galiba

• Yollamayacaklar sanırım bize
  • Benimki kargolanmış, yarın elimde olur muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Yollamayacaklar sanırım bize

Büyük ihtimalle yollamazlar bekletiyorlar işte, kötü oldu tam da kulaklık lazımken

• Ben de mağazadan teslim aldım. Ses kalitesi ahım şahım değil. Ses gücü kalıbına göre daha çok olabilirdi. Materyal kalitesi iyi görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duetyo

quote:

Büyük ihtimalle yollamazlar bekletiyorlar işte, kötü oldu tam da kulaklık lazımken

Bana da lazım valla. Çirkeflik yapıp bir şekilde alırız artık. İlk alanlara yollamışlar. Biz hala bekliyoruz.
  • quote:

quote:

quote:

Bana da lazım valla. Çirkeflik yapıp bir şekilde alırız artık. İlk alanlara yollamışlar. Biz hala bekliyoruz.

Yollarlar hocam merak etmeyin.

• Ürün hala sitede 79TL'ye satılıyor.O yüzden bence göndermemezlik yapmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

quote:

quote:

quote:

Yollarlar hocam merak etmeyin.

Bir an önce gelse iyi olacak.
  • urun hala satiliyorsa bizimkiler nasil tedarik ediliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: HuKe

quote:

Durum: Tedarik Ediliyor

bende de durum aynı...

bende de aynı olmayan ürünü mü sattılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

Orijinalden alıntı: DubSteq

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

Orijinalden alıntı: Scarlet Eyes

kargoda diyor acaba hangi kargoya veriyor teknosa? nasıl takip edebilirim kargoyu?

UPS e veriyor. kargo takibini mail adresinize yollar ordan takip edersiniz. ancak takibe pek itibar etmeyin yurtiçi kargo gibi an be an güncellemiyorlar bi bakmışsın evet gelmiş ama ana merkezden yeni çıktı yazar.

KArgo işlerini bilmiyorsun demek ki. UPS ile 10 dan fazla alışveriş yaptım ve Takip kodundan GPS haritalama sistemine sahip olduğunu bile bilmiyorsun. Yurtiçi Kargo gibi nalet bir firmayla da 4 kez çalıştım. Sadece 1 i sorunsuz oldu.
    Diğer gönderilerimin 1inde gönderici adresi doğru yazmasına rağmen onlar başka bir adrese götürmüş ve tabi beni bulamadıklarından şubeden almak zorunada kalmıştım kargomu. 2.sinde de Saat akşam 8'de dağtıma çıkmışlar ve kapımı saat 9buçuk civarlarında çalmışlar ve ben evde yoktum çünkü kargo çalışma saatleri 7 de bitiyor.İbraz kağıdı bile bırakmamışlardı gittim yine şubeden aldım.3. kargoda da gönderici kargo ücretinin 5.90 olduğunu söylemesine rağmen benden 8TL aldılar. Göndericiyi aradım ve o adam suçu olmamasına rağmen bana eşit değerde bir ürün gönderdi. 4. gönderi sorunsuzdu ama artık ben pes ettim. MNG ve UPS'den çok memnunum bu aralar.

anlamadığınız ortada ups gayette güncellemeden hatta mağazaya teslim ettiği halde kendisi teslim aldı yazan bir firma. ayrıca ben şubelerden bahsetmedim genelden bahsettim. şubeler farklılık gösterebilir. yurtiçi bizim burdaki çok kötüydü sonradan düzeldi herzaman 11.30 da kargom gelmiş oluyor. evde yoksam aranırım. yada bugun cıkarmayın 2 gün sonra teslimata gelsin dediğimde asla hayır denmez ancak bozuk şubeleride yok değil tabiki var. her firmanın şubeleri arasında fark var. yurtiçi kargoda an be an güncelleme sistemleri mevcut 7.30 da subeye ulastıysa hemen sisteme geçiyor. ups ise kocaeliden merkez şubeden ürünü bana direk şubeye göndermeden yolluyor ve daha getiren adam adresi doğru düzgün bulamıyor. + ups kendi araçlarıyla değil taşeronlara sanıyorum yaptırıyor. ben ups aracı göremedim mesela bana gelen üründe. evde olmasam kocaeline geri gidecek siz düşünün artık ne kadar ileri bir firma. bahsettiklerim istanbul için geçerlidir. 4 senedir online alışverişin içinde yüzlerce ürün kargosu almış biri olarak söylüyorum bunları. yurtiçi iyidir en azından zamanında teslimat yapar mng de çok iyidir. ancak aras ı hiç begenmem.

yurtiçiden suratsız başka kargo yok ben mng yi de beğeniyorum ama param yerliye gitmesin diye ups kullandım bu güne kadar
  • Şikayetvar'da şöyle bir şey gördüm, bizim gibi indirimli almış sonra stoğa girmiş ama para iadesi yapmışlar.
    https://www.sikayetvar.com/teknosa-internetten-satin-aldigim-siparisi-2-hafta-teslim-etmedi

• quote:

Şikayetvar'da şöyle bir şey gördüm, bizim gibi indirimli almış sonra stoğa girmiş ama para iadesi yapmışlar.
    https://www.sikayetvar.com/teknosa-internetten-satin-aldigim-siparisi-2-hafta-teslim-etmedi

Aynı şeyi bize de yaparlarsa çıngar çıkar :)
  • Burası DH burada sıcak fırsatçıya öyle hamle yapacak adam ya bizi tanımıyordur ya da kendine çok güveniyordur.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.